Herobrine Mod [1.3.2] (Updated)

Herobrine751

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
yani simdi kurunca frame work istemicekmi ha bide bi soru arkadaslar ben herobirinem mod kuramadim hatta oreda yorumlara bakabilirsiniz ama mobdA notch chuck norris ve herobirineni png si olması normal biseymi her ne kadar normal olmasada yinede herobirine totemi olmuyor sadece png heorbirine notch ve chuck norris
hayır çalışır ve hata vermez

jinpachi28

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
indirdiğime pişman oldum karşıma çıkınca bilgisayarın fişini çektim hemen :D

Herobrine751

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Bazı Minecraftlarda Altta Bir Yazı Çıkıyor Ve Sadece Sesi Geliyor Çünkü En Son Sürümü Değil Modun O Yüzden Linki Yenileyip En Son Sürümünü Vereceğim :)

minecocuk

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Lan ben cok korktum o kadar uğraştım onu caırmak için olmadı dümdüz de yaptım olmadı günlerce bekledim yine olmadı sonra olmuyor dedim yeni bölüm actım öyle bir ses geldi ki altıma ettim ya birden içimden geçti sonra eli sildim

DarkGame

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bende cehennem geri geliyordum birden önüme çıktılar :D

Birde bu yazılar vardı tabi

DarkGame

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gençler bir şey sormak istiyorum şimdi ben oyunu barışçıl'da oynuyorum. Herobrine totemini yapsam gelirmi herobrine falan ?
( bu arada önceki yorumumda cehennem değil cehennemden olucaktı özür dilerim :) )

Herobrine751

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Gençler bir şey sormak istiyorum şimdi ben oyunu barışçıl'da oynuyorum. Herobrine totemini yapsam gelirmi herobrine falan ?
( bu arada önceki yorumumda cehennem değil cehennemden olucaktı özür dilerim :) )
Arkadaşım dedim bazı minecrafttlarda çıkıyo ama bazılarında çıkmıyo hem detay hem de vido ekleyeceğim