HeroCRAFT(*********) Rezilliği

ProMcciler

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
[07.01.2016 19:01:07] Mehmet (HeroCRAFT Ekip): Mikrafon felan var mı?
[07.01.2016 19:01:22] AliOsmanEker: var
[07.01.2016 19:02:23] Mehmet (HeroCRAFT Ekip): Şimdi sizi Grup'a alıcam.
[07.01.2016 19:02:28] Mehmet (HeroCRAFT Ekip): Yetkili arkadaşla biraz konuşun.
[07.01.2016 19:03:03] AliOsmanEker: ben meşgulüm mikrafon konuşamam yarın biraz konuşuruz tmm mı
[07.01.2016 19:03:31] AliOsmanEker: çıkardın gruptan
[07.01.2016 19:03:37] Mehmet (HeroCRAFT Ekip): Teşekkürler, iyi günler.

İşte bi şey yapamadan forumda bana yalan atan kişi şimdi olayı anlatayım ilk olarak yalanını söyliyim şu yukardaki konuşmadaki Mikrafon var mı sorusuna var dedim ama o forumda var konuşabilirim diye yazdı işte kanıtı yorumlara bakın https://forum.gamer.com.tr/konu/*********-hayatta-kalma-sunucusu-ekip-kuruluyor-iceri.312421/ hatta bişi yaptadan gruptan atan bu rezil insanlar yüzünden biz etkileniyoruz gruptan attı ve sonra teşekkürler iyi günler yazdı işte bu şahıslar yüzünden bu forum kötüleşiyo lütfen forum yetkilileri bu kişilerle bi ilgilenin ve cezalarını verin Forumdaki adı : Greyder
Eski sunucularının adı *********

WhisperB

Whisper NETWORK
En iyi cevaplar
0
E mikrofon var demişsin. Ardından konuşamam demişsin. Başta mikrofon var ama konuşamam desen. Adamlar cevabı bence 'Tamam kardeşim müsait olduğunda görüşürüz.' olucaktı. Bana kalırsa haklı olduğun bir durum yok. :)

ProMcciler

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
E mikrofon var demişsin. Ardından konuşamam demişsin. Başta mikrofon var ama konuşamam desen. Adamlar cevabı bence 'Tamam kardeşim müsait olduğunda görüşürüz.' olucaktı. Bana kalırsa haklı olduğun bir durum yok. :)
meşguldüm ve ben onlara konuşabilirim demedim ki ama forumda onlar öyle bi yalan attılar ve onlar daha önceden bana konuşalım demediler ki nerden bilebilirim ben

ProMcciler

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Yalan attılar derken? Tam olarak ne yalan söyledi sana?
İlk olarak skypede bana mikrafonun var mı dediler var dedim sadece sonra forumda yoruma biz ona mikrafon var mı diye soruk dediler ve oda var konuşabilirim diye yazdılar oysa ben konuşabilirim demedim ki

WhisperB

Whisper NETWORK
En iyi cevaplar
0
İlk olarak skypede bana mikrafonun var mı dediler var dedim sadece sonra forumda yoruma biz ona mikrafon var mı diye soruk dediler ve oda var konuşabilirim diye yazdılar oysa ben konuşabilirim demedim ki
Var, konuşabilirim dediğini söylemişler. Sana hak vermek istiyorum ama. 1- Skype zorunlu demiş. Konuşmak için demiş diye düşünüyorum. 2- Arkadaşlar seni alıcaz diye bir şey söylememiş. Büyük ihtimalle o çağrıda değerlendirme yapacaklardı. Fakat sen konuşmadığın için değerlendirilmeden reddedildin. 3- Attığın linke baktığımda arkadaşlar +15 takım kuruyorum demiş. Sen 15 yaşında değilmişsin. Adamlar yinede seni çağrıya almış. Fakat sen fırsatı kaçırmışsın. Olay bu. Bence pekte haklı sayılmazsın. :/

ProMcciler

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Var, konuşabilirim dediğini söylemişler. Sana hak vermek istiyorum ama. 1- Skype zorunlu demiş. Konuşmak için demiş diye düşünüyorum. 2- Arkadaşlar seni alıcaz diye bir şey söylememiş. Büyük ihtimalle o çağrıda değerlendirme yapacaklardı. Fakat sen konuşmadığın için değerlendirilmeden reddedildin. 3- Attığın linke baktığımda arkadaşlar +15 takım kuruyorum demiş. Sen 15 yaşında değilmişsin. Adamlar yinede seni çağrıya almış. Fakat sen fırsatı kaçırmışsın. Olay bu. Bence pekte haklı sayılmazsın. :/
işte 13 yaşındaydım düşüneceklerdi ve bu arada o konuşmadığımdan vermek istemediler direk senden şüphelendik dediler

Greyder

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhabalar,
Alınmadiniz ve bitti. İyi günler!

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi