İstek Hep birlikte yapalım

DarkDayszsz

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar bugün sizlere aklımdaki projeden bahsidecem. Autochess çok güzel bir oyun türü örneğin TFT,Dota 2 Autochess gibi peki neden Minecraft Auto Chess olmasın. Yabancı sitelerde bu konu açılmış ama cevaplanmamış. Bir iki kişi komut blokları ile yapmış galiba. Biz hep birlikte yapamaz mıyız ?
Mesela aklınıza bir şey geldiğinde buradan yazalım ve bir autochess skripti yapalım. Kod bilmeyen arkadaşlarımız da class (sınıf) kısmında bize yardımcı olabilir.Bence çok eğlenceli bir proje olabilir.Umarım güzel dönüşler olur.​

furkan3000

Obsidyen Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
62
Ruh hali
Bence güzel, komut blokları biliyorum, elimden geldiğince yardım ederim. Minecaftın kendi doğasına uygun sınıflar oluşturmak hem özgünlük mobları ise çok zorlamadan sadece yönlendirerek kullanamak ise kolaylık sağlayacaktır.

DarkDayszsz

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bence güzel, komut blokları biliyorum, elimden geldiğince yardım ederim. Minecaftın kendi doğasına uygun sınıflar oluşturmak hem özgünlük mobları ise çok zorlamadan sadece yönlendirerek kullanamak ise kolaylık sağlayacaktır.
Bence harika bir proje. Düşünsenize böyle bir server olduğunu harika yani hayal gücü ile daha neler eklenebilir.Rank sistemi filan umarım destekleyenler olur.

furkan3000

Obsidyen Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
62
Ruh hali
İlgilenecek arkadaşlar varsa biz yapmaya başladık. Yine de skript ve build yapmak isteyenler olursa çok yardımcı olur.

ZUberWol

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Doğrusu ben yardımcı olmak isterim skriptten de birazcık anlıyorum cevabınızı bekliyorum

furkan3000

Obsidyen Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
62
Ruh hali
Doğrusu ben yardımcı olmak isterim skriptten de birazcık anlıyorum cevabınızı bekliyorum
Olur, mesela şunu yapar mısın, biri saldıran biri saldırılan iki entity nin uuid verince saldıran entity saldıracağı hangi yöndeyse o yönü seçip o yöne hızlıca 1.5 blok ilerleyip geri yerine varacak?

ZUberWol

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Yapıyorum şu anda bana konuşmalar dan discordunuzu atar mısınız?

ZUberWol

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Birde autochessin sistemini anlatırmısınız chatten mi kontrol ediliyor fln 2 saattir a1 b1 diye liste yapıyorum da

furkan3000

Obsidyen Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
62
Ruh hali
Blok Mühendisi#4599 buyrun gelin