Herkes sorununu yazsın (modlarla ilgili) herkese cevap vereceğim!

mehmettaskin

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Maden kaz IC2 ve RedPower öğren Buildcraft felan izle.

Klorobenzen

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ya single player commands modu yüklemek istiyorum ama Yükleyemiyorum.Yüklersen özelden atabilirmisin .minecraft

Xgenstudioz

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
ftb mod paketlerinin çoğu geç açılıyor ve kasıyor çözümü varmı ? ayrıca texturepack diye bir hatavar itemlerde

Enokan

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yok Bana Singleplayerda we lazım
Single player world edit diye ek bir mod var.[DOUBLEPOST=1401001777,1401001731][/DOUBLEPOST]
ftb mod paketlerinin çoğu geç açılıyor ve kasıyor çözümü varmı ? ayrıca texturepack diye bir hatavar itemlerde
O hata modun tam bitmemesinden kaynaklanıyor.
FTP mod paketleri en iyi optimizasyon yapmış paketler arasındadır, Kasma varsa sizin bilgisayarınızdan kaynaklanıyor olabilir

VorBow

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
modlu sunucu kuramıyorum videolara baktım hep crash veriyor.

Xgenstudioz

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
ben bir şey sorabilirmiyim pc min özellikleri
1gb ram drr
160 gb hdd
İşlemci: Intel(R) Pentium 3.00Ghz 3.00GHz
win7 home premium
sizce hangi mod paketini oynuya bilirim direwolft rahatça oynuyorum ama sıkıldım ondan bir yardım ederseniz ayrıca direwolft 1.6.4 açılmıyor indiriyor herşeyi ekran açılmıyor türkçe kullandığımda oluyormuş ama düzeltmek için bir kod varmış verirseniz sevinirim hangi modpaketinde oynayabilirim onuda yazarsanız iyi olur iyi forumlar

Enokan

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
modlu sunucu kuramıyorum videolara baktım hep crash veriyor.
Her mod servera uyumlu değildir.[DOUBLEPOST=1401134671,1401134641][/DOUBLEPOST]
ben bir şey sorabilirmiyim pc min özellikleri
1gb ram drr
160 gb hdd
İşlemci: Intel(R) Pentium 3.00Ghz 3.00GHz
win7 home premium
sizce hangi mod paketini oynuya bilirim direwolft rahatça oynuyorum ama sıkıldım ondan bir yardım ederseniz ayrıca direwolft 1.6.4 açılmıyor indiriyor herşeyi ekran açılmıyor türkçe kullandığımda oluyormuş ama düzeltmek için bir kod varmış verirseniz sevinirim hangi modpaketinde oynayabilirim onuda yazarsanız iyi olur iyi forumlar
1 gb ram ile direwolf oynamanız bir mucize.

Xgenstudioz

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
pc hiç zorlamadım ondan alt yapısı iyi :D neyse 1.6.4 açılmıyor nasıl halledicez direwolf da bütün dosyaları indiriyor ama açmıyor mojang yazısı dahil gelmiyor çözüm[DOUBLEPOST=1401139568,1401139512][/DOUBLEPOST]direwolf paketleri ağır olmuyorki ? genelde uyumlu modlar kullanıldığı için kasma sorunu yok