HEROBRİNE GÖRDÜM (gerçek bir hikaye 1 ay geçti)

sizde gördünüzmü

• gördüm

Kullanılan: 6 40.0%
  • görmedim

Kullanılan: 8 53.3%
  • emin değilim sanırım gördüm

Kullanılan: 1 6.7%

• Kullanılan toplam oy
    15
  • Anket kapatılmış .

JokerMJ

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
selamlar bugün sizlere bir şey diyeceğim öncelikle bu hikaye gerçekten 1 ay önce oldu 1.2.4 ve 1.5.1 sürümüde Herobrine gördüm ilginç bir olaydı bence bu karakteri notch bir bulmaca olarak getirdi bu konuda yeni araştırma yapmaya başladım ve herobrine arayıp bulmadım eski sürümleri merak ettim tamamen tesadüftü

download.jpg

Son düzenleme:

JokerMJ

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
yani böyle bir konunun açıldığını görmek beni biraz üzdü. muhtemelen yaşı küçük bir kardeşimizsin sana naçizane bir tavsiye vereyim: böyle konular açma. maalesef komik duruyorsun.
merhaba ben küçük bir çocuk değilim şahsen ve bu olayı gerçekten yaşadım ama diğerlerine göre kibar olduğun için teşekkürler

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
merhaba ben küçük bir çocuk değilim şahsen ve bu olayı gerçekten yaşadım ama diğerlerine göre kibar olduğun için teşekkürler
notch zaten minecraftta herobrinenin olmadığını söylememiş miydi :fp:

EchTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
notch zaten minecraftta herobrinenin olmadığını söylememiş miydi :fp:
söylemişti ama bizim Minecraft Türkiye kitlemiz Notch'dan daha iyi bilir. ve bahsi geçen sürümleri Notch çıkardığı halde. (microsoft almadan önce)

JokerMJ

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
selamlar bugün sizlere bir şey diyeceğim öncelikle bu hikaye gerçekten 1 ay önce oldu 1.2.4 ve 1.5.1 sürümüde Herobrine gördüm ilginç bir olaydı bence bu karakteri notch bir bulmaca olarak getirdi bu konuda yeni araştırma yapmaya başladım ve herobrine arayıp bulmadım eski sürümleri merak ettim tamamen tesadüftü

Ekli dosyayı görüntüle 166044
benim amacım komik olması deyil

AlperKTS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
"Herobrine has not been present in any version of Minecraft. "

Herobrine :p Fan made bunlar :D

EchTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
reddit'te senin gibiler yüzünden bizim milletin adı kötüye çıkıyor. bi' son verin şu komedyenliğe(!).

JokerMJ

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar bana inanmanız gibi bir amacım yok bana hakaret etmeniz hoş değil sizden daha saygılı bana hakaret etmeyecek bir forum bulup oradan yardım isterim bende siz rezil olmayın dimi

EchTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
arkadaşlar bana inanmanız gibi bir amacım yok bana hakaret etmeniz hoş değil sizden daha saygılı bana hakaret etmeyecek bir forum bulup oradan yardım isterim bende siz rezil olmayın dimi
burada rezil olan sensin. görüşmemek üzere. nihayet forum senin gibi birinden daha kurtuldu.bu tür mesajlar yazıp forumun adını kötüye çıkıyorsun. henüz reddit'e çıkmadığın için şükret.

AlperKTS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
burada rezil olan sensin. görüşmemek üzere. nihayet forum senin gibi birinden daha kurtuldu.bu tür mesajlar yazıp forumun adını kötüye çıkıyorsun. henüz reddit'e çıkmadığın için şükret.
Arkadaş çocuk istediğini paylaşabilir neden böyle davranıyorsunuz ??

EchTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Arkadaş çocuk istediğini paylaşabilir neden böyle davranıyorsunuz ??
tabii ki istediğini paylaşabilir fakat inat etmesine fazla sinir oldum. yoksa özgürlük bu. ancak yabancı gruplar reddit'te bu gibi forum gönderilerini paylaşıp dalga geçiyorlar.