Herkes Hikaye Yazıyo Birde Ben Yazayım

koray922

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Başlangıç
Bölüm 1
bir yaz günüdür Stevee ve Herobrine bir ev yapar Herobrine Stevee yi çok sever ama Stevee Herobrine yi hiç sevmez
Bir hafta sonra
Stevee ve Herobrine nethere gitmeye karar verirler Stevee Herobrineye iyi davranır ve nethere giderler orda pigman sürüsü görürler ve Stevee kılıcının kabzasıyla Herobrinenin kafasına vurur Herobrine bayılmıştır Stevee hemen portaldan geçerek portalı yıkar Herobrinenin kafasına aldığı darbe göz hücrelerini öldürmüş ve gözleri beyazlamıştır Herobrineyi gören pigmanlar ona saldırmaya çalışmış sonra gözlerini görünce netherin kralı ilan edilmiştir artık emrinde pigmandan ve blezrlardan (nasıl yazıldığını bilmiyom :D) oluşan çok büyük bir ordu vardır ve hedefleri Stevee dir
dünyaya dönmek için obsidyene ihtiyaçları vardır ama netherde su bulunmadığından işleri biraz zorlaşacaktır bu arada Stevee Herobrinenin tüm eşyalarını almıştır artık elmas set giyiyordur ama Herobinenin netherin kralı olduğundan haberi yoktur
bukadar devamı sonra[DOUBLEPOST=1368950754,1368694150][/DOUBLEPOST]olaylar gelişiyor
bölüm 2
Stevee nin amacı eşyalarını köye satmaktır ama bir yandan da vicdan azabı çekiyordur çünkü onu çok seven birini öldürdüğünü düşünüyordur amacı nethere gidip Herobrineyi ordan alıp gömmektir evine bir portal yapar ama bu portal tamda Herobrine nin tahtının önüne oluşmuştur Stevee geçtiği an çok korkar çünkü önünde beyaz gözlü bir adam vardır hemen geri girer Herobrine nin adamları obsidyenleri almıştır artık dünyaya gitmek için tek gereken hazırlıktır Herobrine tüm adamlarına lav zırh ve silah vermiştir düyaya ginince suya atlarlar ve obsidyen zırh ve kılıçları olur önlerine gelen bütün köyleri yağmalarlar ve Stevee nin evine gelirler Herobrine kendi koyduğu küpleri kırar Stevee ninkilere dokunmaz ve not bırakır ''burdan git yoksa seni öldürürüm'' yazar ve gidrler stevee madenden döndükten sonra evini görür ve çok korkar ve ıron golem ordusu yapar artık güvende olduğunu düşünür ve yatmaya gider sabah uyandığında ıron golemlerini parçalanmış halde bulur ve ''yarın öleceksin'' diye not bulur Stevee çok korkar sonra bir ıron golem in saklandığını görür ve soru sorar ''bunları kim yaptı'' ıron golem ''aynı sana benziyordu ama gözleri beyazdı elinde hiçbirşey yoktu hepimizi tek vuruşta öldürdü ve bana sahibine söyle beni asla yenemez dedi ben çok korkmuştum tekrar gelip beni öldürür diye saklandım'' Stevee burdan gitmeyi düşünür çok uzaklara ve eşyalarını toplar ıron golemle birlikte gitmeye başlarlar sonunda çöle varmışlardır Stevee bulunma ihtimaline karşı evini yerin altına yapar ve güvende hissederek uyur birden gürültüyle uyanır ıron goleminin siyah olduğunu görür ve Stevee ye saldırır Stevee kan ter içinde kalmıştır ama en azından ıron golem ölmüştür ve tekrar bir not bulur notta ''benden kaçabileceğini sanıyorsan çok yanılıyorsun benden asla saklanamazsın''
devamı sonra

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Güzel olmuş Bölüm 3'ü bekliyorum.

koray922

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bölüm
3
son

Stevee olayları anlanlamaya başlar her şey o portaldan geçince olmuştur o beyaz gözlü adamla savaşmaya karar verir ve portal yapar ve geçer beyaz gözlü adamı arar ve bulduğu an ona doğru saldırırmaya çalışır ama Stevee konuşmaya başlayınca durur ''seni duelloya davet ediyorum sen beni düşürürsen beni öldürmene izin vereceğim ama ben seni düşürürsem herşeyi anlatacaksın ve bir dahada beni rahatsız etmeyeceksin'' der Herobrine kabul eder ikisinede tahta kılıç verilir ve dövüş başlar Herobrine sürekli saldırılarla Stevee ye saldırı fırsatı vermiyor ve onu lava doğru itekliyordu Herobrine kaybettin diye bağırarak kılıcını üstten vurur Stevee de savunma için kılıcını yan çevirir ve yukarı tutar Herobrinenin kılıcı Stevee ninkine saplanmıştır Stevee sonunda fırsat bulmuştur ve kılıcını aşşaıya indirip karnına vurur ve Herobrine yere yığılır Stevee onun yanına gidip anlatmasını ister Herobrine anlatmaya başlar ''benim Herobrine senin bana vurduğun kılıç için çok uğraşmıştım o kılıç için ne kadar uğraştığımı hayal bile edemezsin o kılıç enderdragonu 2 vuruşta öldürebilecek bir kılıç onunla bana vurduğunda güçleri bana geçti ve bedeli olarak gözlerim beyazladı artık herşeyi siyah beyaz görüyorum netherdeki adamlarım büyük ihtimalle seni kralları yapacah çünki beni yendin senden tek isteim beni şurdaki lava atman karnıma vurduğun darbe yüzünden yüriyemiyorum artık tacım senindir'' Stevee onun istediklerini yapar ve tacını generale verir ve gider
SON​
[DOUBLEPOST=1369467396,1369467301][/DOUBLEPOST]yorumlarınızı eksik etmeyin :D :zombikatili: