Herobrine !!

Diskoverybox

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba.Oyunda bir ev yapmak için oyunu açtım.Sonra birden mağara gibi biryer gördüm.Beyaz bir parlaklık vardı.Ürktüm ve hemen kaçtım.Herobrine mi değil mi pek anlayamadım.Fotoğrafını çekemedim.Ama beyaz bir parlaklık gördüğüme eminim.Sizce bu ne ? Oyun hakkında pek tecrübem yok.Herobrine'yi araştıralı biri ki gün oldu.

bLuShark

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
HEROBRİNE HURAFEDEN BASKA BİSEY DEĞİL ARTIK. 1.2.5 de yoktu 1.3.1 de de olmayacak bana kalırsa zaten hiç olmamıstı. sadece modlarda var.
Allah aşkına hangi yönetici oyuna milyonlarca oyuncu kaçıracak bir mob koyar ???

tevfik142

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
O blockların tam keşiştiği yerdir mağaradayken oluyor o :D

Samet159

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bu sadece bir göz yamişmasidir herobrine nin olmadigi kaç kere açiklandi

Alimania

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bu sadece bir göz yamişmasidir herobrine nin olmadigi kaç kere açiklandi
Şahsen Bende İnanmiyorum Herobrine'ye Bence Mod İle Yapılıyor, Ama Şu Madendeki (Dungeon, Zindan Yani.) Çitleri Chestleri Ve Rayları Kim Koyuyor Gerçekten Çok Merak Ediyorum Enteresan Bir Durum :D

Samet159

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
o oyunun kendi ozelligi rasgele yaratiyor

Alimania

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Herobrine hiçbir versiyonda yoktu Herobrine sadece Notch'un yani oyunun yapımcısının şakasıdır ama bu konu çok büyütüldüğü için ben eşek şakası diyeyim hepiniz Notch tarafiından işletiliyosunuz herobrineye inandikca :D:roflmao::D:roflmao::D:roflmao:
İnandığımızı Söyleyen mi Var ?

xxxyağızxxx

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
oyunda gördüğünüz beyaz parlaklıklar mağrada gördüğünüz mobların gözünün beyaz kısmıdır duvar yüzünden beyazlık gözükür fakat parlak lığı açıklayamıyorum şimdi bir fotoğraf ımvar ama koyarsam konu dahada büyüyecek koymamayı tercih ederim ve ayrıca hero brine ilk sürümlerde insanların çok abarttığı bir olay haline geldi ve o sürümlerde f5 e basarak kendinize bakamıyordunuz notch bunu telafi etmenin yolu herobrine skinini fix lemekti ve bu karaktere eklemeler yapıldı bu karakterin adınıdı steve koydular ve steve oyunun ana karakteri haline geldi notch bu karakter ile çok oyunculu oynamayı daha uygun buldu ve ayrıca notch artık oyunda hero brine olmadığını şiddetle vurgulamıştır bu arada forum kurallarına böyle hero brine saçmalıklarını yayınlamak yasaktır.
NOT alıntı değildir 2 saat uğraştım

Vizroy

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
oyunda gördüğünüz beyaz parlaklıklar mağrada gördüğünüz mobların gözünün beyaz kısmıdır duvar yüzünden beyazlık gözükür fakat parlak lığı açıklayamıyorum şimdi bir fotoğraf ımvar ama koyarsam konu dahada büyüyecek koymamayı tercih ederim ve ayrıca hero brine ilk sürümlerde insanların çok abarttığı bir olay haline geldi ve o sürümlerde f5 e basarak kendinize bakamıyordunuz notch bunu telafi etmenin yolu herobrine skinini fix lemekti ve bu karaktere eklemeler yapıldı bu karakterin adınıdı steve koydular ve steve oyunun ana karakteri haline geldi notch bu karakter ile çok oyunculu oynamayı daha uygun buldu ve ayrıca notch artık oyunda hero brine olmadığını şiddetle vurgulamıştır bu arada forum kurallarına böyle hero brine saçmalıklarını yayınlamak yasaktır.
NOT alıntı değildir 2 saat uğraştım
Koy hadi.

Fakeyou

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Endermanın gözlerini görmüştür ve morluğu beyaz sanmıştır (Endermanların karanlıkta gözleri parlar)

SkyHunterRs

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
minecraft çada söylediğim şey:
dandana of herobrine
türk çeye çevrimi:
herobrine dandanası(normalde tantana)
ve ben bu konuya dandana of herobrine rütbesi veriyorum