HighTurk Prison (Hapishane) Sunucusu / RPG / Türkiyede İLK !

highturk

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Çarşamba günü açılacak , ip burdan vereceğiz

Swertyy

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çarşamba saat de belirleyin bari.

highturk

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Saat en geç yarın burdan bildiririz :) ama öğleden sonra olur

Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Esaretin Bedeli geldi aklıma.Onu izlemeyen girmesin :D

DoguMerev

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Viplikler kaç tl olacak özellikleri ne olacak ve dövüşler dışında pvp atabileceğimiz biryer varmı ??ve bence Swertyy gardiyan olmalı ^^ neden bilmiyorum ama çok güvenilir birisi gibi geldi :D

Swertyy

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Viplikler kaç tl olacak özellikleri ne olacak ve dövüşler dışında pvp atabileceğimiz biryer varmı ??ve bence Swertyy gardiyan olmalı ^^ neden bilmiyorum ama çok güvenilir birisi gibi geldi :D

Teşekkür ederim böyle bir izlenim verdiğime sevindim :) (Kendisiyle öncedemn tanışmıyoruz ve tanıdığım değil :D)
Server açılsın da kim gardiyan kim aşçı o zaman ilgilenilir. Bekliyoruz.. :D

xXxCoverTack

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Ben yetkili ve görevi değilde en güçlü kişi olmayı istiyorum dostum o lanet olası adamları pataklamak istiyorum adamım ... [Beyler bu benim açıklamam olucak :D iyimi ]

highturk

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Bütün zevki pvp olan bir sunucu yaratmak amacımız değil.İnsanların birbirlerini öldürüp itemlerinin peşine düşmesinide istemiyoruz.Pvp olacak mı nerde olacak sunucu açıldığında siz keşfecekseniz****a olarak başlayacağız zaten hatalarımızı sizlerle düzelteceğiz :)

YeSIDonT

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
öncelikle sa ben başvuru formunu doldurdum ve gönderdim beyaz bir sayfa acıldı hiç birşeyin olmadıgı. başvurum geldimi ?

DoguMerev

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Ben yetkili ve görevi değilde en güçlü kişi olmayı istiyorum dostum o lanet olası adamları pataklamak istiyorum adamım ... [Beyler bu benim açıklamam olucak :D iyimi ]
çok iyi ya şfdldiasşöfsdlşfö ve Swertyy gerçekten tanımıyorum aşçı olucam ben Swertyy ile gizlice takas falan yaparız ;D