hiçlik hikayesi

ergoproxy

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
21.bölüm
Uyandığımda yanımda Alis vardı.Bana sarıldı.
Alis: 3 gündür uyuyordun.Bir daha asla uyanmayacaksın sanmıştım.
Bir anda aynaya koştum.Hala kızdım.
Alis beni yatağıma geri yatırdı.Biraz daha uyu.
Murat:Üşüyorum başım ağrıyor.
Alis başıma dokundu.Eli yandı.
Alis:Kafan çok ağrıyor.Üşüyorsun ben ateş yakıyım ve battaniye getiriyim.
Hala üşüyordum.
Alis:Böyle gidersen ölürsün.
Bana sarıldı.Biraz uyumaya çalış.Kendime büyü yaptım birazdan iyileşirsin.Uyuduktan sonra bir gün geçmişti.
Alis hala uyuyordu.Alis’i dürttüm günaydın dedim.
Murat:Niye kıza dönüştüm.
Alis:Bunun nedeni biliyorum Usui bana söylemişti.
Murat:o zaman söyle bana
Alis:Hayır canım istemiyor.
Murat:Ne söylesene sinirimi bozma kötü olur.
Alis:Söylerim ama tek şartla.
Murat:Neymiş o bana söyler misin?
Alis:2 günlüğüne istediğim her şeyi yapacaksın.
Murat:Kabul söyle hemen.
Alis:Sen diğer kişiliğini hissettin mi?
Murat:Evet
Alis:o sana gerçektende değer veriyordu ama sen ona senden nefret ediyorum dedin.
Murat:Eğer barışmazsak ne olucak.
Alis:hep kız olarak kalacaksın.
Murat:onun nerde olduğunu biliyorum ben gidiyorum.
Rias’la ilk tanıştığımız yerdeydi.Oraya gittiğimde.Orada ağlıyordu.
-Bana benden nefret ettiğini söyledin.Ben sadece seni düşünüyordum.
Murat:Özür dilerim öyle demek istememiştim.
-Her zaman kendine yalan söyledin Sen 4 aydır 1 kere gülmedin.Seni sadece 1 kişi mutlu etti oda Rias ama sen ondan nefret ettiğini söyledin.
Ağlamaya başladım.
Murat:Tabi ki de nefret etmedim.Sadece kendime yalan söylüyordum.
-O zaman bir süreliğine seninle bir olacağım ama daha
sonra senden bir isteğim olacak.
Murat:Yapmaya çalışırım.
Bu olaydan sonra normale döndüm.

UjanseiRUSS

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bencede Hikayen Çok Güzel Diğer Hİkayeleri Pek İyi Bulmadım Bazıları Var Aıntı Yapmışlar :)

TheAngelborn

Bir Stack
En iyi cevaplar
0
alix5045 Kendi hikayen 33 görüntülenme aldı diye kendine yediremiyorsun diye başkalarında kusur arama, hikayen saçma oldu diye sildin bile. Bu kadar beceriksiz biri böyle hikayelere alıntı diye laf atmaya çalışıyor, söyleyecek bir şey bulamıyorum.

TheAngelborn

Bir Stack
En iyi cevaplar
0
Hikayeler bölümüne ilk defa hikaye yazıyorum başlıklı bir hikaye yazdığını biliyorum ve benimle birlikte birkaç kişi daha biliyor. Hikayenin saçma olduğunun farkına varınca mesajını düzenledin ve "SSSSSSSSSSSSSSSSSSs" yazdın. Çevrendeki insanlar ne kadar salak bilmiyorum ama ben onlara benzemem.

ergoproxy

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Belkide senin hikayeni başka biri çalmıştır angelborn ne olur ne olmaz diye hikaye sitelerini gez.Biri senin hikayeni başka bir siteye yayınlıyordur belki

TheAngelborn

Bir Stack
En iyi cevaplar
0
Çevrendekiler öyle olabilir diyorum beni kandırmaya ve aşağılamaya çalışma diyorum.
Çalıntı olabilir evet yayınlanma tarihine bakmadan "alıntı" diye bir konuya saldırmak çok anlamsızca.

