Herkes sorununu yazsın (modlarla ilgili) herkese cevap vereceğim!

Enokan

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
pc hiç zorlamadım ondan alt yapısı iyi :D neyse 1.6.4 açılmıyor nasıl halledicez direwolf da bütün dosyaları indiriyor ama açmıyor mojang yazısı dahil gelmiyor çözüm[DOUBLEPOST=1401139568,1401139512][/DOUBLEPOST]direwolf paketleri ağır olmuyorki ? genelde uyumlu modlar kullanıldığı için kasma sorunu yok
Ram sorun olabilir hemde büyük bir sorun minecrafta çalışacağı yer vermezseniz açılmiyacaktır doğal olarak.

Xgenstudioz

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
dostum 1.5 açıyor 1.6 açmıyor mojang penceresi gelmiyor bilmiyorsan köfteistköfteye sorucam

uygur35

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
dostum minecrafta baslamak ıstıyorum ancak nerden ındırıp nasıl moda atıcagım hakkında hıcbı bılgım yok abartısız hatta zor bi mod olursa sevinirim madenler için falan ugrasmam gereksın. nerden hangı dosyayı ındırıp ne sekılde kurcagımı modu nasıl atıcagımı ve hangı modu atıcagımı nerden ındırcegımı acıklayabılırsen sevınırım

Hasantu77

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Tekkit'e nasıl mod yükleyebilirim?

iPad cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

Xgenstudioz

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Enokan bir şey bildiğin yok okadar anlattın bir cevap vermedin vericeğin kod buya -Duser.language=en -Duser.country=US bu bunun için pcnin özelliklerinede baktın

Enokan

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Enokan bir şey bildiğin yok okadar anlattın bir cevap vermedin vericeğin kod buya -Duser.language=en -Duser.country=US bu bunun için pcnin özelliklerinede baktın
Burada yardımcı olmaya çalışıyorum ama sen ipucu vermiyorsun bilgisayarında 1 gb ram var ve aradaki mod sayıları az olsa bile mod konfikasyonu daha fazladır.[DOUBLEPOST=1401383278,1401383241][/DOUBLEPOST]
Tekkit'e nasıl mod yükleyebilirim?

iPad cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.
Normal mod yükler gibi

%appdata% dan

Cominus

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bazı Modlar İndirdigimde Forge Açılmıyor !!! Crack Kullanıyorum .

tory1tory

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
birsürü mod paketi denedim hepsinde crash hatası alıyorum ve dogru yüklüyorum 32 bit 2 gb ramım var win 7

EmrcnDS

Marangoz
En iyi cevaplar
0
ftbden direwolf 20 yi açmaya çalısıorm launcha basıorum launcher kapanıor hiç açılmıor -orjinal hesap

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
Mesala Crafting Dead moduna girdim ve oraya Huzuni hilesini atabilrimiyim?