Heykel Map'ime yeni fikirler arıyorum :)

HeLLBoy19

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
süpersin atom devam et kolay gelsin sınavlarında :)

mert121212

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Çok güzel tamamen bir deha! Bu arada sererim olsa builder ararken ilk seni cagirirdm :)

HeLLBoy19

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
mert121212 imzanda Diamond areYok (Kalıcı Yasaklanma)! yazio benden gördün ama bari kırmızı fln yap :D

Mustafa Yiğit Güler.

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar :) Parça parça bazen heykel koyuyorum. Bu heykellerin hepsini bir mapte topladım ve size sunacağım fakat önce 10-15 adet daha heykel yapmak istiyorum :) Arkadaşlar yeni yapacağım heykeller için fikirlerinizi istiyorum:) Neyse fazla uzatmadan resimlere geçeyim :)

Güncellendi. 17.11.12
Mr.Herobrine :D (Pek Güzel Olmasa da :p)

İstek bir skin :)

Güncellendi. 18.11.12
Veee çok bekleneeen PSY-GANGNAM STYLE! :D (Güzel olmadı kabul ediyorum :D)

Bi de Notch yapayım dedim :D

Evvet arkadaşlarr bir de kendi skinimi yapayım dedim. Ama beklediğim gibi olmadı :(

Evet arkadaşlar siz değerli arkadaşlarımın da fikrini ve yorumlarını bekliyorum.. İyi forumlar arkadaşlar :) (map bitince forumda paylaşacağım:) )
Ahhahah Atom Fakat Gangman Steyle Güzel Olmamışmı ? :D hahah Harika Olmuş Eline Sağlık :D

AtomTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0

AtomTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eveet arkadaşlar size güzel bir haberle geldiim :) map (çok olmasada :D) yakında sizlerle :) daha fikri olan varsa söyleyebilir :)

BayBlok

BayBlok
En iyi cevaplar
0
bence 3 boyutlu dev bir ejderha yapmalısın :) bu arada gerçekten çok hoş duruyorlar .