Heroes of Minecraft - McMMO - 1.8 [] YAPIM AŞAMASINDA [] 3D item [] Sihirbaz - Savaşcı - Düzenbaz []

Soprano

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bir mesaj gelmediğine göre alınmadım mı yoksa bakmadınız mı ?

Soprano

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Draciel , forum adımdan bulamıyormusunuz ?

TrustNoONE

Kimyager , Sadece Kimyager.
En iyi cevaplar
0
Selam , Monoton geçen Forumu Zevkin Doruğuna çıkarmaya gelmişsiniz tebrikler :şapka:

Not:Yeni Başvuru yaptı bakılırsa sevinebilir , ._.

virtuaL

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
150 yi geçmiş durumda istek var, her gün 10 adet kullanıcı almayı planlıyoruz suana kadar 15 kişi kabul edildi , gelen formu düzenliyorum sarı renkler ilerki günlerde sunucuya alınacak anlamını temsil ediyor fakat turuncu renk olursa kapalı betaya alınamayacağını temsil ediyor
Formu burada paylaşmak isterdim ama özel bilgiler içeriyor o yüzden paylaşmam pek doğru olmaz ama alınıp alınmadıgınızı ilk mesaj üzerinde en alt kısımda görebilirsiniz

Rc_Berat

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
150 yi geçmiş durumda istek var, her gün 10 adet kullanıcı almayı planlıyoruz suana kadar 15 kişi kabul edildi , gelen formu düzenliyorum sarı renkler ilerki günlerde sunucuya alınacak anlamını temsil ediyor fakat turuncu renk olursa kapalı betaya alınamayacağını temsil ediyor
Formu burada paylaşmak isterdim ama özel bilgiler içeriyor o yüzden paylaşmam pek doğru olmaz ama alınıp alınmadıgınızı ilk mesaj üzerinde en alt kısımda görebilirsiniz
Nasil yani ilk mesaj derken ?

Zeph

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
forum liste haline getirip isim ve yaşı kapatıp oyun ismi ve sarı turuncu rengi gösterirseniz iyi olur gibi

ShadowPlayer

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Acaba Nitrado'da kendi hesabımda olan krediyi başkasına aktarma diye bir şey var mı ?

R

Reloven

Ziyaretçi
Beklemede Olanların Listesini Konunun 3. Mesajında Paylaşacagım.