Herobrine virüsü bilgisayarıma bulaştı nasıl silecem

fixmebaba140

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
öncelikle selamun aelyküm arkadaşlar ben fixmebaba140

1hafta önce arkadaşım knk bu linke tıkla indir premium kazanıcaksın dedi bende yükledim indirdim bir şey olmadı premium fln gelmedi yazdım arkime o bana yazdığı şey

pardon knk bu fakeydi trolledim yazmış ok dedim bende beni trolledi arkadaşım ondan sonra 1-2 gün sonra bilgisayar yavaşlamıştı ve google e girince sağ alttan hani virüs gibi olur ya herobrine fotoğrafları çıkmaya başladı böyle herobrinenin fotoları çıkıyordu arkadaşlar ben baya korktum arklere sordum bana bi program önerdiler anti herobrine client diye onu yükledim pcye ondan sonra bi anda pc kapandı yükler yüklemez tekrar açtığımızda bilgisayarın yazılımı asus diiye bi ekran çıkıyordu o silindi Herobrine ve altında herobrinenin fotosu vardı aha dedim hapı yuttuk çok korktum terliyordum resmen pcyi açtım bi baktım her şey silinmiş masaüstünde sadece herobrine fotoğrafı var bide solda my herobrine yazısı var yani benim bilgisayarım kısmının ismini my herobrine diye değiştirmişler bide anti bin vardı işte çöp kutusu resmi vardı ondada google fln her şey silinmiş işte diğer pcden flash ile google yükledik bi yüklediğimiz anda pc çöktü gene kapandı
sonrasında gene aynı manzara sürekli bilgisayar sıfırlanıyordu ve açılmasıda çok zor oluyordu şu an bilgisayarım tamircide bilgisayarımda kötü bir bilgisayar değil 16gb ram i var i7 işlemcili 2017'de almıştım şimdi tamircide dediğim gibi bunu nasıl silebiliriz inşallah tamirci silmiştir de düzelir yoksa varya bu yaz oyun oynamayıyacağım bu virüs tek bana olmuyor internette araştırdım amerikada baya yaygınmış sanırım türkiyedeki ilk kurbanlarıyız 2014'ten beri varmış bu virüs adını duymuşsunuzdur kesin zaten herobrine yi bilmeyen yoktur minecraft oynayıp her neyse arkadaşlar önerilerinizi beklyirum teşekkür ederim şimdiden saygılarla

-yazdığım pc şuanki (casper)

Son düzenleme:

Exkaar

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
35
Kedidir o kedi , herobrine olsa duramazsın.

fixmebaba140

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kedidir o kedi , herobrine olsa duramazsın.
yok şu an korkarak yazıyorum zaten bu benim diğer bilgisayarıma sıçrarmı ip üzerinden vallaha ağlıcam abi yardım edin herkes troll sanıyor
discordda 270 tane arkadaşım var 60-70 tanesine yazdım 30 küsür kişi trolls andı engeledi yaa

Cullen

alt veit eg Odin
Emekli
En iyi cevaplar
18
Bilgisayarı açıp bir şeyler indirebiliyorsan kaliteli bir virüs programı indirmeyi dene. Yoksa format gerekiyor gibi :( Hiç duymadım böyle bir virüs. Ayrıca arkadaşına bir sor bence.

fixmebaba140

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bilgisayarı açıp bir şeyler indirebiliyorsan kaliteli bir virüs programı indirmeyi dene. Yoksa format gerekiyor gibi :( Hiç duymadım böyle bir virüs. Ayrıca arkadaşına bir sor bence.
yok arkadaşıma ne sorucam bana anti virüs diye herobrine virüsü yüklettiler bu saatetn sonra tüm arkadaşlarımı siliyom şu an tamirde yarın sonuçu alınca yazıcam knklar buraya tşkler

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
merobrine yok edilemez.

asdfgbvcxz

ActionNW
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ş
öncelikle selamun aelyküm arkadaşlar ben fixmebaba140 namıdeğer PocanTR

