Herobrine Olayı

Altayar

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Im a kill you... diye tabela çıkmaz.Ben alphada oynuyorum,Herobrine yok.Onun için gönül rahatlığı ile oynayın

Frozenhero

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ahahahah :D Gğlmekten ölücem şu an ya :D SA:DAS:DADS Abi bu konuyu açan kişinin olası yaş aralığı 7-10. I ** a kill you ne demek abi? :Asd:asD.asD: Shakespeare bu cümleyi duysa ******* ederdi ya :D I ** a kill you = Ben öldürüyorumarım seni :D.asD.SAD:

KNKTL

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar konu kapansın artık lütfen. Saçmalamasyon birşeyin bu kadar uzaması gerekmiyor.

MBerkZ

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konu açıklaması;
Herobrine nickli bir kişi var.Bu kişinin skini Herobrine.Siz onun adından oyuna girerseniz onun skini siz de görünecektir.Notch şeklinde girerseniz Notchs skini ile görürsünüz.Herhangi bir oyuncu adı içinde geçerlidir bu.

Gereksiz Herobrine gördüm diyenlere açıklama;
Hadi bize bir video/resim gösterin.Ya da dur bazı zekiler kendileri yaparlar.En iyisi seed verin, deneyelim.

Tam bunu diyecektim sen demişsin

NinJaXBoY00

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ahahahah :sırıtmak: Gğlmekten ölücem şu an ya :sırıtmak: SA:sırıtmak:AS:DADS Abi bu konuyu açan kişinin olası yaş aralığı 7-10. I ** a kill you ne demek abi? :Asd:asD.asD: Shakespeare bu cümleyi duysa ******* ederdi ya :sırıtmak: I ** a kill you = Ben öldürüyorumarım seni :sırıtmak:.asD.SAD:

Ne saçmalıyorsun ?
Cümlede tek bir kelime fazla,"a" kelimesi,Senin yaşında 10-10 heralde ?ve anlamıda "Ben öldürüyorumarım seni" değil...

Doğrusu "I kill you","I'm kill you" ve ya "I will kill you" şeklinde olabilir.Ayrıca "I ** a kill you" anlamıda "Ben seni bir öldürücem" şeklinde saçma bi cümle oluyor,Eğer insanlarla dalga geçmek hoşuna gidiyorsa Bende seninle bol bol dalga geçerim...

vejeteryanzombi

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ne saçmalıyorsun ?
Cümlede tek bir kelime fazla,"a" kelimesi,Senin yaşında 10-10 heralde ?ve anlamıda "Ben öldürüyorumarım seni" değil...

Doğrusu "I kill you","I'm kill you" ve ya "I will kill you" şeklinde olabilir.Ayrıca "I ** a kill you" anlamıda "Ben seni bir öldürücem" şeklinde saçma bi cümle oluyor,Eğer insanlarla dalga geçmek hoşuna gidiyorsa Bende seninle bol bol dalga geçerim...

adam lafı koydu beyler dağılın :D

McCrafTr34

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Herobrine belli bir versiyondan sonra yoktur.Hatta oyuncuları sildiklerini belirtmek için tüm versionlara Herobrine deleted yazısını eklemiştir.
Ayrıca kim bir yaratıkla tüm oyuncuları oyundan sogutur ki

Frozenhero

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ne saçmalıyorsun ?

I ** kill you?!? Kardeşim bak tamam ingilizce bilmiyorsun bari bilenlere laf atma. ** present continuous eki oluyor kardeşim. Ha bana ingilizce öğreteceksen önce kendin öğren, öyle gel, hem tekrar yapmış olurum. Ha bir de Türkçe'yi de düzgün öğrenirsen güzel olur saçmalıyorsun...

Y

YigitHan Ender

Ziyaretçi
Arkadaşlar öncelikle size şu şekide anlatmayı deneyeceğim.
1.Herobrinenin gerçek olduğunu söyleyenler vardır.
2. ise herobrinenin gerçek olmadığını söleyenler vardır.

Bunlardan 2'si birdende doğru arkadaşlar neden mi?
çünki herobrine görülmüştür alpha versionlarında. şahsen bende gördüm o lanet yaratığı sislerin içinde.
bunlaran bir doğrsusu ise herobrine 1.0 full versionda kaldırılmıştır...
ama oyuna 1.6 geliyor duyduğuma göre notch 1.6'yı yaparken oyuncuların fikrini alıyormuş.
çoğu kişi herobrine isteriz kim lan bu hire ben onun varya...

dedikleri doğrudur notch eklemeyi düşünmüyor herobrineyi işte bu konunun kısa ve öz açıklaması bu arkadaşlar.

Doc.

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Haklisin adaş. Bu Herobrine'in ne yaptigini da bilmiyorum ben. :D

Herobrine Dostu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar öncelikle size şu şekide anlatmayı deneyeceğim.
1.Herobrinenin gerçek olduğunu söyleyenler vardır.
2. ise herobrinenin gerçek olmadığını söleyenler vardır.

Bunlardan 2'si birdende doğru arkadaşlar neden mi?
çünki herobrine görülmüştür alpha versionlarında. şahsen bende gördüm o lanet yaratığı sislerin içinde.
bunlaran bir doğrsusu ise herobrine 1.0 full versionda kaldırılmıştır...
ama oyuna 1.6 geliyor duyduğuma göre notch 1.6'yı yaparken oyuncuların fikrini alıyormuş.
çoğu kişi herobrine isteriz kim lan bu hire ben onun varya...

dedikleri doğrudur notch eklemeyi düşünmüyor herobrineyi işte bu konunun kısa ve öz açıklaması bu arkadaşlar.

KatIlIyorum

lolkraltrol

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ayrıca bilemiyorum ama bende bir mağara keşfetmiştim (adım Nocth)tabelalar felan gördüm You're gonna die! yazıyordu çevirdim Öleceksin! diyordu ayrıca duvarlar torchluydu.
torchların olması normal bazen minecraft dünya yaratırken böşle hatalar olabiliryor ama o tabela olayını sallamışın şu an ben Grumm isimli skinle giriyom hiçbir şey yok