Hearts of Iron IV | The Great War

Swuupie

son cosas de la vida
Emekli
En iyi cevaplar
0
Hearts-of-Iron-IV-890x606.jpg

Hearts of Iron IV: The Great War

2. Dünya savaşından sıkıldınız mı? O zaman bu mod tam size göre! Oyunun senaryosunu değiştirerek oyunu 1. Dünya savaşına getiriyor. Hatta bu mod ile 1. Dünya savaşında başlayıp 2. Dünya savaşına kadar gelebiliyorsunuz. Mod tamamen 1. Dünya savaşına göre yapılmıştır. Yani mod'da 1. Dünya savaşında bulunan Alman araçları, Osmanlı askeri kıyafetleri, Harita ve bunun gibi daha birçok şey tamamen 1. Dünya savaşına göre yapılmıştır.

Bu mod için ayriyeten bir Türkçe yamada bulunuyor. Eğer bu mod için Türkçe yama arıyorsanız sizi buraya alalım. Burada modun ve Türkçe yamanın nasıl kurulduğu zaten anlatılmış ama ben bir kez daha üstünden geçeyim.

Eğer oyunu orjinal kullanıyorsanız buraya, yok ben orjinal kullanmıyorum diyorsanız buraya alalım. Zaten steam kullanıyorsanız abone olduktan sonra oyuna girip modu aktif etmeniz yeterli. Eğer orjinal kullanmıyor yani steam'den satın almadıysanız dediklerimi dikkatlice uygulayın.
  • Belgelerim > Paradox Interactive > Hearts of Iron IV > mod
Eğer mod klasörü yoksa kendiniz oluşturabilirsiniz. Daha sonra indirdiğimiz dosyayı buraya atıp oyuna giriyoruz ve mods kısmından aktif ediyoruz.

Türkçe yamayı yapmak için verdiğim sitedeki kurulumu takip edebilirsiniz. Yinede ben buradan anlatacağım.
İlk olarak bize verdiği "Hearts of Iron IV Türkçe Yama" dosyasını indirip içindekileri oyunun yüklü olduğu klasöre atıp değişiklik yapıyorsa değiştiriyoruz. Yine aynı şekilde bize verdiği "The Great War Türkçe Yama" dosyasını indirip içindekileri oyunun yüklü olduğu klasöre atıp değişiklik yapılıyorsa değiştiriyoruz. Türkçe yama kurulumu bu kadardı.

Mod ile ilgili video ve resimler

vX7A94.jpg

ZdMvM3.jpg
Cqy2HrcWgAEdk8g.jpg
Ekli dosyayı görüntüle 62355

Konumu okuduğunuz için teşekkürler.
@FullForceHD

Son düzenleme: