Herobrine

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mrboydak

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şu Herobrine ' ı internette gezerken gördüm hiçbir bilgim yoktu ve açıkcası 1.5 saatir videolarını izliyor ve hikayelerini okuyorum . Ürkütücü biraz ama birisi bana bunu açıklayabilir mi ? Yoksa içim rahat etmeyecek açıkcası :) Bazıları gerçekten gördüm diyor fakat Ege ' de çok güvendiğim birisi öyle bir şey yok diyor . İkilem arasında kaldım lütfen birisi anlatsın !?

En iyi cevaplar
0
lütfen yeter artık hergün bu herobrine konusu ile onlarca konu açlıyor yapmayın artık lütfen :(

KiLLeR_TR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yok ama alfa da varmışmış şahsen ben onu da görmedim.Hem kardeşim az uyanık olun açın oyunun dosyalarını herobrine ın skini bile yok kendisi nasıl olsun? :)

enesarda

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Alpada vardi.Ama Nocth'un ölü kardeşi falan filan değildi.Betadada yoktu.Herobrine oyuna korku katmak için Nothc tarafanidan tasarlandi.Ama 1 milyar kişi[7 Milyar aslinda dünya nüfusuda 6 milyar XD] oyunu birakicaz diyince Nothc oyundan sildi.Hep şakasinda premiumlar bilir -removed herobrine -Lord herobrine removed and mobs.

Herobrine kaldirildi ve
Lord herobrine ile canavarlari kaldiridi'' gibi şakalar yapar.Onu görmek için seed e lazim yok.Mod yükle sana bedava korkulu hat gelsin :D

Anlican Herobrine Oyuna başka tat vermek için tasarlanmiş.Oyunu düşürcekken,Notch ve ekibi bu sevil canavari kaldirmiş :D Olay bu.Birde bu yazdiklarima inan inammassan bişi yapamam.

H

Hero_Steve

Ziyaretçi
Alpada vardi.Ama Nocth'un ölü kardeşi falan filan değildi.Betadada yoktu.Herobrine oyuna korku katmak için Nothc tarafanidan tasarlandi.Ama 1 milyar kişi[7 Milyar aslinda dünya nüfusuda 6 milyar XD] oyunu birakicaz diyince Nothc oyundan sildi.Hep şakasinda premiumlar bilir -removed herobrine -Lord herobrine removed and mobs.

Herobrine kaldirildi ve
Lord herobrine ile canavarlari kaldiridi'' gibi şakalar yapar.Onu görmek için seed e lazim yok.Mod yükle sana bedava korkulu hat gelsin :D

Anlican Herobrine Oyuna başka tat vermek için tasarlanmiş.Oyunu düşürcekken,Notch ve ekibi bu sevil canavari kaldirmiş :D Olay bu.Birde bu yazdiklarima inan inammassan bişi yapamam.
YA BEN SENDEN ALINTI T YAPMIS GİBİ OLMUSUM YADA SEN BENDEN ÇÜNKÜ BEN FARKLI HEROBRİNE KONUSUNDA AYNI ŞEYİN BİRAZ DEĞİŞİNİ YAZDIM...:DDOSTUM

ÖMER748

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bu konu arşive taşınsın lütfen herobrine konusunu açmayında ne açarsanız açın
Edit:herobrine olsaydı minecraft oynamazdık

fedheden

Marangoz
En iyi cevaplar
0
ben inanmıyorum herobrina inanıyorumda böyle modsuz cıkacagına inanmıyorum

Burak14318

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Herobrine bir moddur Mod kullanmadan kimse oyunda görmemiştir eğer bunu idda eden varsa cahilliğine bırakınız. Eğer herobrine olsaydı minecraft jarın ıcındekı mob kısmında herobrine adlı bir png olurdu kesinlikle bir mod :)

Edit: + olarak modunu ındırdıgınızde içinde yenı bir mob klasoru var yanı buda mod oldugunu %1000000 + olarak açıklıyor.

2.edit: Bu herobrine modundan neden korkuyorsunuz ben yükledim doğar doğmaz yanımda 2 herobrine belirdi yumrukla saldırdım :D ölüncede içinden değişik yemek flen çıkıyor :D

Mrboydak

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tamam Konu Kilit .
Ben Cevabımı aldım artık konuya mesaj atmayınız arkadaşlar .

CpT.acK

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Herobrine bir moddur Mod kullanmadan kimse oyunda görmemiştir eğer bunu idda eden varsa cahilliğine bırakınız. Eğer herobrine olsaydı minecraft jarın ıcındekı mob kısmında herobrine adlı bir png olurdu kesinlikle bir mod :)

Edit: + olarak modunu ındırdıgınızde içinde yenı bir mob klasoru var yanı buda mod oldugunu %1000000 + olarak açıklıyor.

2.edit: Bu herobrine modundan neden korkuyorsunuz ben yükledim doğar doğmaz yanımda 2 herobrine belirdi yumrukla saldırdım :D ölüncede içinden değişik yemek flen çıkıyor :D
Neden hiç kimse anlamıyor! Herobrine skini bir gizli dosya! ayrıca ben minecraftı yüklerken dosyalara göz gezdiriyordum ve herobrine diye bir dosya vardı(mod değil!)

Mrboydak

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar bakın ya anlamıyorsunuz ya da anlamak istemiyorsunuz !!
KONU KAPANDI BEN CEVABIMI ALDIM GEREKSİZ CEVAPLAR ATMAYIN !!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...