herocraft.batihost.com

Mertoqle

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
DURDUK YERE ADMİNLER BANLIYOR GİRMEYİNİZ SAKIN ŞAHSEN BEN GEREKSİZ YERE BAN YEDİM SİZ SİZ OLUN BENİM YAPTIĞIM HATAYA DÜŞMEYİN BU SUNUCUDA OYNAMAYIN GEREKSİZ YERE BAN YERSİNİZ

Hburak77

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İlla bi sebepi vardır... O serverde ben az oynamadım öyle bi durumla hiç karşılamadım. Kesin hile veya başka bir şey kullanmışındır :)

Klasus

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
:D Anten Tak Bence İyi Gelir

anhora

Play.HerocrafTR.com Turkmen Bashi
En iyi cevaplar
0
Dostum ben sunucunun kurucusuyum. Hile sonucu sizi banladık.DEVAMINI İSTERSENİZ ATARIZ.İYİ GÜNLER
__________________________________________________________________________________________________________
[19:06:46] [Server thread/INFO]: [NoCheatPlus] TheLionClaw failed Knockback: tried to do a knockback but wasn't technically sprinting. VL 100.
[19:06:52] [Server thread/INFO]: [NoCheatPlus] TheLionClaw failed Angle: tried to hit multiple entities at the same time. VL 296.
[19:09:09] [Server thread/INFO]: [NoCheatPlus] TheLionClaw failed Knockback: tried to do a knockback but wasn't technically
[19:11:33] [Server thread/INFO]: [Rehber] TheLionClaw : belamı almak istiyon başına ?
[19:12:52] [Server thread/INFO]: [NoCheatPlus] TheLionClaw failed Knockback: tried to do a knockback but wasn't technically sprinting. VL 430.
[19:12:52] [Server thread/INFO]: [NoCheatPlus] TheLionClaw failed Angle: tried to hit multiple entities at the same time. VL 257.
____________________________________________________________________________________________________

EfePvp1

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Dostum ben sunucunun kurucusuyum. Hile sonucu sizi banladık.DEVAMINI İSTERSENİZ ATARIZ.İYİ GÜNLER
__________________________________________________________________________________________________________
[19:06:46] [Server thread/INFO]: [NoCheatPlus] TheLionClaw failed Knockback: tried to do a knockback but wasn't technically sprinting. VL 100.
[19:06:52] [Server thread/INFO]: [NoCheatPlus] TheLionClaw failed Angle: tried to hit multiple entities at the same time. VL 296.
[19:09:09] [Server thread/INFO]: [NoCheatPlus] TheLionClaw failed Knockback: tried to do a knockback but wasn't technically
[19:11:33] [Server thread/INFO]: [Rehber] TheLionClaw : belamı almak istiyon başına ?
[19:12:52] [Server thread/INFO]: [NoCheatPlus] TheLionClaw failed Knockback: tried to do a knockback but wasn't technically sprinting. VL 430.
[19:12:52] [Server thread/INFO]: [NoCheatPlus] TheLionClaw failed Angle: tried to hit multiple entities at the same time. VL 257.
____________________________________________________________________________________________________
Rehberi Banlamışlar Aynı BENİM GİBİ :D

KeremPvo

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
rehbersiz hayat daha güzel vlla - :D / RC 2016

trkhcgl1717

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
rezalet ali nasıl bir yalancısın elinle yazıyosun onu çok kolay bir şey ve yazdıgını kullandıgın plgnden anladım v3.2 kullanıyorsun loglarda göstermesi için izin vermen gerekli haha nasıl bi abisin ya sen :) boşunada çabalamam o sunucu tutmaz tutarsada +20 +30 :D

DeathLight

You tell me life isn't that hard.
En iyi cevaplar
0
rezalet ali nasıl bir yalancısın elinle yazıyosun onu çok kolay bir şey ve yazdıgını kullandıgın plgnden anladım v3.2 kullanıyorsun loglarda göstermesi için izin vermen gerekli haha nasıl bi *****sin ya sen :) boşunada çabalamam o sunucu tutmaz tutarsada +20 +30 :D
Neden banlandığın belli oldu burda kurucuya küfür eden sunucuda neler yapar.