HedefNW Açılmıştır 1.8 survival

sunucu özellikleri iyimi?

• Evet güzel

Kullanılan: 8 61.5%
  • Hayır Kötü

Kullanılan: 5 38.5%

• Kullanılan toplam oy
    13

JohnWick

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0

İP: oyna.hedefnw.com
Discord: Yakında..
Web : yakında...
* Serverimiz Hanibu'dan olup 8 GB dır.
*Slotumuzu kendimiz belirleyebildiğimiz için slot sıkıntımız yoktur.

Serveri 2 arkadaş, dost, kardeş olarak açtık. Bu serveri açma sebebimiz aslında tamamiyle can sıkıntınsı diyebiliriz.
Minecrafta başlayalı uzun yıllar oldu bunuda üyelik tarihimden anlayabilirsiniz ki bu tarih benim ilk server açmaya çalıştığım zamanlara ait yani bu tarihten önceside var. Arkadaşlarımda aynı şekilde uzun yıllar oynadık.
Bundan önce çok fazla server denememiz oldu içlerinde çok tutanlarda oldu hiç tutmayanlarda oldu.
Hepimiz bir süre minecrafta ara verdik bu yaklaşık 1-2 yıl gibi bir süreydi. Bu sürenin ardından çok sıkıldığımızı farkettik ve minecrafta tekrar dönebileceğimizi düşündük. Çünkü minecraft hayal gücünün sınırladığı bir oyun ne isterseniz yapabiliyorsunuz !
Hemen girdik bir servere oynamaya başladık.
Baya baya oynadık ama sonra oynarken keşke bu serverde şu olsa keşke bu olsa demeye başladık ve bu konuşmaların sonuncunda ufak bir server açarak tekrar adım atabiliriz dedik ve bu serveri yapmaya başladık ve şu anda bu cümleleri yazdığım sırada server tamamlanmış ve ben sizleri serverime çağırmak için bu yazıları yazıyorum

*jackpot sistemi

*Report sistemi /report isim sebep
*Xpsakla
*İpeksiyle spawner alma
*Sanal market /ah
*Takım kurma /takım
*/Warp atm mevcut oyunda durdugunuz sürece para verir
*Hile koruması (Acc)
*Balon korunması
*bot koruması (Antibotdelux)
*Moblar iç içe girer lagg olmaz
*Normal taş kırınca %1 oranla madenci key duser
*Meşe odunu kesince %1 oranla oduncu key duser
*Zombi öldürünce %1 oranla avcı key duser
*Vote sistemi var vote kasası
*Sunucuda ilk gün pvp kapalı
*Claimda pvp açık
*Son olarak ve size bağlı kaldırılabilir elmas spawner satışı ipeksi ile alınabilir

Yetkililer
Yönetici:Amis
Yönetici:cantascan
Builder:zeynep
Rehber: lenokan

Not : Sizde servere eklenmesi istediğiniz özellikleri yazınız iyi forumlar ...

Son düzenleme:

ImPoSsBlE

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Selam Serverin Açılmasını İp Le Çekiyorum Açılınca İlk Kişiye Bir Kıyak Varmı ? Mesela Admin,vip fln
Bu Arada İyi Servermiş Elinize Sağlık İnşallah Lag Sorunu Olmaz Sevgiler Saygılar ImPoSsBlE

PandaZ

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sw iyimi kötümü eleştirmemi istiyorsan mesaj at dostum..
nelerin eksik olduğunu bi oyuncunun gözünden söyliyeyim

startcraft

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu tasarımınız geliştirilmeli
sunucu 1.8 olmasına rağmen özellikler az
elmas spawner olayı saçma olur kolay bir server olucaksa farklı
build hoşuma gitti açılırsa daha dikkatli bakıp yorum yapıcam
konu tasarımı olarak yardım almak isterseniz mesaj atmanız yeterli olucaktır.

