HeroBrine Ve Steve Hakkında Herşeyi Unut !

Mertokeskin2001

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba Arkadaşlar Steve ' nin Asıl Hayatını Buldum Herobrine Ve Steve Hakkındaki Herşeyi Unutun Ve Hikayeme
Kulak Verin:
Steve,Dünyanın En Zengin Babasının Oğluydu..Steve Bir Gün Okuldan Eve Dönerken Bir Kitap Mağazasından Geçerdi Ve Hep O Kitabı İsterdi.Babası Ona Bir Türlü Para Vermezdi.Çünkü, Babasının Hep İşi Olurdu. Steve Bu Duruma Hep Kızardı.Ama Sadece Kızdığı Babası Değil,Kardeşi Brine ' da Vardı. Stevenin Arkadaşlarını Çalıyor. Ve Hep Kıskandırıyordu. Babası Bu Duruma Çok Üzülür Ama Asla Belli Etmezdi. Steve ' ye Para Vermemesinin Sebebi Buydu..

Birgün Babası Steve ' nin Anlattığı kitaba Bakmaya Karar Verdi..

Kitapta Hayatta Kalmanın Yolllarını Anlatıyordu Steve ' nin Babası Kitabı Aldı Ve Steve Ye Verdi Steve Çok Sevinmişti Hemen Odasına Çekip O Kitabı Okumaya Başladı 3 Saat Sonra Kitap Sonun Bitiyor Sonunda Şöyle Yazıyor:

-Bunlar Gerçek Olabilir Kendinize Dikkat Edin Canınız Acıya BİLİR
2. Serisi Çıkacaktır.

Steve Yattı Ve Rüyasında Steve Düşündü Acaba Orda Ev Varmıydı ? Orası Nasıl Bir Yerdir ? Atlar Develer Bilmediğim Hayvanlar Varmıdır Diye Düşündü.
Brine Rahat Durmaz Ve Kitabı Nasıl Olduysa Almayı Başarır Ve Hemen Odasına Çekilip Kitabı Okumaya Başlar..

Kitap Bittiğinde Kitabın Sonunda Şöyle Yazar:

-Gözlerine Dikkat Et Onlar Senin İçin Çok Değerli Ama Bazıları İçin Önemsiz Gözlerinin Rengi Değişirse İntikam Alıcaksındır..

Brine Korktu Ama Olmamaz ya Olursa Diyip Uyumaya Çalıştı.

Steve Kitabın Serilerini Okur Okur Okur.. Serisi Bitmez Bu Kitabın..
Ve Yıllar Geçer Steve İş Adamı Olur Zengin Olur Ama Ne Yazıkki Kardeşi Brine Hep Onun Yanındadır.
Bir Gün Steve Minecraft Diye Bir Ada Duydu Hemen Gitmek İstedi Ama Babası Ölüm dönemindeydi Rızası İse Şuydu:

Oğlum;Steve Asla Kardeşini Bırakma Ve Sen Nereye Gidersen Git Oda Senin Yanında Olacak Olmassa Hakkımı Helal Etmem Der Ve Gözlerini Kapatır... 5 gün sonra .

Steve Babayı Dinlemez Ve O adaya Gitmek İster Brine da Gelecek Diye Aklını Çelen Steve Nin Aklı Hadi Bakalım Gelsin Der. Uzun Yolculuk Olmadan Aniden Hava Güneşliyken Şimşek Çarpar Gemi Batar Ama Steve Ve Kardeşi Kaçmayı Başarır . Bu Sefer Arabayla Gitmek İster Ülke Sınırında Araba Çarpar Steve Bunlara Dayanamayıp:

Steve : Brine ! Senin Yüzünden hiçbir Yere Gidemiyoruz !! Napıyorsun Sen !
Brine : Abi Ben Hiçbir şey Yapmıyorum Bunşarın Hepsi Bir Tesadüf.
Steve : Sen Dur . Hele Bi Şu Gezi Bitsin Seni Bitircem Der Ve Gider.

Helikopterle Gitmeyi Sonunda Başarırlar
Helikopter Pistine İniş Yaparken Birden Uçak Patlar herkes Ölür Sadece Steve Yaşıyordur.
BRİNE NERDESİN BRİNE ! Diye Bir Süre Seslenşr Ama hiçbir Ses Soluk Yoktur Sadece Duman Kokusu Steve Uzaklaşır Ve Düşünür. Minecraft Adasındaysam OLAMAZZ !!!!! YOKSA :

Bu Adada
Enderman,
Creeper,
Zombie,
Skeleton,
Spider, ve,
ENDERDRAGON MU VAR !!! der Hemen Ağaç Toplamaya Başlar .....

