Herobrine'nın asıl hikayesi !

mustafa12pro

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Merhabalar ben Mustafa bu yazımda Herobrine'nın gerçek ve asıl hikayesini buldum kaynak elbette kendimden değil Minecraft wiki Minecraft forum Mimecraft reddit ve Youtube'da birkaç video zaten yazarsanız çıkar.
Her neyse biz hikamyemize geçelim

Yıl 2009 Markus Person veya bilinen adıyla Notch Minecraft için Son grafik tasarımlarını ve dosyalarının bitişi ardından Minecraft oyunun piyasaya sürmek için hazırlanıyor.
Ve sürülüyor ilk önce sadece blok koyup kırabildiğimiz bu oyunda son 1 haftada nedense böyle bir oyuna çok ilgi duyuluyor ve Twitter üzerinden kullanıcılar Oyunun resimlerini paylaşıyor ve kendi oyunlarında yaptıkları inşaatları vb. şeyleri paylaşıyorlar. Bunun üzerine Markus Person böyle bir oyuna ilgi çok büyük ilgi almasının ardından oyuna birkaç yenilik daha getiriyor.Ve Artık düz dünya değil Ağaçlar dağlar okyanuslar ve Ve Can barı (yani survival oynarken altta kalpler varya orası bilmeyenler için söylüyorum).Oyunun bir inşaat oyunundan hayatta kalma oyununa dönüyor.Fakat 1 ay boyunca twitterdeki twittler azalmış ve oyuna ilgi durmuştu.Çünkü oyunda yapılacak bir şey yoktu ev yapıyorsun sonra sıkılıyorsun.Markus Personda bu ilgi azlığını önlemek amacıya Oyuna bir karakter ekliyor, bu karakter hepimizinde bildiği gibi acımasızlığı sadece kendi varlığını kabullenen ve Oyuncuları sürekli rahatsız edip öldüren, itemini çalıp kaçmak gibi türlü özelliklerine sahip Herobrine'nın ta kendisidir.Herobrine'nın eklenme sebebi ise oyunda biraz olsun aksiyon oluşturmak idi.Ancak olaylar ileri gitti ve bu Eklentinin virüs olduğunu, Herobrine'nın Markus'un kardeşi olduğu gibi sahte ve yalan hikayeleri etraflara yaydı.Bunun ardından ise Markus bu olayları ele aldı ve Eklentiyi oyundan sildi 1 yılın sonunda ise Minecraft Alpha sürümünden çıktı ve Normal Vesion'a geçti.Alpha sürümünde yaşadıkları Herobrine olaylarını ve sahte haberlerin tekrar yayılmaması adına ise Her güncelleme başı -Removed Herobrine yazısı özellikle yazıldı.

Hikayemiz burada bitiyor sorularınızı ve düşüncelerinizi belirtin okuyorum hepsini :) ve herkeze cevap yazmak için uğraşacağım

1531378186649.png

1531378215441.png
1531378186649.png
1531378215441.png

EfeOyunda

EfeOyunda YouTube
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Ya bir oyun hatası, Ya da Notch un arkadaşı. Bitmiştir.

byElysion

fara á brott með víkingum, standa upp í stafni
Emekli
En iyi cevaplar
58
Ruh hali
Notch'un oyunun canlanması için yaptığı güzel bir hareketden ibaret bir şey.