JohnWick

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Soyle dostum

Selam Serverin Açılmasını İp Le Çekiyorum Açılınca İlk Kişiye Bir Kıyak Varmı ? Mesela Admin,vip fln hayır öyle bir şey olmuycak
Bu Arada İyi Servermiş Elinize Sağlık İnşallah Lag Sorunu Olmaz Sevgiler Saygılar ImPoSsBlE

Elmas spawner için söylediğiniz yorumu dikkate alacağız

PandaZ

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Soyle dostum

Elmas spawner için söylediğiniz yorumu dikkate alacağız
elmas spawner hatta spawner konusu bile saçma bana göre..ama viplerde ABARTMAMAK şartı ile kullanabileceğinizi düşünüyorum.
Misal: 3 tür vip var diyelim demir,elmas,Obsidyen demir'e 2 iskelet obsi'ye 4 iskelet elmas'a 5 iskelet gibi.

JohnWick

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
elmas spawner hatta spawner konusu bile saçma bana göre..ama viplerde ABARTMAMAK şartı ile kullanabileceğinizi düşünüyorum.
Misal: 3 tür vip var diyelim demir,elmas,Obsidyen demir'e 2 iskelet obsi'ye 4 iskelet elmas'a 5 iskelet gibi.
Hocam sunucuda 4 vip olcak öyle gözüküyor 1.ve 2.vipe spawner vermiycem son 2 vipiye spawner verilcek

GraphicError

Marangoz
En iyi cevaplar
1
Moblar içiçe girdiğinde lag olmayacağını size kim söylüyor?
Bu arada sunucunuz kategorideki hatta forumdaki sunucular arasında son 3 e bile giremeyecek şekilde kötü duruyor.
Yanlış anlaşılmasın ama sunucu tasarım konunuz baştan sağma, böyle açarsanız oyuncu kazanacağınızı sanmıyorum.
Biraz daha uğraşıp güzel şeyler çıkarabilirsiniz.

JohnWick

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Moblar içiçe girdiğinde lag olmayacağını size kim söylüyor?
Bu arada sunucunuz kategorideki hatta forumdaki sunucular arasında son 3 e bile giremeyecek şekilde kötü duruyor.
Yanlış anlaşılmasın ama sunucu tasarım konunuz baştan sağma, böyle açarsanız oyuncu kazanacağınızı sanmıyorum.
Biraz daha uğraşıp güzel şeyler çıkarabilirsiniz.
Makinenin özelikleri yeter lag yapmaması için konuyu beğenmemiş olabilirsin amena ama gelipte sunucun kötü diyemezsin daha açılmamış bir server için ha özeliklerini sevmediysen sırasıyla söylüyor bilirisn bak kardeşim şunu şöyle yaparsan iyi olur gibisinden ama gelipte daha açılmamış server için böyle konuşmaya hakkın yok iyi forumlar ...

JohnWick

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Aslında diyebilir ama dememiş. Bende demiyorum. :) Ancak konuyu ve verdiğin cevapları okuyan yetişkin bir insan sunucunun mentalitesini zorlanmadan kavrar.
Eleştirmek gerekirse,
  • Konu Tasarımın çok kötü. İstersen diğer sunucuların tasarımlarına girip bakabilirsin. Tasarım seni sunucunun kaliteli olup olmadığı konusunda bilgilendiren bir kaç etmenden biridir.
  • Türkçe doğru kullanılmamış. Verilen cevaplar ve yorumlar da bile bu böyle. Düzgün Türkçe kullanımı senin insanlara karşı olan tutumunu gösterir. Ciddiyetini ve kendini anlatmanı sağlar. Aynı zamanda düzgün dil kullanımı satış tekniklerinden biridir.
  • Şu mesaj,

Elemanın üyelik tarihi konu tarihi ile aynı. Birbirimizi kandırmayalım.
  • Bir kaç husus daha var, unutmassam müsait olduğumda editlerim.
Aynimi gitte bı bak bakalım bu hesap nezaman acilmis