UjanseiRUSS

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kardeş Senin Çevrendekiler Çok Akıllı Belli Oluyor

TheAngelborn

Bir Stack
En iyi cevaplar
0
Ben çevremdekilerle ilgili bir şey demedim bana salakmışım gibi yalan söyleme ve konum hakkında ileri geri konuşma.

ergoproxy

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
22.bölüm
Bu olaylardan sonra Usui bana diğer kişiliğimle konuşmayı öğretti.Hemen ardından bir konuşma boşluğu açtım.O konuşma boşluğuna girdiğimde tekrar kıza dönüştüm.İçerisi çok karanlıktı.Ateş kılıcımla etrafı aydınlattım.Orada üzerinde iki nokta işareti olan bir kapı vardı.Kapıyı açmaya çalıştım olmadı.Kılıcımla kapıyı yok etmeye çalıştım ama bir büyü kalkanı ile korunuyordu.Sağa baktım orada bir kağıt vardı.Üstünde asla engelleyemeyeceğin tek şey yazıyordu.Sola baktığımda ise 4 tane kağıt vardı birinin üstünde 7 diğerinin 3 diğerinin 2 en sonuncusunun da üstünde 5 yazıyordu.İlk baktığım yere geri döndüm.Büyük çoğunlukla soldaki kağıtlarda yazan numaraları kapıya doğru yerleştirmem gerekiyordu ama tek bir sansım vardı.Yoksa kağıtlar yanardı.Sonra sağda bulduğum kağıt aklıma geldi.Üstünde asla durduramayacağın tek şey yazıyordu.Düşünmeye başladım.Asla durduramayacağım tek şey depremler,savaşlar hayır bunlar olmazdı.Buldum durdurulamayan tek şey zamandı.Kapıya dikkatli baktığımda anladım kapı bir dijital saat gibiydi.Ortada iki nokta sağda iki numara solda da iki numara olacaktı.Buradan da çıkarabileceğimiz tek saat dilimi 23:57 idi.Bu numaraları yerleştirdiğimde kapı açıldı.Bir anda ikinci kişiliğim üstüme atladı.Beni yere düşürdü.Çok sıkı sarılıyordu.Boğulmak üzereydim.Elimdeki kılıcı diğer kişiliğimin kafasına dayadım.Hemen üstümden kalktı.
-Özür dilerim yanlışlıkla oldu.
Murat:Sapıklık yasak yoksa diğer sefer kafan gider.
-Tamam bir daha yapmam.
Murat:Ben senin isteğini yerine getirmek için buraya kadar geliyorum.Bir de üstüne garip bir bilmece tarzı bir şey çözüyorum.Sen ise sapıklık derdindesin.Ben bir erkeğim bunu aklında tut.
-Özür dilerim.Soruları ben ayarlamıyorum. (Biraz güldü.) ama kıza çok benziyorsun.
Kafasına vurdum.
Murat:Senin yüzünden kıza benzemeye başladım.Neyse ne istediğini söyle hemen yoksa giderim ve dileğini gerçekleştirdim sayarım.
-Gerçek bir okula gitmek istiyorum.Hem de senin okula gitmek istiyorum.
Murat:Ama sen nasıl okula gidebilirsin ki.
-Vücut ayrılması yaparak.
Murat:Eğer öyle yaparsak ben kıza dönüşmek zorunda kalırım.Yani bu dileğini yerine getirmem imkansız.
Bir anda ağlamaya başladı.
Murat:Tamam ağlama Usui’ye sorarım.Bu arada adın ne olacak.
-Ben sadece senin uşağın gibi olacağım isme ihtiyacım yok.
Murat: ne olmaz olur mu eğer uşaksan bundan sonra ismin sebastian.Senin dileğini Usui’ye ileteceğim umarım bir şeyler yapabiliriz.
Oradan çıktıktan sonra yeniden normale döndüm.Usui’den eski sınıfıma geri dönmek istedim.
Usui:Hayır arkadaşların seni görürlerse kafaları karışır. Onlara senin öldüğünü söyledim.
Murat:Zaten aynı görünüşle gitmiyeceğim.
Usui:o zaman tamam.Lise 4 olarak gireceksiniz.Misafir öğrenci gibi geleceksiniz ama sadece 2 hafta kalacaksınız.Sonra gideceksiniz.
Murat:Tamam benim ikinci kişiliğimin adı sebastian bana da Yusuf felan diyin.
Usui baya bir güldü.
Usui:Hayır olmaz sen yabancı bir kız olarak oraya gideceksin.Senin adın sonya olacak.
Kısık sesle “pislik” dedim.
Usui:Ne dedin.
Murat:hiçbir şey teşekkür ederim dedim.
Usui:Önemli değil elissa’da seninle gelmek istiyor oda sizinle olacak tek şartım bu.
Murat:Kabul ediyorum.
Çok yorulmuştum.Odama gittim.Odamda Alis vardı.
Alis:iki gün boyunca istediğim her şeyi yapacağını hatırlıyor musun?
Murat:Evet
Alis:yarın hafta sonu olduğundan 2 gün boyunca her isteğimi yerine getireceksin.
Murat:tamam olur o zaman ben şimdi uyuyayım çık odamdan.
Alis: (güldü)Olur zaten 2 gün boyunca acısını çıkaracağım
Alis dışarı çıktıktan sonra uyuya kalmıştım.

