herhangi bir nostalji konusu

AxcelaD

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Eğer ki bu konuya yıllar öncesiden tanıdığın insanları yad etmek umudu ile girdiysen;
Öncelikle, merhaba. Burada kısa bir süredir bulunanlar belirli aralarla bu tip konuların açılmasından biraz rahatsız oluyor olabilir ancak eminim ki eskiden beri burada olanlar bu tip konular görmekten bıkmıyordur çünkü aynı benim hissettiğim şeyi hissediyordur. Şahsen bugün buraya girmeyi kesinlikle planlamıyordum bile, spontane bir biçimde kendimi burada buldum. Eminim ki aynısı size de bazen oluyordur ve hatırlayabildiğiniz kadar eski anılarınızı araştırıyorsunuzdur. Ben şahsen bu foruma on yaşında daha arkaplan siyah iken girip herobrine ile ilgili konulara bakardım. Hepimiz bu foruma küçük yaşta insanlar olarak girdik ve nispeten daha büyük ve değişmiş olarak günün birinde ayrıldık. Bazılarımız bunu seremonik olarak gerçekleştirip vedalarla ayrıldı, bazılarımız ise yavaş yavaş buradan koptuğunu anlamadan ayrıldı gitti. Ama hepimizin yanımızda bizi zaman zaman buraya çeken bir şey var: Burada yaşadığımız anılarımız ve edindiğimiz dostluklar.

Bu sitede edindiğim gerçekten onlarca arkadaşım var hatta bazılar ile hala iletişim halindeyiz Ama izninizle orijinal kadromuzu takdim etmeliyim. Bir zamanlar Cenk abimiz vardı bu sitede Fallen Kingdom sunucularının kurucusu. Onun sunucusunda birkaç tane ilk sefer rpg oyuncusu olarak ilk defa Schaffer(Şu anki adı KRHN sanırım.), Toli07, Greendark41(Şu anki adı Raiden_Hartnell), Brayjademence ilk olarak beşimiz tanıştık. Bir süre sonra (nasıl olduğunu hatırlamıyorum ama sanırım bir sunucuda iyice bir sövüşüp sonra arkadaş olmuştuk) ParvulaPX katılmıştı. Saydığım arkadaşlarmla bu forumda yıllar boyunca gerçekten çok keyif almıştık.

Bazen oturup düşünüyorum acaba arada bir akıllarının bir köşesinden geçiyor muyum yoksa unutuldum mu. Eminim sen sayın okuyucu da arada sırada böyle düşünceler içine giriyorsundur ve tanışık olma ihtimalimizi de göz önünde bulundurursak bu duruma artık her nasıl olursa olsun karşı çıkmanın vakti gerçekten geldi. Hala aynı havayı oluşturabilir miyiz dürüst olmak gerekirse bilmiyorum ancak eskilerin artık herhangi bir platformda toplanması lazım. Her şey yolunda giderse hepimizin içinin bir yerinde aradığı bir ortamı yeniden yaratabiliriz; beceremezsek de yapmayı denememiş olmanın suçundan kurtuluruz.

Önerim, içimizden herhangi birisinin tercihen Discord üzerinden bir sunucu açıp kendi tanıdığı eski toprakları davet etmesidir. Biraz uğraştan sonra her şey yolunda giderse eskiden sahip olduğumuz ortama yakın bir oluşum içinde bulunabiliriz.

Mecburen bu bir süreliğine bu foruma son girişim olacak belki fırsat buldukça beş ya da on dakikalığına girme fırsatı bulabilirim buraya kalıcı olarak dönebilmem için en iyimser 4 ay civarı bir süreye daha ihtiyacım var. Umarım mesajım benim gibi hisseden birkaç tane dostuma ulaşmıştır ve döndüğümde böyle bir oluşumun var olduğunu görürüm. Şayet göremezsem ise kendi başıma yapabildiğimi yaparım. Foruma eski anılarını hatırlamak için giren sen. Unutulmadın. Lütfen dediklerime kulak ver ki eski günleri yaşamak için bir şansımız olsun.
-AxcelaD, Minerkingxx6, Berke

Thrust

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Şansa bak, forumda "Fallen Kingdom" araması yaparken bu paylaşımı gördüm. Schaffer'in (KRHN) yazıda geçtiğini görünce gözüm Parvula ve akıllıminecraft (hesabını değiştirdi en son) aradı ve buldum da. Bu sunucuya ilk geldiğim zamanlar daha küçük bir çocuktum ve Minecraft'a yeni başlamıştım. İlk zamanlarda modlu Minecraft hakkında en ufak bir bilgim yokken Furkan (akıllımimecraft) beni gruba dahil etti ve sanırım ilk olarak 1.2.5'te Tekkit Classic oynayarak bu serüvene başladık. O süreçte Schaffer ve Parvula'yı da tanıdım ve uzun süre birlikte her türlü mod paketini denemiştik. Son yıllarda bu forumda pek aktif olmasam da eski bir arkadaşımın buraya bu konuyu yazması bende de bir şeyler uyandırdı. Hala her Minecraft'a girdiğimde bu ekip aklıma gelir ve gözüm hep onları arar. Bugün bile bu foruma yazı yazarken aklıma bu isimler gelirdi fakat bulacağım aklıma hiç gelmezdi. Bu foruma bir çocuk olarak girip gerçekten de birçok deneyim kazanan bireyler olarak çıktık. 16 Nisan'dan beri kimse yazmamış buraya, ilk başlangıcı ben yapayım. Umarım beni de hatırlarsınız :) Discord sunucusu hakkında geridönüş alırsak hemen açalım ve en azından buralarda olan kişileri tekrardan bir araya getirelim, ne de olsa nostalji yaşamak güzeldir.
-ThrustRS (Emre)

Laloww_

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu site çoğumuzda çok değişik anılar bıraktı dostum. KRHN ile görüşüyor musunuz hala bu arada? Baran abi vardı, ben onunla hala iletişimdeyim ancak KRHN ile bağımı kaybettim. Eski ekibin geri toplanmasını çok isterdim.