Herobrine Sesi (mod Yoktur)

Bu Sizdede Oldumu?

• Kullanılan toplam oy
    85

mentar123

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
gerçekten adam herosheep görmüş 500 e aldım ekranı gözleri bembeyazdı

boniobn

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
herosheep mero sheep herobrine diye bir şey yoktur...herobrine asla olmadı.[DOUBLEPOST=1371583528,1371583409][/DOUBLEPOST]baya uzattınız fakat hero yoktur

2Fast2Quick

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Herobrine olmadı ve olmayacak,yok Notch'un ölen kardeşiymiş,Notch'un eli kaymışmış bunları şimdi çürütebilirim,hatta çürüteceğim de buyurun

Teori 1:

Notch ölen kardeşi Brine için herobrine'ı koydu

Açıklama:Sen sevdiğin birini oyununa kötü bir karakter olarak koyarmıydın hadi diyelim sevmiyorsun da kötü yapıyorsun,niye oyuna koyuyorsun?

Teori 2:

Notch Steve'i yaparken yanlışlıkla gözünü beyaz yapıp oyuna eklemiş ve silememiş oyundan

Açıklama:Öncelikle eli kayıp öyle gözünü beyaz yaptıysa bile steve yerine herobrine olurdu çünkü steve skini char.png'de yani oyuncu skininde,ki ben kimsenin yanlışlıkla oyundaki karakterin gözünü beyaza boyayıp yanlışlıkla oyuna ekleyip yanlışlıka tuzak yapıp oyuncuyu öldürmeye ayarladığına inanamam

Eğer hala herobrine var diye diretiyorsanız resim,video gösterin ve o resim/video nun olduğu .minecraft'ı bana atın karşılaştıracağım orjinal minecraft ile...

KNKTL

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Herobrine olmadı ve olmayacak,yok Notch'un ölen kardeşiymiş,Notch'un eli kaymışmış bunları şimdi çürütebilirim,hatta çürüteceğim de buyurun

Teori 1:

Açıklama:sen sevdiğin birini oyununa kötü bir karakter olarak koyarmıydın hadi diyelim sevmiyorsun da kötü yapıyorsun,niye oyuna koyuyorsun?

Teori 2:

Notch Steve'i yaparken yanlışlıkla gözünü beyaz yapıp oyuna eklemiş ve silememiş oyundan

Açıklama:Öncelikle eli kayıp öyle gözünü beyaz yaptıysa bile steve yerine herobrine olurdu çünkü steve skini char.png'de yani oyuncu skininde,ki ben kimsenin yanlışlıkla oyundaki karakterin gözünü beyaza boyayıp yanlışlıkla oyuna ekleyip yanlışlıka tuzak yapıp oyuncuyu öldürmeye ayarladığına inanamam

Eğer hala herobrine var diye diretiyorsanız resim,video gösterin ve o resim/video nun olduğu .minecraft'ı bana atın karşılaştıracağım orjinal minecraft ile...
Anlamazlar onlar. Takmışlar Herobrine'a. İlla gerçek diye diretcekler...

alpersiz

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar siz cocukmusun 6-7 yasındasınız herhalde neymış ben herobrıne gordum tranvaya gırdım demiş bir arkadaş yalanın boylesı :sırıtmak: arkadaşlar olsa ne olacak ki yok size yalan borcumuzmu var amma meraklısın indirin modu gorun herobrıne yi allahım herobrıne korkunç bişi deil gereksiz korkmak isteyen arkadaşlar
Penumbra Overture 1
Penumbra Black Plague 2
Penumbra penumbra requiem 3

Bunlar Advanture Oyun Seri Olarak tr yama indirip oynayın birbirlerinin devamı he aksiyon istiyosanız

Fear-2
Fear-3 Alın Silahlı Savaş Oyunu

Ben Hepsini OYnadım ALın Korkun Minecrat Korku Oyunu Deil Napıcaksınız Herobrineyi Allahım Bebekmısınız ya :sırıtmak:

denizkizi

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben modsuz herobrine gördüm.fotoğrafını veya videosunu çekmedim ama gördüm. ve oyunla mod filan gelmedi.Kanıtlayabilirim...

1. kanıtım:

Bir kere oyunla birlikte gelseydi envanterimde herobrine totemi olurdu.

2.kantım:

Ben minecraft'ı kuzenimin bilgisayarından aktarmıştım çünkü ben en başta minecraft sp olduğunu bilmiyodum.sadece para vererek oluyor zannediyordum.İnternette dolaşırken minecraftı görmüştüm ve google'a minecraft yazmıştım zaten direk minecraft'ın kendi sitesine gitti orada da minecraft sp yoktu.Sonra kuzenimin evine gitmiştim ve onda minecraft sp olduğunu görmüştüm ve aktarmıştım.ben ondan aktardığıma göre herobrine mod vvarsa onda da olmalı ama o hiç görmemiş...

Teori 1:

Açıklama:sen sevdiğin birini oyununa kötü bir karakter olarak koyarmıydın hadi diyelim sevmiyorsun da kötü yapıyorsun,niye oyuna koyuyorsun?

Teori 2:

öyle diyorsun ama Herobrine olduğunu çürütemezsin.mesela ben ise herobrine'ın hacker olduğunu düşünüyorum bunu çürütemezsin çünkü çürütememene karşı kanıtım var:

Arkadaşıma da minecraft'ı indirecektik.Ben kendi indirdiğim sitenin aynısından indirdim.Normal normal oynuyordu fakat birgün herobrine gördü ve 1-2 gün sonra bilgisayarlarına virüs bulaştı.Minecrafttan bulaştığını nerden biliyosun diyemezsin.Çünkü bilgisayarlarının ekranında Minecrafttan kaynaklandığını yazdı.ŞİMDİ NE DİYECEKSİN!

alpersiz

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben modsuz herobrine gördüm.fotoğrafını veya videosunu çekmedim ama gördüm. ve oyunla mod filan gelmedi.Kanıtlayabilirim...

