Herhangi Biyerden Bize Para ödenince oyuna komut yollama

UcanPatates26

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Kaç para ödenmesi gerektiğin yazarsan biraz yardımcı olabilirim.Ayrıca biraz sabırlı ol ve konuda ne istediğini açıkla.Örn:
Bu kadar para ödenince şu komutu kullansın.

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Gerçek paradan bahsediyor arkadaş. Onun için websend kullanabilirsin. Bunun için ödeme sistemi sağlayıcının bir çeşit API felan olması lazım.

VictoryAndGlory

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Herhangi bir yerden değil, her ödeme metodunun API'si farklı olur. Hepsi için ayrı ayrı yapman gerekecektir.

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ödeme sağlayıcına göre değişir diyoruz. Kalkıpta dünya üzerindeki tüm ödeme sağlayıcılarını sayıp nasıl yapacağını anlatamayız herhalde? Ödeme sağlayıcın ile konuş gerekli bilgileri vereceklerdir.

vicdum

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
En kolay yöntem bir site satın alman olacaktır.

MustafaErenOfflical

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
En kolay yöntem bir site satın alman olacaktır. Gerçektenmi? Ben Nası Düşünemedim yaa Zaten Ben Siteden Değilde Uzaydan Satış Yapmayı Planlıydoum Aydınlattın Beni (!)

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kardeşim burada millete hakaret edeceğine yazdıklarımızı okuyup araştırma yapabilirdin. Ödeme sağlayıcısı nedir? nasıl kullanabilirim? gerekenler neler gibi şeyleri yazdığında mutlaka sonuca ulaşırdın.

successed

PLAY.İZMİRMC.COM 1.13 #BİR BLOK DÜNYASI!
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
bunları benim bildiğim batihost karşılıyor zaten, ücretsiz otomatik site veriyor size, orayla görüşün bence hiç uğraşmayın.