HEROBRINE ASIL HİKAYESİ

Prisonbreak

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şimdi minecraft oyununda siz Steve adında bir karaktersiniz ve hayatta kalmaya çalışıyorsunuz.
Bu olaylar şöyle gelişti.
Şimdi Steve, Steve'nin kız arkadaşı ve Steve'nin kardeşi Brine. Bu 3 kişide insan. Brine de insan.
Bu 3 kişi bir uçak yolculuğunda, uçak kaza yapar ve ıssız, kimsenin bilmediği bir adaya düşerler.
Bu 3 kişi haricindeki uçaktaki bütün herkes ölür. Steve ailesi hayatta kalmaya çalışır, bir sal yaparlar. Ancak Brine, kardeşini kız arkadaşına asılmaktadır. Steve'nin kız arkadaşına asılmaktadır. Steve'yi gizlice öldürmeye çalışır. Ancak Steve bunun farkına varır fakat hiçbir şeyi belli etmez. Bu 3 kişi birgün dağa çıkar ve Brine, Steve'yi dağdan aşağı atmaya çalışır. Ancak Steve buna engel olur ve yanlışlıkla Brine'yi aşağı atar. Brine aşağı düşünce ölmez ancak bir gece bu 2liyi takip eder ve Steve'nin sevgilisini öldürür. Steve ertesi gün çok üzülür ve öfkelinir. Brine'yi attığı yere gider ama onu bulamaz. Brine arkasından çıkıp Steve'nin başına vurur. Steve yere düşüp ölü taklidi yapar. Brine'de yaptıkları sal ile steve'yi başka bir yere götürür. Brine yaptığı şeyden pişmanlık duymaktadır. Sal yolculuğunda Steve uyanıp, Brine'yi suda boğarak öldürür. Daha sonra steve üzüntüden suya düşer ve ertesi gün, kardeşinin cesediyle beraber bir adaya sürüklenir. Steve, kardeşini gömer ve hayatta kalmaya çalışır. Steve, Brine'nin mezarına HeroBrine yazar. Ve burdan sonrasında da oyun başlar.
Herobrine hikayesi işte böyle. (Bana göre edindiğim bilgiler ve Notch'tan aldığım mesajlar sayesinde)
Eksik yerleri ben aklımdan doldurdum ve hikaye böyle çıktı. Bende beğenirsiniz diye buraya koydum.
mqdefault.jpg

ProfeniX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hahaha komik ama ben inanmıyorum herobrine'nin hiçbir hikayesine
Bu benim görüşümdür.İnananlara saygı duyarım Notch açıklama yapsın daha doğru öğreniriz.
Farklı görüşler var bunun ;
1-Brine Gerçek Hayatta mı ?
Kimine göre Brine Notch'un ölmüş kardeşidir.Notch o mobu onun anısına yapmıştır.Ve sonradan oyuncular korktuklarını ve oyunu bırakacaklarını söyler ve Notch o mobu siler.

2-Brine bir virüs mü ?
Kimine göre ise Brine bir virüstür.Bir hacker tarafından oyuna atılmıştır.Ve hacker'in maksadı ise oyundaki oyuncuların oyunu bırakmasını sağlamak.Neden bırakırlardı çünkü herobrine bir virüs olsaydı insanların evini yakıp bozabilir,sandıktaki itemleri alabilirdi.Ve söylenenlere göre hacker Notch'un kavgalı olduğu bir yazılım şirketinde çalışmaktadır.

3-Brine gerçek değil mi ?
Kimileri de brine gerçek değil.Oyuncuları uzaklaştırmak için yapıldı derler..

____Bunların hepsi wiki'den alıntıdır.Gerçeklik olanları hepsinin vardır ama her şey de olduğu gibi en iyi bilen YAPIMCIDIR.

Not:Notch'un bir twitter açıklaması varmış fakat ben onu bulamadım.Orda herhalde yokmuş diyor.Emin değilim ve bunlar sadece tahmin,uydurma,atma,sallama,teori falan filandır.

eqopa

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merhabalar, ben Eqopa.

Hadi şu işe bir nokta koyalım!

