Herobrine Nedir ? Detaylarıyla

7arabsi7

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ne içtin la adam mı dövüyon :D
hihi hoyt cokda komik Herobrineni Cikartmak Istedim Amma Tinyde Olmadi Yahu
onun Icin yazdim /ban Herobrine Yazildi Herobrine Left Game Herobrine Banned Kayik Gibi Oldum Haritayi Serveri Sildim Korkdum ya Kendimi Sovdum Amma Serveri Kapadigim icin 500 Tane Abonem Vardi Offffffffff

wannowerk

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ya tam bi failsiniz lan notchun kardeşi yok amerika he lava düşmüş mk bi siktirin gidin HEROBRİNE yok dengen sende 9 yasında felansın heralde korkup korkup yazıyorsunuz SAÇMA KONU KAPANSIN !

2Fast2Quick

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Demek ki neymiş herobrine'dan kurtulmak için hile yükleyip uççakmışız çünkü o daha uçamayan bir ezik :D

eagames5308

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
abi herobrine gördüğünüzde yapmanız gereken
1-oyunu kapat sil
2-bilgisayarı yak
3-evi patlat
4-herobrine modunu kaldır :):)

Aahmet05

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
herobrine bazen ortaya çıkıyor hatta ben herobrine yaratmısdım haritanın her yerinde vardı arkadaslar duyduğuma göre madenlerde herobrine varmıs hani şu terkedilmis maden ocakları varya orda herobrine varmıs dikatli olun derim.

SkeletonTR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Herobrine oyunda mob olarak olsaydı bence ben oyunu hiç bırakmazdım ne güzel işte minecraft baaa sıkıcı geliyor herobrine olsa iyi olur bence :) :D

gazxcv123

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar minecraft 1.5 incelerken revomed herobrine dio dogrumu ?

AxcelaD

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Herobrine watches you...

DJ_Minecraft

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bende şimdi bi hamachi server kurucam 1.5 /ban Herobrine yazıcam bakcam çıkıcakmı çıkarsa bi daha server kurup /tp kendi ismimi ve Herobribe yazıp yanına ışınlancam :)

Aahmet05

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Herobrine diye kafayı yediniz lan ben kaç kere gittim raştırdı mağaraya indim o dediğiniz madenlere indim bakdım her yere bir *** yok arkada ne korkak adamsınız lan varsa gelsin çay içek