Herobrine kalesi hakkında bilgi

engin deniz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar Herobrinenin kalesi varmı bende bilmiyorum bugün alpha versyonlarindan birini indirip netheri arastircam bazı minecraftçılar Herobrine kalesinde zombi boss skeleton boss creeper boss fln var diyorlar ve büyük bir şekilde yanılıyorlar o arkadaşlarımız bence nether kalesini bulmuştur orda dediklerine benzeyen şeyler var ama hala emin degilseniz link atacagım istek üzerine orda bütün moblar vardır eklenen eklenmesi düşünülen ve alpha dahil her versyonunda var olan moblar ve bilgileri yazılır...[DOUBLEPOST=1371125699,1371125062][/DOUBLEPOST]hatta gitçem minecraftin alpha versyonunun 1.0 ını indircem ilk oyunu yani daha eskisi varsa ve linkini biliyorsanız lütfen atın araştıcam şu kaleyi frapsta çekçem ama ses yok ve 30 saniye belki fotoda çekerim o kalenin herkezin merakınıda gideririmmmm :):ürperme:[DOUBLEPOST=1371126237][/DOUBLEPOST]arkadaşlar cevap bekliyorum merak eden yokmu XD

engin deniz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
yapcam dedim yapmadim ama moblarin linkini atabilirim istek üzerine[DOUBLEPOST=1371127771,1371127223][/DOUBLEPOST]hadi bakalim indiriyorum alpha versyonunu Herobrine çikmaz umarim elmas kiliç alcam ne olur ne olmaz gamemode ile dolaşçam Herobrine çikar dalar pok yeriz fln onu istemedigimden şimdi indi hadi bakalim dua edin bulunca videosunu çekçem netheride didik didik arıcam arkadaşlar Herobrine kalesinin yerini bilenler söylesin oraya gidem bulam o kaleyi jımpscere XD[DOUBLEPOST=1371127964][/DOUBLEPOST]açılmadı haydi bismillah alpha dışında Herobrinenin oldugu ve bildiginiz versyon varmı[DOUBLEPOST=1371128096][/DOUBLEPOST]jumpscare yanlış yazmışım bu arada artık birileri okusun mesaj yazsın en azından netherdeki Herobrine kalesinin yerini söyleyin moblarin linki de burda bide buluyomuşum o kaleyi http://www.minecraftwiki.net/wiki/Mobs/tr[DOUBLEPOST=1371128529][/DOUBLEPOST]şifre istemeyen türünden ve Herobrineyi görme şansımızın oldugu bi şey biliomusunuz ben bi türlü bulamadım linkinide atın[DOUBLEPOST=1371129474][/DOUBLEPOST]Herobrineyi buldum ama göremiyorum peacful da çizgi grafiği tavan yapio çöldeyim hiç bi canavar fln yok

engin deniz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
qwer foto yolluyom emin degilim o kalemi ama yerini biliosan söyle please[DOUBLEPOST=1371129776,1371129709][/DOUBLEPOST]
[DOUBLEPOST=1371130172][/DOUBLEPOST]çizgi crafigini ilk kez gördügümden yeşil ne demek kırmızı ne demek[DOUBLEPOST=1371130792][/DOUBLEPOST]iş büyüdükçe büyüyo artık Herobrineyi bulunca mutlu olcam ben[DOUBLEPOST=1371132809][/DOUBLEPOST]gelmio brine denen adam