HEROBRİNE

JakSocket

Weeaboo
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Nickini Herobrine yaparsan skininde Herobrine olur. Çünkü Minecraft'ın serverlarında öyle kayıtlı o isim. Yani konu açman biraz saçma oldu.

alperen ünlü 2058

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bu arda eskidende Notch yapmıştım 1.4.2 de pelerinli kolları yırtık bir adam oldu demek ki herobrine ogg bu işe yarıyor

alperen ünlü 2058

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar istiyorsanız deneyin mod yüklemediyseniz nike Herobrine yazın updateleyin biraz oynayın olacaktır

CannibalBear-(Genc)

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Yöneticilerden birisine mesaj atıp Herobrine konusu açanların forumdan uzaklaştırılmasını isteyeceğim SIKTI BU KONU YETER BE !

CubeSword

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yöneticilerden birisine mesaj atıp Herobrine konusu açanların forumdan uzaklaştırılmasını isteyeceğim SIKTI BU KONU YETER BE !
aynen yetti artık sıkıldım sinir bozucu olmaya başladı herobrine konularını açanlar uzaklaştırılsın

flyin_spaghetti

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
AAARGH KES! nickini kayıtlı bi oyuncunun ismine dönüştürürsen onun skin'i sana geçer. flyin_spaghetti yapsan benimki gelir mesela. notch yazınca notch'unki herobrine yazınca herobrine'ininki geliyo.

!!%CRAFTİNG%!!007

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bulsan bulsan en fazla herobrine.ogg'u bulursun zaten gizli bir dosyanın içinde var ama aktif değil.Hem yeter artık böyle herobrine konuları b*ktan konu açıyorsunuz 10-11 yaşındaki çocukları korkutuyorsunuz.Günah değilmidir kardeşim?
Herobrine.ogg hangi klasörün içinde söylermisin aradım bulamadım

Hasan29

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Boşver kardeşim,ben milleti korkutmayı sevmem lütfen internetten ara. Ve ayrıca kusuruma bakma.

Dmngirl

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Konudaki herkese bir cevap(İçinden seçip, üstünüze alınırsanız yazdıklarım boşa gitmez);
Her insan, her zaman her şeyden korkabilir.Su korkusu olan birini yargılayamazsın.Herobrine muhabbeti uzadıkça uzuyor aslında geçen senelerde bu kadar merak edilmiyordu bu konu.Zaman içinde bu konuyu merak eden kitle artıyor ve Notch ve biz(Minecraft severler) bunu istiyoruz.Minecraft'ın kitlesinin artmasını.İnsanlar bu konuyu merak edebilir ve konu açabilir bu bir forum herkes istediği düşünceyi açıklayıp söyleyebilir.Tabi kurallar çerçevesinde.Mesajınızda küfür ederek değil(İşte üstüne alınacakları yer) Eğer küfür ederseniz bizde rapor ederiz.Ne olur? Sadece forumdan uzaklaştırılsınız.Tekrar ederseniz tamamı ile ban yersiniz.