Herobrine virüsü bilgisayarıma bulaştı nasıl silecem

fixmebaba140

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
gençler pcyi almaya bilgisayarcı reis bilgisayarı düzeltmiş o asus yazısı yerine herobrine çıkan yerler silinmiş Allah'a şükür artık asus yazıyor eski haline getirmiş o sağ alttan çıkan herobrine reklamları falan her şey değişmiş ve bu sanırım ünlü bir youtuberin yaptığı şaka virüsü şuanda araştırıyorum hala google,youtube üzerinden büyük ihtimalle bu bir ünlü youtuberin doğum gününe özel yapılan tüm minecraft oyuncularısına yapılan bir şakaymış yabancı forumlarda trend topic olmuş herobrine virüsü sanırım timers ı varmış bilgisayarcıya 45 tl ödedik zaten timers bittikten sonra yani o yabancı youtuberin doğum gününün tam vakti olduğu zaman bu virüs siliniyormuş ulan be son 3-4 gündür ağlıyordum her gece babama çaktırmadan bugün bir rrahat çektim o virüs bir şaka v irüsüymüş timersi ayarlı olan abii mutluluktan ağlıcam şu an yazarken bile varyaa abiiiii çok mutluyum şu an arkadaşlar TR de bunun sanırım 2-3 tane kurbanı var 1 i arkadaşım o bulaştırdı banada diğerinide başka bi forumda görmüştüm oda yazmıştı ama çok mutluyum <333333 konu kilit mod arkadaşlar baya korkutucu 1 haftanın sonunda esk ibilgisayarıma kavuştum teşekkürler forumgamer ailesi seviliyorsunuz

Erkutay_

DragonBlock
En iyi cevaplar
11
eset i bende kullanıyordum normalde o anti virüs vardı ama o herobrine clienti yüklediğim için silindi ve pc sürekli kendi kendini formatlıyordı
Yetti ha tamam anladıkda trollünde bi adabı bi şeyi var yetti uzatma bu kadar, bi ss atsanda öyle inansak troll olmadığına

Rozenberg

Dovahkiin RPG
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Mc yi korsan kullanınca yükleniyor virüs

YusufEmre456

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Dostum merak etme format atılır, en fazla ssd mi ne varsa değişir.

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
4arkadaşlar mutluluktan ağlıycam babamın bütün dosyaları az önce silinmişti amma bilgisayarci abiyye 45 tl ödeyerek tüm acılarımı unuttum