1. kanıtım:

Bir kere oyunla birlikte gelseydi envanterimde herobrine herobrine totemi olurdu.

2.kantım:

Ben minecraft'ı kuzenimin bilgisayarından aktarmıştım çünkü ben en başta minecraft sp olduğunu bilmiyodum.sadece para vererek oluyor zannediyordum.İnternette dolaşırken minecraftı görmüştüm ve google'a minecraft yazmıştım zaten direk minecraft'ın kendi sitesine gitti orada da minecraft sp yoktu.Sonra kuzenimin evine gitmiştim ve onda minecraft sp olduğunu görmüştüm ve aktarmıştım.ben ondan aktardığıma göre herobrine mod vvarsa onda da olmadı ama o hiç görmemiş...

öyle diyorsun ama Herobrine olduğunu çürütemezsin.mesela ben ise herobrine'ın hacker olduğunu düşünüyorum bunu çürütemezsin çünkü çürütememene karşı kanıtım var:

Arkadaşıma da minecraft'ı indirecektik.Ben kendi indirdiğim sitenin aynısından indirdim.Normal normal oynuyordu fakat birgün herobrine gördü ve 1-2 gün sonra bilgisayarlarına virüs bulaştı.Minecrafttan bulaştığını nerden biliyosun diyemezsin.Çünkü bilgisayarlarının ekranında Minecrafttan kaynaklandığını yazdı.ŞİMDİ NE DİYECEKSİN!

ben çürütürüm nerden indirdin minecraftı minecraftı indiridigin yere baglı !
trjoan yemişsin adam senın ekranını bozmuş basit bir mesaj yazmış olabilir sende bunu yemişssindir
minecrafttaki herobrine var diyelim bu bir oyun sen gerçek hayatla oyunu bir arada tutuyorsan senin psikolojik sorunun var demektir kardeşim :)

denizkizi

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar siz cocukmusun 6-7 yasındasınız herhalde neymış ben herobrıne gordum tranvaya gırdım demiş bir arkadaş yalanın boylesı :sırıtmak: arkadaşlar olsa ne olacak ki yok size yalan borcumuzmu var amma meraklısın indirin modu gorun herobrıne yi allahım herobrıne korkunç bişi deil gereksiz korkmak isteyen arkadaşlar
Penumbra Overture 1
Penumbra Black Plague 2
Penumbra penumbra requiem 3

Bunlar Advanture Oyun Seri Olarak tr yama indirip oynayın birbirlerinin devamı he aksiyon istiyosanız

Fear-2
Fear-3 Alın Silahlı Savaş Oyunu

Ben Hepsini OYnadım ALın Korkun Minecrat Korku Oyunu Deil Napıcaksınız Herobrineyi Allahım Bebekmısınız ya :sırıtmak:

ben Herobine'dan korkmuyorum.Sadece yok diyemezsiniz diyorum.

HusjyMUS

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
OMG !!! MİNECRAFT 1.5.2 OLMUŞ HALA HEROBRİNE'A İNANANLAR VAR D: SİZİN YERİNİZ FORUM DEĞİL MÜZE ! HEROBRİNE OLMADIKI ALLLAHIN BEBELERI GELMİŞ ''Ay 1.4.4'de Herobrine Gördüm'' YETER BE FORUMUN İÇİNE ETTİNİZ NEREYE BAS BU KONU ÇIKIYOR SU KONUYU AÇMAYIN ARTIK

alpersiz

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
allah allah neden diyemicekmişiz diyelim ben oyun yaptım sende onda herobrine var dedin bende yok dedim benden dahamı iyi bilcen o konuyu ?

OMG !!! MİNECRAFT 1.5.2 OLMUŞ HALA HEROBRİNE'A İNANANLAR VAR D: SİZİN YERİNİZ FORUM DEĞİL MÜZE ! HEROBRİNE OLMADIKI ALLLAHIN BEBELERI GELMİŞ ''Ay 1.4.4'de Herobrine Gördüm'' YETER BE FORUMUN İÇİNE ETTİNİZ NEREYE BAS BU KONU ÇIKIYOR SU KONUYU AÇMAYIN ARTIK

ne beklersin 6-7 yaşlarında cocukları işte :D

HusjyMUS

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
allah allah neden diyemicekmişiz diyelim ben oyun yaptım sende onda herobrine var dedin bende yok dedim benden dahamı iyi bilcen o konuyu ?

ne beklersin 6-7 yaşlarında cocukları işte :sırıtmak:

YA ONU BIRAK BIDE MAPI SILDIM MINECRAFTDAN KORKUNÇ SESLER GELIYOR YUH BE HIC MI DUYMADINIZ MAGARALARDA CIKIYOR MINECRAFT OYNAMAYI BILMIYORSUNUZ.HEROBRINE INANLAR SIZ HANGI TUR NOOBLARSINIZ SIL SU KONUYU !

boniobn

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
boşu boşuna dedikodu çıkarıyorlar iyi olmuyo

HusjyMUS

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yeni Şarkım:

Noob Noob Noob NO-OOOOOOO-B
Herobrine yok yok yok O da Bir Noob Noob Noob