Heilsoft Minecraft Web Script Ön Tanıtım

YasinAlabay

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba dostlar,
Sizlere bir süredir üzerinde çalışmış olduğumuz Minecraft sunucuları için kullanışlı web scriptimizin ön tanıtımını yapacağım. Öncelikle script tamamen bitmemiştir. Tema üzerinde geliştirmemiz daha devam ediyor. Sitenin teması ve özellikleri hakkında yapacağınız tüm yorumları teker teker okuyarak değerlendireceğiz. Script bittiği taktirde satışa çıkarmayı düşünüyoruz. Satışa çıkarmadan önce tekrar bir tanıtım olacak bu ve bu tanıtımda scriptimiz son halini almış olacak.

Not: Tema daha tamamlanmamıştır. Tema tamamen tamamlandığında daha iyi bir görünüm alacak. Ardından tekrar bir tanıtım paylaşımı yapılacaktır.

Sitenin temasından birkaç görüntü; (Tema üzerinde hala çalışıyoruz, son hali değildir.)
123482

123484

123486
Sitemizin özellikleri; (Önerileriniz değerlendirilecektir.)
Gelişmiş kayıt ve giriş sistemi. Normal bir kayıt ve giriş sistemidir. Ekstra bir özelliği yoktur.
Blog (Haber) sistemimizde "Duyuru,Güncelleme,Yeni" olmak üzere 3 kategori bulunuyor. Tema resimlerimizdende nasıl gözüktüğüne bakabilirsiniz. Admin panelden haber ekleyip, düzenleyip, silebilirsiniz. Blogun en farklı ve can alıcı özelliği ise kullanıcılar blog (haber) yazılarınıza yorum atabilecek.
Yardıma, desteğe ihtiyacı olan oyuncular sitemizden çok basit ve hızlı bir şekilde destek talebi açabilir. Destek taleplerinde 3 farklı kategori vardır.(Hile,şikayet,öner, bildirimi) Ve 4 farklı talep durumu vardır. (Kapandı, Yanıtlandı, Açık, Kullanıcı yanıtladı) Destek taleplerini admin panelde görüntüleyip cevaplayabilrsiniz. Kullanıcıda özel sayfasından görüntüleyip cevaplayabilir.
Scriptimizde bulunan market sistemine admin panelinizden kategori, sunucu ve ürün ekleyip silebilir, düzenleyebilirsiniz. Ürünlerinizi ve kategorilerinizi tamamen kendinize göre düzenleyip, yayınlayabilirsiniz.
Kullanıcılarınız profilinden şifre ve email değiştirebilir.
Kullanıcılar Profilinden yaptığı son 30 kredi yüklemesi ve market kullanımını görüntüleyebilir.
Sitenin sidebar ve footerınde en çok kredi yükleyenler, kredi yükleyenler, son kayıt olanlar ve market kullanımları sıralanır.
Kullanıcılar kendi aralarında kredi transferi yapabilir. Birbirlerine kredi hediye edebilirler.
Çok hızlı ve basit bir şekilde scriptimiz hakkında ön tanıtım yaptım.
Sitenin geri kalan özellikler tam tanıtım konusunda yayınlanacaktır.
Scriptimiz son halinde daha fazla özelliklerini ve daha güzel bir temasını ileriki zamanda yeni tanıtım konusundan görebileceksiniz.

Not 2: Tema ve özellikler son halini almamıştır. Son haline emin olun şaşıracaksınız.
Bize ulaşmak için discord adreslerimiz;
Yasin Alabay#9227
Emrecan Esen#5619
Discord Destek Sunucumuz

Son düzenleme:

Redmental

Tuhaf olan sizsiniz.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bir web tasarımcısı olarak söylüyorum şuana kadar gayet hoş bir iş çıkarmışsınız fakat temalarda farklı renkler veya efektler kullanıp daha da mükemmelleştirebilir ve ilgi çekici yapabilirsiniz.

OynaFactionTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Başarılarının devamını dilerim kardeşim satılırsa ücreti nekadar olacak acaba

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
Şuanlık gayet hoş ama tema daha tamamlanmamış galiba tema daha ilgi çekici ve göz alıcı yapılırsa güzel olur.
Eklenmesini Önerdiklerim:
1-Depo sistemi getir bence.
2-Hediye gönderme sistemi getir bence (admin panelden isteğe göre aktif yada pasif yapılabilir).
3-Kredi gönderme sistemi getir bence (admin panelden isteğe göre aktif yada pasif yapılabilir).
4-Sitenin kendi süre olayı olsun yani ben 1 haftalık vip aldım diyelim site otomatik olarak o vip i 1 hafta sonra geri alsın.
5-Ayrıca tawkto özelliği getirilebilir.

YasinAlabay

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bir web tasarımcısı olarak söylüyorum şuana kadar gayet hoş bir iş çıkarmışsınız fakat temalarda farklı renkler veya efektler kullanıp daha da mükemmelleştirebilir ve ilgi çekici yapabilirsiniz.
Teşekkürler. UX tema üzerinde çalışıyoruz.
Başarılarının devamını dilerim kardeşim satılırsa ücreti nekadar olacak acaba
Yorumunuz için teşekkürler. Fiyat üzerinde düşünüyoruz şuanlık belirli değil.
Şuanlık gayet hoş ama tema daha tamamlanmamış galiba tema daha ilgi çekici ve göz alıcı yapılırsa güzel olur.
Eklenmesini Önerdiklerim:
1-Depo sistemi getir bence.
2-Hediye gönderme sistemi getir bence (admin panelden isteğe göre aktif yada pasif yapılabilir).
3-Kredi gönderme sistemi getir bence (admin panelden isteğe göre aktif yada pasif yapılabilir).
4-Sitenin kendi süre olayı olsun yani ben 1 haftalık vip aldım diyelim site otomatik olarak o vip i 1 hafta sonra geri alsın.
5-Ayrıca tawkto özelliği getirilebilir.
Kredi gönderme özelliği sitemizde mevcut. Verilen sureye göre VIPi geri almada mevcut. Depo sistemini bir sonraki sisteme düşünüyoruz. Tawkto ise kullanıcı isteğine göre eklenebilir. Çok basit bir işlem. Önerileriniz için teşekkürler.

AdaGrsy

yok
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Renkler uymamış ama çok güzel bir script! Umarım satışlarınız bol olur.

TEmreAta

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güzel Scripte Benziyor Birşeyde Yardıma İhtiyacın Olursa DM Atabilirsin.

MrAnilcaan_K

TurboMC Plugin paketi Hizmetleri
Satıcı+
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Başarılı Bir script olmuş tebrik ederim.

BlazeNetwork

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Çok güzel olmuş tasarım konusun'da ise fark atmışsınız ortaya güzel olmuş.