hemen bitti :(

eklenti

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
battlefield 4 ü bugün başlıyım dedim ne zamandır yazık duruyor masaüstünün kenarında, başladım aralıksız oynadım bu saate kadar ve hemen bitti :( en son kızı attım aşa, arkadaşım kalsın yanımda diye. bu kadar kısa olacağını tahmin etmiyordum, uzun bi oyun önerisinde bulunabilecek var mı wicther3 var onu oynıycam yarın, bakalım biticem mi :D

BraveHero

Dobloyu n'aptın
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
RPG türündeki oyunlar hariç hiçbir oyun uzun sürmüyor :(

Uchiha_Madara

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben de CoD oynarken daha ilk bölümü geçememiş ve oynamayı bırakmıştım. Bir gün, hadi yine başlayayım dedim ve sadece bir gün sürdü.

eklenti

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
cod serileri çok kısa hepsini bitirdim bir gün sürüyor her oyun :( tek zevk aldığım ancak online olan warframe var oyun multi olunca zaten bitmiyorda, biri pc'mden silmiş yok şimdi, yüklemeyede üşeniyorum en son yüklediğimde 13gb dı :( sonra kota niye bitiyor, geçen assassin creed unity indirdim 36gb oyunu zar zor açtım durduruldu sorunu oluyordu sonra hallettim yine bitti, ancak assassin creed adamımızın yavaş olması hususunda 1-1.5 güne bitti zaten assassin creed leri hep böyle 1 günden uzun bitiyorum ama düzgün online olmayan zevkli bi oyun öneririr misiniz

ThtrkmN

King of the Wild Hunt
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
cod serileri çok kısa hepsini bitirdim bir gün sürüyor her oyun :( tek zevk aldığım ancak online olan warframe var oyun multi olunca zaten bitmiyorda, biri pc'mden silmiş yok şimdi, yüklemeyede üşeniyorum en son yüklediğimde 13gb dı :( sonra kota niye bitiyor, geçen assassin creed unity indirdim 36gb oyunu zar zor açtım durduruldu sorunu oluyordu sonra hallettim yine bitti, ancak assassin creed adamımızın yavaş olması hususunda 1-1.5 güne bitti zaten assassin creed leri hep böyle 1 günden uzun bitiyorum ama düzgün online olmayan zevkli bi oyun öneririr misiniz
Mount & Blade serisi satın al defalarca farklı karakterlerle bitirirsin.
Viking Conquest dlc Türkçe oldu tavsiye ederim.

Krumb069

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Mount&Blade al Fire And Sword'da değişik senaryolar var.
Ya da Warband al ve modlar yükle

eklenti

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
mount blade oynadımda pek benim tarzım değil daha çok total war gibi bişi seviyorum

Mr1KinG

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Fallout indir 2-3-New vegas,tactiks,brotherhood of steel hepsini oynayıp bitirdim oyun keyifli ama söylemeliyim görüntü senin için önemliyse oynama birde 1-2 bunlar sıra tabanlı bilgin olsun

Wiltnosth

Marangoz
En iyi cevaplar
0
WOLFTAYM OYNA :D
Bitmiyor, para harcatıyor, saçma muhabbetlere girdiriyor, küfür öğretiyor vs.vs.
Ohoooo :D

Monkeygunner5000

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yok valla önceden oynuyordum da :D Çoooook zaman oldu.(Kim oynamıyordu ? :S)
O değilde dün metin 2 indirdim cidden.
Hala hoşuma gidiyor :D
Bende mt2 indirdimde pvp arıyorum düzgün bir tane bulamadım o değilde dün bir bakayım dedim
wolfteam batışta olduğu için herşeyi ucuzlatmışlar eventleri bollatmışlar battıklarının farkındalar yani