İstek Her yaratıktan PickupMoney'den nasıl para gelmesini sağlarım?

ByCadros

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
İnternette araştırdım ama hazır olarak yok. Kendim yaptığımda da config çalışmaz oluyor toptan gidiyor plugin. Eğer klasik gece doğan iskelettir, zombidir, örümcektir onun için bi configiniz var mı?

Black0PS

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
Mob öldürüldüğünde para gelmesini mi istiyorsunuz?

Black0PS

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
Gece doğanlar için ayrı bir şey yapılır mı bilmiyorum ama şöyle bir skriptle istediğin mobdan istediğin kadar para çıkarttırabilirsin.

on death:
attacker is a player
victim is a Creeper
execute console command "eco give %attacker% 1"

ByCadros

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Gece doğanlar için ayrı bir şey yapılır mı bilmiyorum ama şöyle bir skriptle istediğin mobdan istediğin kadar para çıkarttırabilirsin.

on death:
attacker is a player
victim is a Creeper
execute console command "eco give %attacker% 1"
Tam istediğim bu değil. PickupMoney plugininin configlerinde entities kısmında birkaç canavar var. Zombie'den kopyalayıp yapıştırıp adını değiştirip reload çektiğimde çalışmıyor. Eğer o configin hazırı varsa alabilirim diyecektim.

Black0PS

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
Tam istediğim bu değil. PickupMoney plugininin configlerinde entities kısmında birkaç canavar var. Zombie'den kopyalayıp yapıştırıp adını değiştirip reload çektiğimde çalışmıyor. Eğer o configin hazırı varsa alabilirim diyecektim.
Maalesef yok :(

na2000

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
22
Ruh hali
Dostum konuyu yanlış yere açmışsın. Burada skript istekleri paylaşılıyor, plugin config istekleri değil.

Eğer skript olarak istiyorsan:
Kod:
on death:
    victim is a zombie
    damager is a player   
    add 1 to player's balance
bunu kullanabilirsin.