************ hesabım çalışmadı

LordMineR

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
beyler daha demin aldım altın paketi 19 tl olanı ama verdikleri hesab çalışmadı ne yapıcam ?

Acarz

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
sansürlü yerde ne yazıyor acep :hmm:

Tenekesaurus

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
İsmi görünce kahkaha attım :D

Yavaştan öğrenmeniz lazım böyle yerlerden almamayı maalesef. Soğuk su çözümlerin en parlağı gibi duruyor. Üzgünüm :(

LordMineR

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
içtim zaten benim için sorun yok benim sorunum başkaları dolandırılmasın bende para bol :D sadece ucuza alayım demiştim :D

DenizCan_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Anlamıyorum Herkezın Dolandırıcı Dedigi Siteden Para veriyorsunuz ve Sonrada Burda Konu Acıyorsunuz Sankı Konu Acılınca DuzelceK

Sacmalamayın artık...

CrafterMan24

Arduino is my life :C
En iyi cevaplar
0
Çalışmaz zaten, gerçekten kendimin neden olduğu bu durumlara üzülüyorum. Foruma bu hesapların sahteliğini kanıtlamak için hesap aldım, 100 milyar yılda bir olacak şey olup hesap sıfır ve temiz çıktı. Benden özenenler de aldılar, keşke bahsetmeseydim bu konudan. Şansıma şaşıyorum, gidiyoruz bu sitenin sahteliğini kanıtlamak için hesap alıyoruz ve gerçek çıkıyor. Sonra bana gelip gelip o malum siteden alalım mı diye soranlar başladı :( Bakın, son bir kez söylüyorum. Bana çıkması çok düşük bir ihtimaldi, size de %100 aynısı olacak diye bir şey yok. Büyük ihtimal beni onların referansı olup siteleri doğruymuş gibi düşünmem için seçtiler... Son bir kez söylüyorum, başkası ne derse desin, hatta en sevdiğiniz youtube kanalınız bile bu site güvenilir desin, almayın kardeş almayın, hesabın gerçek olma ihtimali çok düşük, gidin üzerine bir 20 30 lira daha verin, gidin tertemiz sıfır %100 garantili hesabınızı alın. İninal kart diye bir şey var, yaş sınırı bile 12. Rahatça yurtiçi yurtdışı alışveriş yapılabiliyor. Gidin bir PTT'ye onu alın para yükletin mis gibi orijinal risksiz hesabınızı alın rahatça.

Ucuz etin yahnisi yavan olur unutmayın.

BYTH

300 tracks in my Adidas track jacket
Emekli
En iyi cevaplar
17
Artık bunu demekten bıktım...MİNECRAFT-İTY DİYE BİR ŞEY YOK!YALAN O!Mojang'ın kendi sitesinde yazıyor...Minecraft'ı Minecraft.net ve Minecraft Edu dışından almayın diye.Ayrı olarak birde Gift Code var ama...Lütfen Minecraft.net ve Minecraft Edu dışından hesap almayın...Sonra foruma girip "Hesabım çalışmadı,Hata verdi,Yok şu oldu,Bu oldu" demeyin.Lütfen herhangi bir şey alırken alacağınız sitenin güvenilirliğine bakın.Girin bir foruma araştırın ya da konu açın "Minecraft-ity güvenli mi?" diye.

CrafterMan24

Arduino is my life :C
En iyi cevaplar
0
Artık bunu demekten bıktım...MİNECRAFT-İTY DİYE BİR ŞEY YOK!YALAN O!Mojang'ın kendi sitesinde yazıyor...Minecraft'ı Minecraft.net ve Minecraft Edu dışından almayın diye.Ayrı olarak birde Gift Code var ama...Lütfen Minecraft.net ve Minecraft Edu dışından hesap almayın...Sonra foruma girip "Hesabım çalışmadı,Hata verdi,Yok şu oldu,Bu oldu" demeyin.Lütfen herhangi bir şey alırken alacağınız sitenin güvenilirliğine bakın.Girin bir foruma araştırın ya da konu açın "Minecraft-ity güvenli mi?" diye.
Haklısın, ayrıca zaten güvenilir olsaydı şu anda konu başlığı sansürlü olmazdı... Ancak anlatamıyoruz ki... Anlamıyorlar.

Areilyn

-(˘▾˘-)
Ressam
En iyi cevaplar
0
Konu açmaya bile gerek yok da neyse :)