Herobrine hiçbir zaman gerçek olmadı, orjinal ve temiz (modsuz) oyundada kimse görmemiştir ve gördüm diyenler'de insanları kışkırtır. 3 ila 4 yıldır şu oyun dünyasındayım fakat hiçbir zaman herobrine ile karşılaşmadım. Çünkü bu arkadaş sadece modlarla yüklenir, fakat kesinlikle gerçek değil. Kanıtını da oyunu yaratan kişiden öğrenin:

Notcha spiker şöyle bir soru soruyor:
+++++++++++++++++++++++++++++++++++
Herobrine söylentileri dolaşıyor, oyunun tabanında gerçekten bir hayalet varmı?
+++++++++++++++++++++++++++++++++++
Notch ise şöyle yanıtlıyor:

Bu sadece muzipliktir!

İsterseniz yazıları çevirip okuyabilirsiniz. Sadece korkmamanızı isterim. Fakat oyunda korku dolu dakikalar geçirmek isterseniz, sadece "herobrine modu" yazıp internette arayın. Bunu açıklığa kavuşturdum, ister inanın ister inanmayın...

Prisonbreak

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eqopa haklı aslında. Herobrine modu indirip oynadım ve gerçekten çok korkunç. İlk başlarda ben herobrineden korkmuyordum. Çünkü hiç karşıma çıkmıyordu. Bende mod çalışmıyor diye düşünüp normal oynadım. Ertesi gün evime geldim yatağa yattım.
Birden kapı evimin kapısı açıldı. İçeriye bir adam girdi. O kadar korktum ki bilgisayarı kapattım. Gerçekten! Oyunu tekrar açtığımda yoktu. Madene indikten 2 gün sonra evim yanıyordu :( Sandıklarım gitmişti. O sırada geceydi. Canavarlarla savaşırken herobrineyi gördüm ondan kaçmaya başladım ama imkansızdı ! Peşimi bırakmadı, en sonunda bir dağın başında sıkıştım. Ya aşağı atlayıp ölmek vardı yada Herobrine ile savaşıp kazanmaktı ki bu imkansızdı. Bende aşağı atladım ve öldüm. Geri geldiğimde herobrine'nin öldükten sonra çıkan itemlerimi aldığını gördüm. Hem evimi yaktı, öldürdü ve itemlerimi çaldı! Bende modu sildim :D :D

erdem_421

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eqopa haklı aslında. Herobrine modu indirip oynadım ve gerçekten çok korkunç. İlk başlarda ben herobrineden korkmuyordum. Çünkü hiç karşıma çıkmıyordu. Bende mod çalışmıyor diye düşünüp normal oynadım. Ertesi gün evime geldim yatağa yattım.
Birden kapı evimin kapısı açıldı. İçeriye bir adam girdi. O kadar korktum ki bilgisayarı kapattım. Gerçekten! Oyunu tekrar açtığımda yoktu. Madene indikten 2 gün sonra evim yanıyordu :( Sandıklarım gitmişti. O sırada geceydi. Canavarlarla savaşırken herobrineyi gördüm ondan kaçmaya başladım ama imkansızdı ! Peşimi bırakmadı, en sonunda bir dağın başında sıkıştım. Ya aşağı atlayıp ölmek vardı yada Herobrine ile savaşıp kazanmaktı ki bu imkansızdı. Bende aşağı atladım ve öldüm. Geri geldiğimde herobrine'nin öldükten sonra çıkan itemlerimi aldığını gördüm. Hem evimi yaktı, öldürdü ve itemlerimi çaldı! Bende modu sildim :D :D

bende modla oynamıştım ama bana pek korkutucu gelmedi :/

X3Power

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Minecraftta çok bug var herobrinede bunlardan birisi.Kodlama hatasından kaynaklanan bir bug sanırım :)

Barseko

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gerçek Hikayesi Steve Ve Herobrine Bir Adada Bir Birlerini Bulurlar . Sonra İşte Ev Falan Yaparlar . Bir Gün Steve Madendeyken Herobrineyi Başka Biri Sanıp Yanlışlıkla Yüzünü Yakar . Ondan Sonra Steveye Sen Bile Bile Yaptın Suçlar Ve Herkezi Öldürmeye Başlar . Bana İnanmıyorsan Vareide Adlı Youtube Kanalına Bakabilirsin .