HeroBrine Hikayesi Mutlaka Gir (Özellikle Herobrine Yok Diyenler)

Başınıza Geldimi? Herobrineye İnandınızmı? (2 Soru)

• Kullanılan toplam oy
    2

MakarovBL

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba. bugün sizlere herobrinenin "GERÇEK" hikayesini anlatacağım. Notch, minecraftı kardeşi ölmüşken yapardı. ve onun anısına onun bir mobunu koydu. fakat bu mob iyi olmasına rağmn çoğu onu öldürmeye çalıştı ve Notch'a şikaet ettiler (tabii ki hotmail yada yandex yada herneyse) bunun sonucunda Notch 1.6 BETA yamasında herobrineyi sildiğini söylemişti . ama aslında silmedi. bunu farkeden oyuncular tekrar şikayet ettiler . tekrarr ve tekrar. peki diyorsunuz. herobrine varsa dosyaları neden yok? bin dosyasından minecraft'ı winrar ile açıp içindeki mobs klasöründen özelliklerden gizli nesneleri göstere basıp uygula diyip kapatıp içine girerseniz 1 düzine gizli dosya görürsünüz. veya daha az bilinmez. ama bunlar : HeroPig HeroCow HeroChicken ve Herobrine'dir daha fazla vardıda unuttum. sanırım 1.6 da sildiğini söylemiştim değilmi? hayır. silmedi. aksine daha öfkeli ve daha güçlü yaptı. ışınlanma güçleri ve 150 kalp yada ekranı kalple dolduracak kadar can verdi. oyunun ilk versiyonlarında 3 tane silinmiş insan vardı. adlarını tam hatırlamıyorum fakat bunları madende herobrine ile savaşırkenki seslerini duyabilirsiniz. ilk versiyonlarda onlar kötü. herobrine iyiydi. fakat bir sonrakinde Herobrinede bir kötü oldu. oyuncular 4 tane çok Güçlü mobun bir arada olmasından şikayetciydi. Notch. herobrinyi hiçbirzaman kaldırmıyacak gibi gözüküyor :) 3 adet güçlü adama ne oldu? NPC's modunu ve Herobrine modunu ve Minions modumudur nedir o 3ünü yükleyin. aynı çapa yapma şekli gibi ir çapa yapmalısınız . fakat bu sefer ekmekle. o çapa ile NPC ler spawnlayabilirsiniz. oyunda olmayan NPS leri bile eğer herobrineyi spawnlarsanız... klasik... ölürsünüz yani. SlimeMan'dı sanırım birinin adı onu spawnlarsanız işiniz biter. 4ünü spawnlarsanız patlarlar. bu tespitim çok önemli! multiplayer oynuyordum arkadaşımı korkutayım diye 11. diski satın aldım ve çalmaya başladım. arkadaşım bayğı bir ürkmüştü sonrada o yazıyı görünce şok oldum! : Nick Was Burned By Herobrine. ve Herobrine kırmızı yazıyordu. hemen diski çıarttım fakat yolda bir yere düştüm. bir şey bitince yenisinin elime getiren bir mod yüklüyü sağ tıklarken müzik diskini koydum ve 11. diskide koydum (lanet olası mod 3:) ) herneyse birden üstüme lavlar aktı. arkadaşım beni uyardı kaçtım fakat lavlar ssonsuz olmadığınd kapatamadım disk çalmaya devam etti TNT ler patladı diski çıkartamıyordum gidersem ölecektim kaçıyordum kaçarken bir kırılma sesi geldi . arkadaşım eğilerek taşı kırıyor diye umdum. fakat Herobrine çıktı karşıma ve altımdaki bloku kırdı aşşağıya düştüm. lavım içine. madem düştüm diski çıkarıyım dedim çıkardım. herobrine patladı. sonrada kaçtım. parama yazık oldu o disk bayağı pahalıydı :/ neyse bune değdi neyseki arkadaşım bana elmas set atmıştı onlar sayesinde ölmedim fakat canım çok azdı aşşağıya su döktü hem suyla yukarıya çıktım hemde söndüm. ve o günden sonra hiçbirzaman herobrineye rastlamadım. taa ki. 1.6.2 ye dek . singleplayer oynarken madene indim 1.6 BETA da duydfuğum ses hala aklımdaydı. o sesi duydum ve çuıktım fakat evii birdaha göremedim . yine bir yarık vardı. girmedim. çıktım ve herobrine dosyalarının kökünü sildim. artık rahatça oynayaildim fakat. dosyaları tekrardan oluştu. bende acaba bu neden oyunu yavaş başlatıyor diyorum. meğerse herobrine dosyalarını yüklüyormuş. evet beni dinlediğiniz için teşekkürler sabırla buraya kadar okumuşsanız. Herobrinesiz Günleriniz Ve Elmasınız Bol Olsun!

Tario76

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gene mi herobrine konusu

xdzaa21

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
1.5 Yıldır Mc Oynuyom Herobrineye Hiç Rastlamadım La
Ama Bence Hikaye -_-