HeroCraft BOT Saldırısı ve Forum yetkilileri...

rizelimico

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Olay su ki tabikide o kodları tek tek yazmak mümkün değildir. Ben şunu demek istiyorum ki siz tutupta kendi sunucunuza büyük ihtimal ile bot atınız ve log ları açıp ctrl+f tuşuna basıp kendi ip adreslerinizi toplu bir şekilde bizim sunucunun ip adresi ile değiştirip bize büyük bir oyun oynuyosunuz ama mehmetin yaptıklarını da söylemiyorsun anlaşmazlık diyorsun hayır kardeşim biz adam gibi devam ediyorduk bir gün mehmete lag var diye tam 3.30 dk konuştuk anlatık sorun bulmaya çalıştık en son dedik madem öyle akşam ayrılalım ve bir anda makinalarimizin ikisininde şifresi değişti ve fark etik ki tüm içeriklerimiz çalınıyor ve bizde hemen batihost yetkililerine haber verdik ve saolsunlar yardımcı oldular ve o mod lara atığın iftirada çok saçma sen tutupta benim konumda beni rezil etme hakını kimden alıyorsun ve eğer birazcık akıl fikir sahibi bir insan olsaydınız forum kuralarını okurdunuz :) He bu arada elinize sağlık videoyu bir milyon kışı izlemiş sanırım :D

OrangeLemon

Let it die
En iyi cevaplar
0
Olay su ki tabikide o kodları tek tek yazmak mümkün değildir. Ben şunu demek istiyorum ki siz tutupta kendi sunucunuza büyük ihtimal ile bot atınız ve log ları açıp ctrl+f tuşuna basıp kendi ip adreslerinizi toplu bir şekilde bizim sunucunun ip adresi ile değiştirip bize büyük bir oyun oynuyosunuz ama mehmetin yaptıklarını da söylemiyorsun anlaşmazlık diyorsun hayır kardeşim biz adam gibi devam ediyorduk bir gün mehmete lag var diye tam 3.30 dk konuştuk anlatık sorun bulmaya çalıştık en son dedik madem öyle akşam ayrılalım ve bir anda makinalarimizin ikisininde şifresi değişti ve fark etik ki tüm içeriklerimiz çalınıyor ve bizde hemen batihost yetkililerine haber verdik ve saolsunlar yardımcı oldular ve o mod lara atığın iftirada çok saçma sen tutupta benim konumda beni rezil etme hakını kimden alıyorsun ve eğer birazcık akıl fikir sahibi bir insan olsaydınız forum kuralarını okurdunuz :) He bu arada elinize sağlık videoyu bir milyon kışı izlemiş sanırım :D
Peki (10 karakter)

successed

PLAY.İZMİRMC.COM 1.13 #BİR BLOK DÜNYASI!
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kusura bakma fakat ben kendini savunmak için birilerine saldıranlara cevap vermiyorum. Kurdugun hayal dünyanda başarılar dilerim.

LoudCloin

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
@rizelimico sen ciddi misin,
  • Ortak'tık haftalar önce, bazı sebeplerden dolayı ayrıldık. Benimde, sizinde hatalarımız oldu. Tamam, hadi ayrıldık ortaklık'tan. Daha ne uzatıyorsunuz kii? Makinem'deki; Survival sunucusunu silip, nedenini sorunca "Bizim paketimiz" diyorsunuz. Lakin o paket'in %100 düzenlenmesi bana ait. Siz sadece 2-3 tane premium (Paralı) eklentiler eklediniz. Söyleseydiniz, silebilirdim onları? Zaten gereksiz pluginlerdi "SuperVanish" midir nedir bu ne gereksiz bi' plugindir?
  • Skype'te ortak'lıktan ayrıldıktan sonra Skype grup'a çektiniz; Kimlerin olduğunu söylemek istemiyorum, bana aynen şöyle dediniz "Paketi, mapları silmezsen o sunucuyu açtırmıyacağız." dediniz birilerine güvenip, yalan mı?

• Sonradan, ben BatiHOST yetkililerine ilettim bunları. Size hiç bulaşmadan, güzel bi' şekilde yetkililer'e ilettim ve onlar gereken'i yaptı. Ben düzgünce çıktım gittim, şu an tıkır tıkır işliyor sunucum. Niye kafam rahat :)

• BOT olayına gelirsek, siz bize çok fazla BOT saldırısında bulundunuz. Yalan mı? Doğru bu, böyle bi' saldırı yaptınız. Her türlü kanıt'ımız var. Siz diyorsunuz, loğ'lar değiştirilmiş o zaman size ben daha sağlam kanıt atayım;
  • http://i.hizliresim.com/nLQyZR.png
    http://i.hizliresim.com/qPdyVV.png
  • http://prntscr.com/9rq5r1
    http://prntscr.com/9rq5vo

• @rizelimico @OrangeLemon @successed @anhora @batihost.com @trkhcgl1717 @BurnerTroll @mciltrot34 @bydemir06 @Ozi Başkan @BaranArslanMRJ @MirzaMutluMRJ @Gören herkes :D

"sen tutupta benim konumda beni rezil etme hakını kimden alıyorsun" demişsinde, sen gelip benim sunucuma "Skypemi ekleyin, *********'nin gerçek yüzünü göstereyim" demeyi hangi hak ile alıyorsun? Skype'teki grubunuz'da sunucumuz'un Sayısal ve Normal IP adresini "Saldırmanız" için hangi hak ile paylaşıyorsun? Sen gelip %100 benim düzenlediğim plugin paketi'ini hangi hak ile siliyorsun?

Hak diyorsun, sizin yaptıklarınız hak mı :kaş:

rizelimico

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Sana tek diyeceğim şey şu artık umrum da bile değilsiniz.