Heroes of Minecraft - McMMO - 1.8 [] YAPIM AŞAMASINDA [] 3D item [] Sihirbaz - Savaşcı - Düzenbaz []

050astalyan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
başvurumu yaptım ve serveri baya beğendiğimi söylemeliyim
şahsi olarak çok fazla mmorpg deneyimim olmadı fakat bir mc için yapılacak en iyi sistemlerden olmuş(türkiye içi)
servere giremesem bile başarılarınızın devamını dilerim inşallah sürekli serveri geliştirirsiniz

virtuaL

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bisi sorucam ilk resmlerde yetenek resmleri var onlar tipki oyundaki gibi amma serverde nasi olucak yada olcakmi yani orneyin ozel vuruslar fln
tabii ki Oyunda Kombinasyon Var Örneğin Sol Tık Pasif Vurus Sağ Tık Skill 1 Sağ - Sağ Click Skill 2 Sağ - Sağ - Sol Click Skill 3 Gibi.
Yok arkadaş Kişisel statlardan bahsetmiş, Oyuncunun 9.slotunda hareket etmeyen bir oyuncu kafası var , ona sag tıkladıgı zaman o menüyü acabileceksiniz
orada mmorpg lerdeki gibi özellik verebileceksiniz
her seviye de sınıfınıza göre 3 tanesi artacak, daha sonra 5 tane de size hak verecek, ,ister hepsini saldırıya verirsin herkezden cok vurursun ister hepsini savunmaya, istersen can değerine, istersen kritik vuruş sansına verirsin sana kalmış bir şey :)

başvurumu yaptım ve serveri baya beğendiğimi söylemeliyim
şahsi olarak çok fazla mmorpg deneyimim olmadı fakat bir mc için yapılacak en iyi sistemlerden olmuş(türkiye içi)
servere giremesem bile başarılarınızın devamını dilerim inşallah sürekli serveri geliştirirsiniz
başvuruları hafta içi degerlendirecegiz :) teşekkür ediyorum

muradza

Marangoz
En iyi cevaplar
0
demek vurus ve savunma o zmn onlari esit olarak bolmek zorundayiz oyun ici kac lvl var ona gore hesaplamak istiomda

amma bi dk duzenbazin vurusu hizli amma zaif o zmn duzenbaz olucaksak hp ve vurusa daha fazla dikkat etmeliyiz ki duzenbaz olmayi dusunuyom eger duzenbazin hplerini ve saldirilarini gelistirirsek bide hizi zafer ardindan zafer gelir amma zirhida unutmamak gerk cunki savunmasida zaif
cok detay var bunlari hesaplamaliym

R

Reloven

Ziyaretçi
demek vurus ve savunma o zmn onlari esit olarak bolmek zorundayiz oyun ici kac lvl var ona gore hesaplamak istiomda

amma bi dk duzenbazin vurusu hizli amma zaif o zmn duzenbaz olucaksak hp ve vurusa daha fazla dikkat etmeliyiz ki duzenbaz olmayi dusunuyom eger duzenbazin hplerini ve saldirilarini gelistirirsek bide hizi zafer ardindan zafer gelir amma zirhida unutmamak gerk cunki savunmasida zaif
Son 60 Level Ancak Arttırabiliriz İlerleyen Zamanlarda.

Bence Taktiklerinizi Kendize Saklayın Ve Sunucunun Birincisi Olun (:

050astalyan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bir şey sormak istiyorum fazla okuyamadım konuyu fakat stat geliştirme mesela lvl başına +5 puan verip geliştirme gibi bir olay yapabilir misiniz yoksa yaptınız mı

eklenti

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bakımdan ne zaman çıkıyor?

muradza

Marangoz
En iyi cevaplar
0
server daha acilmadi acilirsa her halde konuyu guncellerler yada buradan serverin ipsni yazarlar

eklenti

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0

virtuaL

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
yok sunucumuz daha açılmamıştır. BAKIMA ALINDI YAZISI , KAPALI BETA Sunucusudur. Gerçek sunucumuzun İP'si daha paylaşılmamıştır. Lütfen biraz dikkat edelim

bakım derken ne zaman iş bitiyo çıksın artık bakımdan demek istedim
Ögleden sonra sunucuyu kapattıktan sonra işlerden dolayı ilgilenedim, şu an anca müsait oluyorum ilgilenmeye başlayacagım

Talhaarc12

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Artık sunucu açılsın insanlar sabırsızlanıyorlar herkes dört gözle bekliyo

eklenti

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
tavsiye mobların olduğu yerdeki çoğu çimeni silmeniz, çünküsünü zaten biliyorsunuz, hepsini silmenize gerek az görünürde bişiler kalsa yeter, çok göz yoruyor.