1hafta önce arkadaşım knk bu linke tıkla indir premium kazanıcaksın dedi bende yükledim indirdim bir şey olmadı premium fln gelmedi yazdım arkime o bana yazdığı şey

pardon knk bu fakeydi trolledim yazmış ok dedim bende beni trolledi arkadaşım ondan sonra 1-2 gün sonra bilgisayar yavaşlamıştı ve google e girince sağ alttan hani virüs gibi olur ya herobrine fotoğrafları çıkmaya başladı böyle herobrinenin fotoları çıkıyordu arkadaşlar ben baya korktum arklere sordum bana bi program önerdiler anti herobrine client diye onu yükledim pcye ondan sonra bi anda pc kapandı yükler yüklemez tekrar açtığımızda bilgisayarın yazılımı asus diiye bi ekran çıkıyordu o silindi Herobrine ve altında herobrinenin fotosu vardı aha dedim hapı yuttuk çok korktum terliyordum resmen pcyi açtım bi baktım her şey silinmiş masaüstünde sadece herobrine fotoğrafı var bide solda my herobrine yazısı var yani benim bilgisayarım kısmının ismini my herobrine diye değiştirmişler bide anti bin vardı işte çöp kutusu resmi vardı ondada google fln her şey silinmiş işte diğer pcden flash ile google yükledik bi yüklediğimiz anda pc çöktü gene kapandı
sonrasında gene aynı manzara sürekli bilgisayar sıfırlanıyordu ve açılmasıda çok zor oluyordu şu an bilgisayarım tamircide bilgisayarımda kötü bir bilgisayar değil 16gb ram i var i7 işlemcili 2017'de almıştım şimdi tamircide dediğim gibi bunu nasıl silebiliriz inşallah tamirci silmiştir de düzelir yoksa varya bu yaz oyun oynamayıyacağım bu virüs tek bana olmuyor internette araştırdım amerikada baya yaygınmış sanırım türkiyedeki ilk kurbanlarıyız 2014'ten beri varmış bu virüs adını duymuşsunuzdur kesin zaten herobrine yi bilmeyen yoktur minecraft oynayıp her neyse arkadaşlar önerilerinizi beklyirum teşekkür ederim şimdiden saygılarla

-yazdığım pc şuanki (casper)
lütfen o asus yerine herobrine nin fotoğrafını konuya ekle ve linki benimle paylaş bende deepfreeze programı kullanarak test edicem pc kapanıp açılınca zaten o programla kaydetmiyor xd virus gg

ErhanERT

www.Rabisu.com
Emektar Üye
En iyi cevaplar
57
Ruh hali
herobrine virüsünden gaçaman

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
kardeşim kasayı yan yatırıp fanların içine azıcık limon ve dövülmüş nane at, yarım saat yatık şekilde pc çalışsın fanlar atıcaktır virüsü. Yalnız dikkat et virüs atılırken camları falan aç eve yayılmasın, odada da durma o sıra bayağı kuvvetli bir virüs karaciğer sirozu yapabiliyor aman diyeyim.

Erkutay_

DragonBlock
En iyi cevaplar
11
Burak Oyundaya sor farketmez ona yaratık çünkü elmas kılıcı var pcni bitek o kurtarabilir. çünkü Burak oyunda herobrine katilleri soyundan geliyor, sadece Burak oyunda kurtarabilir, bilgisayarı tamirciden al yoksa herobrine tamirciyide öldürebilir

Moderatör tarafından düzenlendi:

GodofMilker

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Herobrine virüsünü ben yaptım o yüzden konunun troll olmadığını biliyprum ama virüsten kurtulamayacağını da belirtmek isterim

PwParadox

Konun için düşüncem profil kapağımda
En iyi cevaplar
0
************ya sor farketmez ona yaratık çünkü elmas kılıcı var pcni bitek o kurtarabilir. çünkü ************ herobrine katilleri soyundan geliyor, sadece ************ kurtarabilir, bilgisayarı tamirciden al yoksa herobrine tamirciyide öldürebilir
*'lar ne bilemiyorum ama "N" kelimesi olduğunu sanıyorum. O kelime Microsoft'a sattıktan sonra yasaklandı. Artık fedoralı çocukadamları desteklemiyoruz, üzgünüm.

Erkutay_

DragonBlock
En iyi cevaplar
11
*'lar ne bilemiyorum ama "N" kelimesi olduğunu sanıyorum. O kelime Microsoft'a sattıktan sonra yasaklandı. Artık fedoralı çocukadamları desteklemiyoruz, üzgünüm.
B U R A K O Y U N D A olacak o kısımlar
hani varya şarkısı bksmnakx