ergoproxy

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
23.bölüm
Uyandığımda arabadaydım.Alis’in kucağında uyandım.
Murat:Özür dilerim.Yanlışlıkla yattım.
Kalkamaya çalıştım.Alis beni engelledi.
Alis:Merak etme seni ben yatırdım.Daha gelmemize yarım saat var.
Murat:ne arabada mıyız?
Alis:Evet saat 3 te yola çıktık seni jessica arabaya taşıdı.
Jessica:Günaydın uzun süredir görüşmüyorduk.
Murat:Ben tatil yapamam işim var.
Alis:Hayır olmaz 2 günlüğüne tamamen benimsin.Söz vermiştin.
Murat:İki günse tamam nereye gidiyoruz?
Alis:İzmir’deki Gümüldür ilçesine gidiyoruz.şu an saat 10 yarım saat sonra Gümüldür’e varırız.
Yarım saat geçti.Deniz kenarı bir yere kamp yapmaya başladık.20 dakika sonra kamp kurmayı bitirdik.Jessica beni dışarı attı.Bana bir şort verdi.
Jessica:orada soyunma kabinleri var sen orada giyin. Biz kız kıza giyineceğiz.10 dakika sonra Ben beklerken 1 anda ortaya çıkıverdiler.
Alis:Nasıl iyi olmuş mu?
Alis siyah bir mayo giymişti.Jessica ise kırmızı bir mayo giymişti. Mayolar beni öldürmek için özenle seçilmiş gibiydi.Burnum kanamaya başladı.Kafamı sola çevirdim.
Alis:Neden bana bakmıyorsun ben senin için o kadar özenle giyindim.
Murat:Güzel olmuş hadi suya girelim.
Alis:Neyse tamam girelim.
Suya girdik çok iyi yüzüyorlardı.Onlara yetişemiyordum.
Bir anda önden yaratık çıktı.Dev bir ahtapot ve üstünde 25 numara vardı.Jessica ve Alis’i yakaladı.Suda olduğum için ateş kılıcım çalışmıyordu.İçimdeki kişilik konuşmaya başladı.
25 numara:Bütün güzel kızlar benim olacak
-Onları öldürebilirim çıkıyım mı? Ama tek şartla yarın bende sizinle birlikte olacağım.
Murat:Ama sen çıkarsan ben kıza dönüşürüm.
-Yani ne olur ki.
Murat:Üstümde sadece şort var kıza dönüşemem.
-Öff unuttun mu?Kıza dönüştüğünde üzerindeki kıyafetlerin otomatik olarak kız kıyafetine dönüşecektir.
Bir anda diğer kişiliğim elinde karanlık bir kılıçla çıktı.Yeniden kıza dönüştüm.Dediği gibi oldu Ama yinede kıza dönüşmek çok utandırıcıydı.Elindeki karanlık kılıçla etrafımdaki suları benden uzaklaştırdı.Sonra bende elime ateş kılıcımı aldım.Sırtımda ateş kanadı çıktı.Sebastian jessica’nın bende alis’in olduğu tarafa saldırdım.Dev ahtapotu yendikten sonra ikimiz beraber 25 numaraya saldırdık.Alis bizi engelledi.25 numaraya kılıcını doğrulttu.
Alis:Eğer bunları elissa’ya söylersem ne olacağını biliyorsun değil mi?
25 numara:Özür dilerim efendim.Lütfen beni affedin.
Alis:Eğer 10 saniye içinde kaçabilirsen kurtulursun.
Bir anda ahtapotuyla birleştiler ve suyun altına girdiler.
Yeniden sebastian’la bir olup erkeğe dönüştüm.
Murat:25 numaranın kaçmasına izin vererek iyi mi ettik?
Alis:2 hafta sonra Salı günü illidan’la savaşıcaz onun bize çok yardımı dokunacak çünkü o koruyucusunu elde eden nadir elflerden biri.
Murat:Koruyucu tam olarak ne oluyor.
Alis:Koruyucu o ahtapot gibi olan şeyler oluyor.
Murat:Elissa gerçektende o kadar güçlü mü?
Alis:Tabi ki de güçlü.Onun en güçlü elf olduğu söylenir.
Murat:Usui’den güçlü mü?
Alis:Usui’nin koruyucusu bir golem yani ezik bir şey ama Elissa’nın koruyucusu hidra.
Murat:Başka kimlerin koruyucusu var.
Alis:Benim var ama söylemem Rias’ın var onun ki de Phoenix tamamen ateşten yapılmış bir ejderha onu yensen bile yeniden dirilir.İllidan’ın kinin adı tiberon bir buz ejderhası.Diğer ejderlerin aksine o buz püskürüyor.
Murat:o zaman önemli olan ejderha değil mi?
Alis:Evet.
Murat: Peki nasıl yakalarım öyle bir şeyi.
Alis:sana daha sonra söylerim bu gün tamamen benim emrim altındasın.
Murat: Öf tamam.