HeraNW - Kurucunun Keyfi Olarak Oyuncu Banlaması

Dochimedo2015

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Öncelikle herkese merhaba. Gece canım sıkıldı ve bir sunucuya girmeye karar verdim, sohbet üzerinden bir oyuncu ile konuşurken sunucu sahibi arkadaş sohbete katıldı ve bana sorular sormaya başladı. Kendisi ile bir süre sohbet ettikten sonra dalga geçer gibi bir mesaj attı beni banladı. Şunu da belirtmek isterim ki sunucudaki en ufak kuralı bile ihlal etmedim, tamamen keyfi bir yasaklamadır.

haksizban.png

banresim.png

burakozdrme1

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Öncelikle forumu açarak bize zaman ayırdığınız için teşekkürlerimi sunarım.

Sunucumda bir süre sohbet ettiğinizi farkettim ve daha sonrasında discord sunucumuza katıldınız, discord bionuzda dolaylı yoldan reklam içerikli bir mesaj olduğunu farkettim ve daha sonrasında sunucuya giriş yaptım, bir süre sohbet ettiniz/ettik ve daha sonrasında "sunucum var beta aşamasında" ifadesini kullandınız. Bu ifade bana dolaylı yoldan reklam yapar gibi geldi, sonuçta bir sunucu sahibisiniz ve böyle bir mesaj atmanızı hiç doğru bulmadım, sizleri bu yüzden sunucudan yasakladım eğer bir hata olduğunu düşünüyorsanız bu mesaja yanıt verip şikayetinizi belirtebilirsiniz.

Dochimedo2015

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

Sunucumda bir süre sohbet ettiğinizi farkettim ve daha sonrasında discord sunucumuza katıldınız, discord bionuzda dolaylı yoldan reklam içerikli bir mesaj olduğunu farkettim ve daha sonrasında sunucuya giriş yaptım, bir süre sohbet ettiniz/ettik ve daha sonrasında "sunucum var beta aşamasında" ifadesini kullandınız. Bu ifade bana dolaylı yoldan reklam yapar gibi geldi, sonuçta bir sunucu sahibisiniz ve böyle bir mesaj atmanızı hiç doğru bulmadım, sizleri bu yüzden sunucudan yasakladım eğer bir hata olduğunu düşünüyorsanız bu mesaja yanıt verip şikayetinizi belirtebilirsiniz.
Discord açıklamamda herhangi bir mesaj yok. Bana sunucumun olup/olmadığını sordun ve bende buna karşılık cevap verdim. Reklam yapmak yanlış bir şey, bunu oyun içeriğinde de size belirttim. Attığım ekran görüntüsünde net bir şekilde gözüküyor. Açılmamış bir sunucunun reklamını içerisinde kurucu ile beraber toplamda 3 kişinin olduğu bir sunucuda mı yaparım? Net bir şekilde benim ile dalga geçtiniz ve keyfii olarak banladığınızı görüyorum.

Dochimedo2015

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ayrıca Discord üzerinden konu açacağımı belirttiğim mesaja verdiğiniz cevabın gerçekten çok pişkince olduğunu belirtmek isterim.
discordkanıt.png

GlobalSLeaderAlev

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Öncelikle, sunucuda sakince oynarken sizi fark ettim. Sunucuya ilk geldiğinizde bir dark mizah yaptınız. Sonrasında "Sunucuyu kötüleme" algısı yaratan mesajı attınız. "Neden bunu kullanıyorsun Hera?" dediniz.
Ondan önce Discord Sunucuda iken "Skyblock Beta Tester aranır!" diye bir bioya sahiptiniz. Ve sunucuya geldiğinizde Hera'nın dediği gibi "Reklam Amacı" gibi gösteren yazı yazdınız.

Peki sadece bu kadarla bitti mi? Hayır. şu an da sunucunun içinden geçildiğini bildirmek bilmeyenlere, ben oyuncunun görevidir. Soruyorum size, Sunucuya gelip bilmişlik taslamak, discord biosuna "Skyblock Beta Tester aranır!" yazmak, sunucuyu "Şu plugini kullandığın kötü olmuş." gibisinden mesaj yazmak... Bir empati yapar mısın sayın insan! Biri senin sunucuna böyle girse ne yapardın sen? Şuanda bazı Ahlaksız Düzenbazlar yüzünden diken üstünde her sunucu.

Buradan küçük sunuculara saldıran hayırsızlara sesleniyorum. Sözüm sana değil Dochimedo.. şu an çok gergin tüm sunucu, çünkü yaptığımız emekler gitti. Elektrik faturası mı desen, koltukta otura otura acıyan alt taraf mı desen, yoksa sürekli tıkladığın el ve gördüğün gözler mi desen... Bilemiyorum doğrusu. Sence bu olaydan sonra sunucunun çökmesi bir tesadüf müydü? Bana kalırsa değil dostum.

furkanzyldrm

Marangoz
En iyi cevaplar
0

Ben şimdi sizin sunucuya gelip sunucum var desem ban mı yicem . belki öneride bulunucam

FreeCraftTR

oyna.freecrafttr.com
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Öncelikle, sunucuda sakince oynarken sizi fark ettim. Sunucuya ilk geldiğinizde bir dark mizah yaptınız. Sonrasında "Sunucuyu kötüleme" algısı yaratan mesajı attınız. "Neden bunu kullanıyorsun Hera?" dediniz.
Ondan önce Discord Sunucuda iken "Skyblock Beta Tester aranır!" diye bir bioya sahiptiniz. Ve sunucuya geldiğinizde Hera'nın dediği gibi "Reklam Amacı" gibi gösteren yazı yazdınız.

Peki sadece bu kadarla bitti mi? Hayır. şu an da sunucunun içinden geçildiğini bildirmek bilmeyenlere, ben oyuncunun görevidir. Soruyorum size, Sunucuya gelip bilmişlik taslamak, discord biosuna "Skyblock Beta Tester aranır!" yazmak, sunucuyu "Şu plugini kullandığın kötü olmuş." gibisinden mesaj yazmak... Bir empati yapar mısın sayın insan! Biri senin sunucuna böyle girse ne yapardın sen? Şuanda bazı Ahlaksız Düzenbazlar yüzünden diken üstünde her sunucu.

Buradan küçük sunuculara saldıran hayırsızlara sesleniyorum. Sözüm sana değil Dochimedo.. şu an çok gergin tüm sunucu, çünkü yaptığımız emekler gitti. Elektrik faturası mı desen, koltukta otura otura acıyan alt taraf mı desen, yoksa sürekli tıkladığın el ve gördüğün gözler mi desen... Bilemiyorum doğrusu. Sence bu olaydan sonra sunucunun çökmesi bir tesadüf müydü? Bana kalırsa değil dostum.
Çok ağır konuşmuşsunuz. Verdiğiniz Emek ne kadar bilmiyorum ama yanlış anlamayın kusurada bakmayın tek siz emek vermiyorsunuz. Reklam nasıl yapılır bildiğinizide sanmıyorum. Her ne olursa olsun önce AltYapı ve oluşturduğunuz Kurallara göre haraket etmelisiniz onun dışında ekstradan canım istedi diye Ban atmanız kalitesizliği gösterir.