HEROBRINE yi Gören tanıyann acil beyler..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BatusOmegus

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaslar belki onu tanıyorsunuzdur..
HeroBrine;
Notch'un ölen kardesi,
sislerde ortaya çıkan,
Kimi zaman burnunuzun dibinde size bembeyaz ürkütücü gözlerini gosteren bir NPCdir..
Ben onu 2 kez gördüm (Kaldırıldığı uyarısı geldiği halde) 1.sinde onun kim oldugunu bilmedigim için onu eski kulubemin arkasında bir köylü sanıp kovalamıştım ...2.sindede bir köydeki huzurlu evimde üst kattaki kapımdan sesler gelmeye başlamıştı.yukarı çıkıp baktığımda hersey sakindi..sadece 2 köpeğim ve ben vardım..emin olunca aşağıya indiğimde...O oradaydı..Bana baktı ve ben yukarı kaçtığımda beni kovalamadı bile..Artık onun kim olduğunu biliyorum..O şeyin Fİxlenmesine rağmen MineCraft 1.2.5 te onu 2 kez görmek bana gerçekten bir şok olmuştu.. Eğer onu Gören veya bilen varsa bana mesaj yazmasını istiyorum...Bu benimlemi ilgili bilmek istiyorum..
Teşekkürler..--

Sajibon

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Forumda tonla konu var bu konu ile ilgili.Ama hikaye olarak güzel olmuş:embarassed:

BatusOmegus

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Birazcık arastirma ulacyaparsanız onun kim oldugunu bulacaksiniz.. benim avatarim..HeroBrinenin yüzü olur..

Crasher44

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Batus kimse cahil değil herobrineyi biliyoruz ama hiçbirzaman gerçek olmadı ve olmayacak
ama hikaye çok güzel olmuş gerisini getir
hatta hikayeyle ilgili bir Konu açsalar iyi olurdu

FBC.

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Multiplayer Oynuyoduk Arkadaşla Değişik Bi Skini Vardı 1 Gün Sonra Skinini Herobrine Yapmış Multiye Girdim Nickinide Değiştirmiş Hayvan Beni Korkutmak İçin HeroBrine Yapmış Bir Baktım Karşımda Has.Siktir Dedim Ve Kaçtım Oda Chat Yerinden Ben Gökhan Yazdı Dedim Allah Belanı Versin :D

Reotte

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Edit: Nalet internet sağlayıcısı sağolsun. Postu 2 kere gönderiyor... Silinebilir...

THEREAPER

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Dostum gerçekten Büyük bir Hayal gücün var Beyaz yalan sölüyomuşsun gibi Hı. 1.2.5 de çoğu şey fixleniyo en azından oyunun ilk başlarında 1.1 veya diğerleri gibi oyunun ilk çıkan versiyonları deseydin belki daha inandırıcı olurdu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...