Yardım Her türlü soruna videolu cevap ! Soruları burda toplayalım

DoganSavran

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Beim Sorununm Mob arenada 1hafta önce actım bukkit swmi plugin vs yükledim mob arenanın bütün ayarlarını yaptim internnten videolu bir sekilde ama yine This Arena Has not been set up yet Diye Bir Hata Çıkıyor deli oldum 5 gündür
Çok özür dilerim kardeşim arada kaynamış sorun.İndirdiğin pluginin hatası bu, benimde serverımda aynı sorun vardı, bu sorunu pluginciler çözebiliyor sadece bende yapamamıştım o yüzden kusura bakma yardımcı olamayacağım.Ama şunu söyleyeyim,çok gizli bir plugin var mob arena plugini (gizliden kastım neredeyse hiçbir yerde yok titiz bir araştırmayla bile bulması en az 2 saat şanslıysan değişir tabii :D )var onu bulabilirsen kullan /ma create komudu ile direk oluşturuyor.Onun dışındaki pluginler hatalı diye biliyorum, yanlışım varsa düzeltin :)

Youtube Channel : http://www.youtube.com/user/Testaninyeri?feature=mhee

DoganSavran

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeşim sorun hakkında bir kaç şey söyleyeceğim:

1.) Mineshaft hiç kullanmadım bilmiyorum o yüzden.
2.) Bildiğim kadarıyla 32 bitte ram verilmiyor.
3.)Eğer modları düzgün yüklersen out of memory hatası almassin seni videoma yönlendireyim.
4.)Eğer verdiğim videodakileri aynen uygularsan hiçbir sorun olmaz.

64 bit ile ilgili bir bilgim yok kusura bakma.Tek söyleyebiliceklerim bunlar.

Kardeşim biraz araştırdım, Öncelikle

1.) Minecraft'ını sil tekrar yükle %appdata%'dende sil.
2.)Deepfreeze kullanıyormusun ? Engel olabilir
3.)Minecraft portu açıkmı ? eğer port açmayı bilmiyorsan (TTNET isen diğerlerini bilmiyorum ama araştırabilirim) buradan öğretebilirim.

golicraft

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
arkadaşım ben oyuna giriyorum skydaz dan yüklediğim modları mesala redpower modunu yüklyorum sonraminecraft ı açıyorum java çıkıyor orada bişi doluyor tam %99 olunca FML eror diyor bir araştırdım bunun anlamı force mod loader programı gerektirmesiymiş ama bu programı hiçbiryerde bulamıyorumm lütfen yardım et....

DoganSavran

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0

Creepers

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Chestlerdeki eşyaları hızlıca almak için shifte basıyordum şimdi bassamda almıyor hızlı nasıl hızlıca alabilirm eşyaalarçı (açlık oyunlarında)

golicraft

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
şu anda asıl pcm dedeğilim ama bu video işime yararsa yarın bildirimlerine bakmalısın :)

golicraft

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
creepers mauseyi alıcağın itemin üstüne getir sonra klavyenin üstündeki sayılar var ya onlardan birine basınca alttaki slotuna gidiyor

xlarge1

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Oyun çok acayip kasıyor,format gerek biliyorum ama bilgisayarımda counter strike var hiç kasmıyor online oynamama rağmen ayarları en düşük yaptım mc nin genede aynı

WildSkeleton

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
her türlü port hatası alıyorum
söylediklerini yapsamda düzelmiyor