Herobrine Ile Ilgili

fbsejder

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar İnternette Herobrine ile ilgili yazılar okudum.Adamlar Testere Gibi Anlatıyo yok game over filan yazmış tabelaya korkutuş tuzak kurup öldürmüş.Yok Rüyanıza Giriyo öldürüyo sizi kalkınca ölmüynosunuz.Yok sandıktaki şeyleri alıyo.

Bunlar Doğrumu Doğruysa Yılbaşında Arkadaşımla Aksiyon Yapacam. :D

kaptan123

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
arkadas herobrine minecraft hikayesinde bir karakterdir mod yüklemeden bu karakteri oyunda göremessiniz

fbsejder

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Görenler Varmış Mod oldugunu biliyorumda Bir Sitede Adamlar Alpha da Varmış gördük diyiyorlar :D

fbsejder

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bişi Soracam Bide Bunun Plugini Varmı Serverime Atıcam.arkadaşımla oynicam

kaptan123

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
arkadaslar herobrineyle ilgili birçok konu var hepsindede gördük yazanlar var ama bunlarin bir çogunun son yorumlarinda kardesi yada arkadasinin ondan habersiz mod yükledigini yaziyorlar yada gördüm diyenler oyundaki buglari yada yapilari herobrine saniyolar :cool:

fbsejder

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Ben singlede Oynadım çok saçma aşırı derecede durup dururken geliyor korkutuyor.Yok H Filan Yazmalar.Küfür Ettim Hep Alttan :D saçmalık bence.

İsmail Semih Şentürk

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Herobrine mod olmadan görülmez düşüncesi bence çok saçma yeni gelen sürümlerde maharalar tapınaklar vs. yerler değişiyor ve daha korkunç hale geliyor herobrineda oyunda en nadir görülen karakter bu karakteri daha çok görebilme adına mod vardır yani singleda bir şekilde görülür bence ilerki sürümlerde Herobrine iyice oyuna sokucaklar Herobrine Gerçektir. bence zaten oyun sektörü bunun gibi şeyleri çok yapıyor konunun üstünü örtüyor bir heyecan yaratıyor böyleye oyun daha çok ilgi çekiyor olsada olmasada açıklamıyorlar mesela Gta San. Milyonlarca atıp tutanlar var bence pek kafanıza takmayın ben olduğuna inanıyorum ama dediğim gibi bunlar oyuncu çekmek için oyun içi efsanelerde olabiliyor.

kaptan123

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Herobrine mod olmadan görülmez düşüncesi bence çok saçma yeni gelen sürümlerde maharalar tapınaklar vs. yerler değişiyor ve daha korkunç hale geliyor herobrineda oyunda en nadir görülen karakter bu karakteri daha çok görebilme adına mod vardır yani singleda bir şekilde görülür bence ilerki sürümlerde Herobrine iyice oyuna sokucaklar Herobrine Gerçektir. bence zaten oyun sektörü bunun gibi şeyleri çok yapıyor konunun üstünü örtüyor bir heyecan yaratıyor böyleye oyun daha çok ilgi çekiyor olsada olmasada açıklamıyorlar mesela Gta San. Milyonlarca atıp tutanlar var bence pek kafanıza takmayın ben olduğuna inanıyorum ama dediğim gibi bunlar oyuncu çekmek için oyun içi efsanelerde olabiliyor.
arkadas herobrine 1.3.2 sürümünü ve sonrasinda yok öncesinde oyunculari fazla kotkutuyomus hatta bundan oyunu birakanlar var diye kaldirdilar ama isteyenlere mod olarak sundular 1.3.2 ve sonraki sürümlerde modsuz göremessiniz

fbsejder

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hepinize Teşekür Ederim Arkadaşlar.

Eren734

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
bencede çok iyi düşünmüşsün herobrine ı oyuna soksalar kazançları eksilebilir ama artadabilir

Eren734

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sana katiliyorum. Minecraft i orjinal alanlar oyunu ilk actiklari giris kismindan guncellemelerin oldugu kisimda geri gidip 1.7.0 guncellemesinin yeniliklerine bakip
-removed herobrine yazisini gorebilirler.
AMA DAHA herobrine 1.4.6 dan silinmedi