herkes Bilir Herobrine Nasil Olustu ??

xemrecanmert

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Beyler minecraft da notch ölen kardeşi adına yapan teknik modcular tarafından yapılan bir moddur ve bundan korkulacak bir şey yoktur hatta herobrine modda hayvanlar size saldırabiliyor fakat herobrine yi öldürünce 4-5 tane tavuk çıkıyor ve o tavuklar size saldırıyor ? fakat herobrine adı üstünde hero=kahraman brine de kardeşinin ismi yani kahraman brine oluyor kısaca notchu avutmak için yapılmış bir mod :)

The_Amip

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
lan konu ölü yorumunuza başlicam şimdi.
herobrine bu
Herobrine bir rivayete göre Notch'un ölmüş kardeşidir.Bir diğer rivayete görede oyunun ilk versiyonlarında Notch ölmüş olan kardeşi Brine'nin anısına yaptığı söyleniyor.Karşılaşma ihtimali %0.00001 den daha düşük bir ihtimaldir.Multiplayer'de oynarken herobrine skini ile başkalarını kandırmak oldukça kolaydır.

Herobrine'nin tipi bizim steve ile aynı fakat gözleri beyazdır.
Herobrine'yi görmek isterseniz Minecraft Herobrine Mod'u indirmeniz yeterlidir.Korku dolu dakikalara hazır olun :)
Eğer oyunda herobrine karekteri olsaydı oyunu satın alanların yarısı oyunu bırakacağını söylemiş.Çünkü herobrine evini yakabiliyor,chest'ten itemlerini alabiliyor ve canı isterse sizi öldürebiliyor çığlıklar geliyor falan filan :) Eğer
modu indirseniz anlarsanız mod'a +18 bile diyen var.
çocuk sen git kırık taş topla. konu açılalı ne kadar oldu.hala yorum yazıp durma

alican111

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
yemin ederim bu konuları gördükçe gülüyorum :)

Herobrine benim bildigim kadarıyla sadece mobların haraketlerini test etmek amacıyla konulan bir mob.

İlerdede oyuna dahil edilecegini sanıyorum ama hardcore de ölünce onun canlancağını düşünüyorum
Steve+ ölürse ruhu olan Steve- oluşur buda herobrine dır mantığındayım ama böyle olacağını zannetmem vede umarım olmaz yoksa hardcore sunucular herobrine saldırısına uğrar :(

ProfeniX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
ne var korkacak ben modunu indirdim gayet ekşınlı dakikalar ama korku falan yok :D

ShouldToBe

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Bende mod indirdim minecraftta minecraftın tanınmış adamlarını getiriyodu içinden herobrine çıktı hiç korkulacak tipi yok 3 boyutlu Call Of Duty'deki gibi grafikler olsa korkyn dicem ama pikselde pek korkulacak değil o tip :D

mine362

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Lütfen dikkat edin VMOR craft serverinin logosunda sağ taraftada herobrine var! o gerçek ve şöyle bir şey var herobrine kaldırılsa bile o kendini yeniden oyun içine aktarabiliyor bunu söyleyim ve herobrine 1.3.1 versiyonunda tamamen kaldırılmadı.Tamamen ve sonsuza dek kaldırıldığı bilinmiyor ama bilinen 1.4.5 ve üstü sürümlerde asla öyle bir karakterin olmadığı biliniyor.Lütfen yorumumu dikkate alın 1.4.4 sürümünde bile herobrine vardır.Bir kişi tarafından ağacın arkasından onu gözlediğini söylemiş hattaha F2 tuşu ile ss almıştır.Bunu Notch(oyunun yapımcısı) internette görmüş ve minecraft 1.4.5 sürümünde -removed herobrine yazısı yoktur.Ama silindiği öne sürülmüştür.Notch onu isterse 100 kere silsin o bir bilgisayar virüsüdür.Notch onu silse bile kendini tekrar yaratmakta asla ölmeden yaşar o bir hayalettir ve bazılarının söylediğine göre Brine'nın ruhu(Notch'un kardeşi) Notch'un kullandığı bütün bilgisayarlara çıkıp girerek kendini sonsuza dek yaşatmaya çalıştığı söylenmiştir.Hadi 1.2.5 sürümünde böyle bir şey yoktu.Herobrine Notch'un kardeşi öldüğü için onun adına oyuna yeni bir hayalet karakter eklemiştir.Fakat bu aşırıya gitmiş ve herobrine ya tuzak hazırlamış ya öldürmüş ya korkutmuş ya peşini bırakmamış bunun nedeniyle Notch'a birsürü mesaj gelmiş(REMOVE HEROBRİNE!) gibi büyük harflerle yazılmış ünlem koyulmuş şekilde yazılmıştır.Minecon temsili resminde herobrine vardır.Eğer dediklerime inanmıyorsanız ve "SEN UYDURUYORSUN" diyenlere söylüyorum hiç uydurmadım bunlar gerçek ve herobrine oyundan asla silinmemiştir.Sadece 1.2.5 sürümünde görünme 0,00001 ihtimali versiyonlar artıp 1.2.6-1.2.7... yükseldiğinde çok daha fazla düşmüştür

Ulquiorra Schiffer

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konu doğru olmayan içerik içerdiğinden ve polemiğe dönen konuşmalar başladığından konuyu arşive taşıyorum.