Steve İyi Olmasada Adada Geçimini Sürdürür
Steve Maden Kazarken Bir Tabela Görür Orda Şu Yazar:
Nasılsın ? Madencilik İyimi ?
Bu Söz Steve Bunaltı Ve Müzik Kutusu Yaptı
Kapından Dışarıya Baktı Ve Disk Gördü Aldı Ve Taktı
Ama o Müzik Ölen Kız Kardeşinin Müziği İdi
Have You See Herobrine Kızkardeşi Ölmeden Önce Brine Nin Doğum Şarkısıydı..
Üzüldü Ağladı..
Ve Aniden 2 Beyaz Göz Gördü Gördükten Hemen Sonra Önüne Dikildi Ve Konuştu:
Senden İNTİKAMIMI ALACAĞIM Dedi Ve Uçtu Gitti
Steve: Bu Neydi Be Bu Kim Oyuncakmı Dedi Kapıda Minecraft Kitabının Final Yani Son Serisi Vardı
Aldı Okudu Kitabın Sonunda Şöyle Yazar:

- O Adaya Geldiysen 2 Beyaz Göz Görüceksin Senin Nefret ettiğin Biri Ve Senden İntikam Alıcak Yazıyordu
Steve İçinden
*Sende Abarta Abarta Bir Hal Oldun Ama Bu Abartılar Ya Gerçekse Bence Gerçek Değil Enderman Kim ki ?
Dedi Ve Önüne Ender man Dikildi Steve..
E..n DERMAN!!!
Dedi Ve Yok Oldu. Aman Tanrım Bunlar Gerçekse Lanet Olsun Creeper Lar
Onlardan Uzak durmalıyım Der Der Düşünür Ve Kendine Deriden Zırh yapar.
Vee Zaman Öyle Böyle Geçeer Elması Bulur Redstone Yi Bulur Ve Artık o Adanın Kralı Olmuştur.
Kapısının Önünde Mor bir şey Vardı Kapı Gibiydi Ona Girdi Ve Nether E Geldi Ve Hemen Önüne Beyaz Gözlü Geldi Ve Konuştu:
Beyaz Gözlü: Senin Yüzünden Böyleyim..
Steve:Bak Benle Oyun Oynama Senle Birlikte Hayatımı Geçirelim
Beyaz Gözlü: Steve Ben Seni Sevdim..
Steve:Adımı Nerden Biliyorsun! Sen Kimsin ?
Beyaz Gözlü:Sen Hep Ahmaktın Kardeşim Hep Böyleydin..
Steve: Yoksa Sen..Brine !
Beyaz Gözlü Söz Keser:
Artık Ne Diyeceksen Çok Geç Steve Der Ve Bir Darbeyle Onu Ölüm Durumuna Getirir.
Beyaz Gözlü: Son Sözün Nedir Steve ?
Steve : Kardeşim Özür Dilerim Beni Babamın Yanında Gönder Ve Benden Kurtul
Beyaz Gözlü Stevenin Göğsüne Damla Gelir Çünkü Beyaz Gözlü Ağlıyordu.
Steve : Ne Bekliyorsun ?
Beyaz Gözlü : Çok Geç Kardeşim Bende Bir Ölüyüm der Ve Steveyi Öldürür
Steve Den Son Bir Söz Gelir:
Steve:Lanet Olsun Kardeşim... Lanet Olsun Der Ve Steve Ölür.

Not Hikaye Çok Uzundu Zamanın Geçmesi İçin Kafamdan Sözler Yazdım.
Ve Zaman Geçer . Kitabı Okuduktan Sonra V.b

Yorumlarınızı Bekliyorum :)
Devamı Gelebilir

Mertokeskin2001

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Peki Senin Baktığın Hikayeler Stevenin Çocukluğunu Anlatıyormu Yada Babasını

darkuscu

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ahahahha Gerçekmi :D Nerden Buldun Okulda 1.sınıflı Çocuklarmı Anlattı :D

Enokan

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
çok başarılısın hayal gücün çok gelişmiş

Mertokeskin2001

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sizin Gibi 1 inci Sınıf Çocuğundan Bu Hikayeyi Almam İmkansız. kusura bakmayın Manqa

Mertokeskin2001

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Tekrar Söylüyorum Devamı Var Ve Yazıcağım .Ve Bu Hayal Ürünü Değil Kendi Kafamdan Yazmadım Sizin De Bilmeniz Grektiğini Düşündüm Yanlış Yaptıysam Gerçekten Çok Özür Dilerim

meganowa

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adam kafadan süper gerçek hikaye sallamış :D

Mertokeskin2001

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ben Gerçek dedim Arkadaşlar Siz Kafadan Diyorsanız Siz Kendinize İnanıyorsunuz Ben Bu Konuyu Sizin Bilmeniz İçin Yaptım Ama Az Da Olsa Saygınız İçin Teşekkür Ederim

meganowa

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben Gerçek dedim Arkadaşlar Siz Kafadan Diyorsanız Siz Kendinize İnanıyorsunuz Ben Bu Konuyu Sizin Bilmeniz İçin Yaptım Ama Az Da Olsa Saygınız İçin Teşekkür Ederim
Ulan yaşın kaç senin hala bunlara inanacak biri var mı sanıyorsun lan amerika ne kadar işsizsiniz.Adama kafandan sıçtığın şeyleri inandırınca tarihe mi geçeceksin.İyi bir minecraft oyuncusu benimle aynı fikirdedir buna inanan da bassın gitsin oynamasın oyunu.

darkuscu

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
İlk Adım Manqa Dil Söverim Sinirlendiğimde Kes Ve Biz 1.sınıf Olsaydık Sen Yeni Doğmuştun Tamam Diyelim 1.sınıftan Almadın Anaokulundanmı Aldın Buda Herhalde Sana Kapak Oldu :)