Herhangi Bir Anını Anlat - İyi,Kötü,Hayal,Kırıklığı,Farketmez - (Maksat Sohbet)

Vearthx

-- play.ahbaplarmc.net -- 1.16.5 & 1.20.1 Survival
Sponsor
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Önce ben anlatayım
Okulda Herkezin Ortasında Ayağımın Takılması Sonucunda Düşüp Rezil Olmuştum :olgun::olgun:

Cullen

alt veit eg Odin
Emekli
En iyi cevaplar
18
O kadar çok rezil anım var ki...

Kaldırımda arkadaşlarımla yürürken ben kaldırımın en uç kısmında yürüyordum, tek ayağım boşluğa geldi ve çok rezil bir şekilde düşmüştüm. Beni gören 2 kişi gülüp hakaret etmişti.

Merdivenden ellerim cebimde çıkıyordum, ayağım takıldı. Ellerimi cebimden çıkaramadım o an, bowling labutu gibi devrildim. Arkamdaki kızlar ilk ''İyi misin?'' dediler. Görüş açılarından çıktığım an kahkaha atmışlardı, üzücü.

Zamanında okulda yemekhaneden galoş almıştık. Ayağıma giyip yerde kayıyordum. Arkadaşım hızlandırmak için arkadan itti fakat biraz sert itti ve yere düştüm. Kimya hocasının önüne düşmüştüm, bu da utanç verici.

Daha fazla anlatmasam daha iyi.

Vearthx

-- play.ahbaplarmc.net -- 1.16.5 & 1.20.1 Survival
Sponsor
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
O kadar çok rezil anım var ki...

Kaldırımda arkadaşlarımla yürürken ben kaldırımın en uç kısmında yürüyordum, tek ayağım boşluğa geldi ve çok rezil bir şekilde düşmüştüm. Beni gören 2 kişi gülüp hakaret etmişti.

Merdivenden ellerim cebimde çıkıyordum, ayağım takıldı. Ellerimi cebimden çıkaramadım o an, bowling labutu gibi devrildim. Arkamdaki kızlar ilk ''İyi misin?'' dediler. Görüş açılarından çıktığım an kahkaha atmışlardı, üzücü.

Zamanında okulda yemekhaneden galoş almıştık. Ayağıma giyip yerde kayıyordum. Arkadaşım hızlandırmak için arkadan itti fakat biraz sert itti ve yere düştüm. Kimya hocasının önüne düşmüştüm, bu da utanç verici.

Daha fazla anlatmasam daha iyi.
abi :D kusura bakma hacıda sende efsane rezil olmuşun.

xSynapseFan

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
10 beklediğim sınavdan 92 almıştım. Değişik bir anı oldu benim için. (Fizik)