Herobrine'nin geldiğini nasıl anlarsın?(yardım amaçlı)

Faydalı oldu mu?

• Kullanılan toplam oy
    14

ömerf

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bazı arkadaşlar herobrineyi istemiyor.Çok normal ve ''ben herobrineyi görmek istemiyorum'' diyorsanız anlattıklarım size faydalı olacaktır.
Barışçıl moda hemen alabilmeniz için dediğim belirtiler size zaman kazandıracaktır.Belirtiler:
1-Cam.Bazı yerlerde cam oluyor.
2-TNT.Bazı yerlerde aktif yani patlayacak olan TNT ler var.(aman dikkat)
3-Lav ve ateş.Bazı yerlerde lav ve ateş olur bu yerlerde TNT de olur.
4-Orman yangınları.
5-Evinizin önünde tabela ile yazılar''I ** not dead'' gibi.
6-Mevsimin kış olan yerlerde ağaçların arasında bir kum ve üstünde kaktüs.
7-Bazı yerlerde ışık taşından harfler sık görülen ''E'' ve ''R'' harfleri.
8-Zorluk derecesi barışçılın üstündüyse uyuduğunuzda herobrine sizi bir yere götürür.Işık hızıyla.Bazen kurtulmak
için çözüm ölmek.Neden diye sorarsanız bazen etrafınız katman kayası ile dolu oluyor.Bazen herobrine ile çarpışmak zorunda kalırsınız.
9-En sık görülenlerden biri de kızıltaş meşalesi.Bir ev görürseniz ve üstünde kızıltaş meşalesi varsa herobrine nin
evini gördünüz dikkat edin evin içinde lavlı ve pistonlu bir tuzak var.
10-Ve bir mezar üstünde ''R.I.P'' yazar.(Herobrine yazıyor olabilir pek emin değilim.).Umarım anlattıklarım size yardımcı olur.
hqdefault.jpg

I ** not dead.HEROBRİNE!!!

ulrade99

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Şimdiye Kadar Sadece Orman Yangınlarıyla Karşılaştım.Diğer Hiçbirini Görmemiştim,Ama Baya Karşılaştım Orman Yangınlarıyla. Bazen Ağaca Şimşek Düşüyor Ve Alev Alıyor Bazende Lav varsa sıçrıyordu En Son gördüğümde ise bunların hiçbiri yoktu direk alev almıştı ağaç,Herobrine olabilirmi? :D

Kmert7

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
ben yeryüzünde lav ve arada bi çıkan ateşler görüyorum normal mi oynayamıyorum çok korkuyom

Kmert7

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
birde balkabakalrının bir bağlantısı varmı her tur görüyorum artık

kienevel00

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
herobrine çok acayip es çıkartıyo ve evini bulamadım
yardım edrmisiniz ? (:

kienevel00

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
ya bide ışınlamadı beni kaç gündür köylerde bile çıkıyo,eğer Hayatta Kalma (Survuval)oynuyosanız dikkatli olun
köye bile cesareti var.

ata122

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
herobrine mod mu yoksa gerçektede var mı

LordOfRavens

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ya ben modu kurup oynamak istiyorum ama totem yaptıktan sonra videolarda durmadan saldırıyor, o yüzden sıkılırım diye yüklemiyorum. Ama pek de güvenmiyorum videolara. Birisi bana sürekli mi yoksa nadiren mi saldırdığını söyleyebilir mi? Modu ona göre yükleyeceğim de. :D

98IamLegend98

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
sen bunu söyleyince ürperdim pc ekranından dışarı bakasım gelmiyo baktığımda bi an herobrine görüyom sonra yok oluyo[DOUBLEPOST=1389878410,1389877970][/DOUBLEPOST]
Ya ben modu kurup oynamak istiyorum ama totem yaptıktan sonra videolarda durmadan saldırıyor, o yüzden sıkılırım diye yüklemiyorum. Ama pek de güvenmiyorum videolara. Birisi bana sürekli mi yoksa nadiren mi saldırdığını söyleyebilir mi? Modu ona göre yükleyeceğim de. :D
sürekli saldırmaz arada sırada saldırır mesela biryerde H R, harfi kızıltaş meşalesi ve hb in bıraktığı herhangi birşeyi görürsen olabildiğince hızlı bir şekilde o biomdan kaçmalısın barışçılda çıkabiliyo adam ,o yüzden barışçılda kal çünkü barışçıl dışında kaçırıyo yukarda okuduysan ben bi video görmüştüm adam uyumuştu hb gelmemişti üstelik hb in bişeylerinden asla geçme arada sırada Black Eyes gibi notlar bırakıyor yukardaki gibi serverde birisi Herobrine gördüğünü sölemişti bizde hb sesi duyduk sonra kankalarımı kandırmak için onlar görmeden evin biyerine not bıraktım You Blood, I'm Fun (anlamı senin kanın benim eğlencem :D)diye sonra onlarda yaptı inanmadım ben sonra bide mezar yaptım :D neyse konuya geçelim indir ama totemle oluyo sadece süperflat(süperdüz)de totemsizde çıkıyo :D[DOUBLEPOST=1389878589][/DOUBLEPOST]
ben yeryüzünde lav ve arada bi çıkan ateşler görüyorum normal mi oynayamıyorum çok korkuyom
değil ama lavı az altta görüyosan normal ama ateş değil
I'a m not dead!
Herobrine.

LordOfRavens

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Teşekkürler ama çeviride hata var. :D
"Senin kanın benim eğlencem", "Your blood is my fun", şeklinde olmalıydı.
Ama edebi olarak, söz sanatı olarak, "Senin patatesin benim armudumdur." gibisinden bir anlam için "Your blood , my fun" olarak çevrilebilir.
Ama "You blood, I'm fun" dersen bu "Sen kan [Bir bağlayıcı (is gibi) olmadığı için sen kansın gibi değil, anlamsız şekilde], ben eğlence [Burada bağlayıcı ( a*'ın kısaltılmışı olan 'm) olduğundan ben eğlenceyim anlamı çıkar) " olur.
Bir de "...mesela bir yerde H R harfi..." kısmında virgülü "...harfi..." kısımından sonra koyman gerekirken önce koymuşsun.
Ben Herobrine ile ilk başlarda da karşılaşmak istiyorum. İlk başlarda da tuzak falan olsun istiyorum ama gelişene kadar dalmasın istiyorum ama galiba bunun bir yolu yok. :(
Not: Anlamayanlar lütfen "Anlayan var mı?" gibi şeyler yazmasın, her yerde çok çektim bu tür şeyler yazanlardan. Hele okulda...