Aslında diyebilir ama dememiş. Bende demiyorum. :) Ancak konuyu ve verdiğin cevapları okuyan yetişkin bir insan sunucunun mentalitesini zorlanmadan kavrar.
Eleştirmek gerekirse,
  • Konu Tasarımın çok kötü. İstersen diğer sunucuların tasarımlarına girip bakabilirsin. Tasarım seni sunucunun kaliteli olup olmadığı konusunda bilgilendiren bir kaç etmenden biridir.
  • Türkçe doğru kullanılmamış. Verilen cevaplar ve yorumlar da bile bu böyle. Düzgün Türkçe kullanımı senin insanlara karşı olan tutumunu gösterir. Ciddiyetini ve kendini anlatmanı sağlar. Aynı zamanda düzgün dil kullanımı satış tekniklerinden biridir.
  • Şu mesaj,

Konu bugün zaten deiscek bı kaç mapın yapılmasını bekliyorum

ImPoSsBlE

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba Size Bir Önerim Var Server Sadece 1.12 olsa ve ya 1.12.2 olsa daha iyi olur ama bu size bağlı ben sadece önerimyorum çünkü 1.12 de herkes uğraşır kanat falan almak için her şey için emek verirler .
Aslında diyebilir ama dememiş. Ben de demiyorum. :) Ancak konuyu ve verdiğin cevapları okuyan yetişkin bir insan sunucunun mentalitesini zorlanmadan kavrar.
Eleştirmek gerekirse,
  • Konu Tasarımın çok kötü. İstersen diğer sunucuların tasarımlarına girip bakabilirsin. Tasarım seni, sunucunun kaliteli olup olmadığı konusunda bilgilendiren bir kaç etmenden biridir.
  • Şu mesaj,

Kardeşim Ben Yeni Bir Server Arıyordum Ve Üye Deildim Bu serveri Gördüm Üye Oldum Ve Yorum Yaptım İnanmassan Server Açılınca Gel Konuşak Milleti Kandırmayız Biz !

Kardeşim Kolaysa Sen Yap Böyle Bir Server Adamlar O Kadar Uğraşıyorlar Sen Ne Yapıyorsun !

PandaZ

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba Size Bir Önerim Var Server Sadece 1.12 olsa ve ya 1.12.2 olsa daha iyi olur ama bu size bağlı ben sadece önerimyorum çünkü 1.12 de herkes uğraşır kanat falan almak için her şey için emek verirler .

Kardeşim Ben Yeni Bir Server Arıyordum Ve Üye Deildim Bu serveri Gördüm Üye Oldum Ve Yorum Yaptım İnanmassan Server Açılınca Gel Konuşak Milleti Kandırmayız Biz !

Kardeşim Kolaysa Sen Yap Böyle Bir Server Adamlar O Kadar Uğraşıyorlar Sen Ne Yapıyorsun !
Kardeşim ne diyorsun ben sw açılmadan kötü lan bu server'mi dedim??
Dedimki eğer istiyorsanız sw'i bir oyuncunun gözünden anlatayım neyin eksik olduğunu bilsinler.
Sonra neden susturuyorlar beni sayenizde.Sinirlendirmeyin adamı 2 kez okuyun

Cranky

Hayattaki en hakiki mürşit ilimdir.
Site Yöneticisi
Site Danışmanı
En iyi cevaplar
21
Güzel bir sunucu olabilir fakat konu tasarımını biraz daha geliştirirsen daha güzel olur, başarılar. :)

ImPoSsBlE

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Vee Son 2 Gün Pusudayız
Karşınızdayım İşte Burdayım :D

JohnWick

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Güzel bir sunucu olabilir fakat konu tasarımını biraz daha geliştirirsen daha güzel olur, başarılar. :)
Konu tasarımı değiştirildi iyi forumlar

Konu tasarımı değiştirildi iyi forumlar