Heroes of Minecraft - McMMO - 1.8 [] YAPIM AŞAMASINDA [] 3D item [] Sihirbaz - Savaşcı - Düzenbaz []

ahmet93

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
ya açik beta nezaman bekliyemicem ama 1 mi 2 mi aydan beri bekliyom su açik beta gelsin diye bende girmek istiyom :(

ahmet93

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
vala bana okadar uzun geliyoki bana göre simdiden 5 ay olmus gibi :D

050astalyan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
hocam servere saldırı yapmaya falan mı çalıştı bazı mahluklar ?

MajjoorTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
> 1.8 e geçilmeyle beraber Tittle ve action bar mesajları eklendi, Chat sakinleştirildi
Işte bu güzel bir haber. Sunucunun tanıtım videosunda gördüğüm kadarıyla biraz karışık bir chat sistemi vardı.

virtuaL

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
gene görevler chatdan ilerleyecek :) fakat T ile fareyi elimize alıp cevap vermek istedigimiz seçenegi seciyoruz, onun yerine daha güzel bi sistem getirerek Klawyeden 1-2-3-....9-0 tuşlarına basabilecek :D
Şahsen ben soruları ve cevapları okumakta güçlük çekiyordum.

muradza

Marangoz
En iyi cevaplar
0
serverde etkinlikler olacakmi orneyin turnuvalar fln bide warplar olucakmi yoksa warplarin yerine deisik bisimi yapcaksiniz orneyin isnlanma noktalari fln

aslinda warplarla mmoprgnin duzeni bozulur yani factiona venzer biaz belirli sahelerde belirli yerlere gitmek icin koysaniz guzel olr ve ya bi mini map kodlayip olede yapa bilirsiniz bence

R

Reloven

Ziyaretçi
serverde etkinlikler olacakmi orneyin turnuvalar fln bide warplar olucakmi yoksa warplarin yerine deisik bisimi yapcaksiniz orneyin isnlanma noktalari fln

aslinda warplarla mmoprgnin duzeni bozulur yani factiona venzer biaz belirli sahelerde belirli yerlere gitmek icin koysaniz guzel olr ve ya bi mini map kodlayip olede yapa bilirsiniz bence
Map OpenWorld Oyuzden Warp Türü Şeyler Yok Ancak Mapin Belirli Yerlerinde Işınlanma Kuleleri Mevcut.

muradza

Marangoz
En iyi cevaplar
0
tmm peki bu isinlanma yerinin yerini nerden oyrenecez bi harrita fln yokmu yoksa varmi