Herobrıne varmı yokmu ıste cevabı

UlsBsrn

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
az önce yine aynı haritayı oynuyodum yine bir ağacın yapraklarının yok olduğunu gördüm.Korkmaya başladım lannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn:eek:
Kardeşim benim korkma multi oyna geçer korkunun üstüne gitmezsen korkun senin üstüne gelir unutma Herobrine ölümsüzmü? Hayır ölümsüz değil
Herobrineyi öldürürseniz mutant olarak karşınıza Mutant domuz,Mutant inek ve en kötüleri,Mutant silverfish ve Mutant tavuktur.Eğer herobrineyi öldürürseniz Bu mutantları bırakıp kendi evine (Nethere,Ende) gider ama unutmaki seni izlemeye devam eder öldüreceksen onun piramitlerini yık patlat.

wolcanus

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
mk animasyonmu bu sey tövbe tövbe ağaclardan yaprakların falan tek tek gitmesi biseylerin gitmesi bendede oluyor cokta s*kimde yani banane bi aralar modunu yükledim musallat oldu delircek gibi oldum madenlere gidiyo bu herobrine cogunuz elinde elmas kazma oldunu görmüsünüzdür onu bi güzel sıkıstırdım büyülü kilicla yok ettim olay bu kardesim oyundanmı korkcam dünayda var olan bisi olsa korkardım altı üstü bir yapay zekalı figür iste herobrine ye 1.8.1 ihtimallere karsı cıkardı ben eski zamanların adamıyım ozamanlarda ancak su netherde kale gibi bi yer varya orda cok dolasırsan bazen cıkıyodu okadar yani korkmayın bi keresinde 3-4 tane herobrine birden yüklemistim nöbetleşerek saldiriyolardı :D onun yüzünden kaç evim gitti allah bilir bide 1.4 ve 1.3 veya 1.2 de yok siz korkunc sesleri madenlerde duymusunuzdur bu cok normal yakınızda falan zindan vardır okadar

lovebeer

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
wolcanuz eski oldugun profil resminden belli oluyor.D

wolcanus

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
weqweqw :D sakalı kessem gençleşirim merak etme :D

CreeP

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Herobrine bir rivayete göre Notch'un ölmüş kardeşidir.Bir diğer rivayete görede oyunun ilk versiyonlarında Notch ölmüş olan kardeşi Brine'nin anısına yaptığı söyleniyor.Karşılaşma ihtimali %0.00001 den daha düşük bir ihtimaldir.Multiplayer'de oynarken herobrine skini ile başkalarını kandırmak oldukça kolaydır.Herobrine'nin tipi bizim steve ile aynı fakat gözleri beyazdır.Eğer oyunda herobrine karekteri olsaydı oyunu satın alanların yarısı oyunu bırakacağını söylemiş.Çünkü herobrine evini yakabiliyor,chest'ten itemlerini alabiliyor ve canı isterse sizi öldürebiliyor çığlıklar geliyor falan filan :)

CubeSword

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeşim benim korkma multi oyna geçer korkunun üstüne gitmezsen korkun senin üstüne gelir unutma Herobrine ölümsüzmü? Hayır ölümsüz değil
Herobrineyi öldürürseniz mutant olarak karşınıza Mutant domuz,Mutant inek ve en kötüleri,Mutant silverfish ve Mutant tavuktur.Eğer herobrineyi öldürürseniz Bu mutantları bırakıp kendi evine (Nethere,Ende) gider ama unutmaki seni izlemeye devam eder öldüreceksen onun piramitlerini yık patlat.
ölümsüz diyebiliriz 24bin kalp canı var ama oyunda yok:)herobrine modunu indirmiştim. öldürmek için 2tane büyülü elmas kılıç bitmişti:surprise:

BlackRains

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Herobrine'ın canı cehenneme. Alın size fikrim :bored:.

Life Hunter

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Aslında biliyormusun haklısın! herobrine karşıma çıkarsa ne olmuş ondan korkacak değilim.sadece herobrine değil.karanlıklada ilgili fobim var.ama diyelimki karanlıkta önüme zombi çıktı(Diyelimki)ondan niye korkucam o benden korksun.haklısın kardeş korkularımla yüzleşmeyi öğrenicem.

UlsBsrn

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Aslında biliyormusun haklısın! herobrine karşıma çıkarsa ne olmuş ondan korkacak değilim.sadece herobrine değil.karanlıklada ilgili fobim var.ama diyelimki karanlıkta önüme zombi çıktı(Diyelimki)ondan niye korkucam o benden korksun.haklısın kardeş korkularımla yüzleşmeyi öğrenicem.
Oyniyacaksan Terraria oynamanı öneririm.Evet böyle ol işte kardeşim korkma ya üstüne git ben zombiyle gangam style oynayıp deli ediyorum zombiyi herobrine moddada herobrineyi deli ediom tam vuracak block koyuyom onlar seni sinir edip korkutuyosa sen onları korkutup sinir et :D

UlsBsrn

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Herobrine bir rivayete göre Notch'un ölmüş kardeşidir.Bir diğer rivayete görede oyunun ilk versiyonlarında Notch ölmüş olan kardeşi Brine'nin anısına yaptığı söyleniyor.Karşılaşma ihtimali %0.00001 den daha düşük bir ihtimaldir.Multiplayer'de oynarken herobrine skini ile başkalarını kandırmak oldukça kolaydır.Herobrine'nin tipi bizim steve ile aynı fakat gözleri beyazdır.Eğer oyunda herobrine karekteri olsaydı oyunu satın alanların yarısı oyunu bırakacağını söylemiş.Çünkü herobrine evini yakabiliyor,chest'ten itemlerini alabiliyor ve canı isterse sizi öldürebiliyor çığlıklar geliyor falan filan :)
Kardeşim alıntı yaptığını neden söylemiyorsun başka bir siteden yaptığını neden söylemiyorsun Kaynka:[Forum İsmi] yazmadan gönderiyorsun ayıp be

Life Hunter

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Oyniyacaksan Terraria oynamanı öneririm.Evet böyle ol işte kardeşim korkma ya üstüne git ben zombiyle gangam style oynayıp deli ediyorum zombiyi herobrine moddada herobrineyi deli ediom tam vuracak block koyuyom onlar seni sinir edip korkutuyosa sen onları korkutup sinir et :D

:D:roflmao: