HighTurk Prison (Hapishane) Sunucusu / RPG / Türkiyede İLK !

AliTRaBzoN

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
formu doldurdum kayıt oldum ama hotmaile bir şey glmedi bnde katılabilirmiyim

YeSIDonT

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
başkan map süper olmuş bende sade uzun bi bina bekliyodum ellerinize sağlıkta abi sw de yasak komut fln varsa şimdiden söyle bilelim cünkü gecen sw de oynuyorum yasak komut varmıs bende bilmeden yazdım 10 yıl ban :S

highturk

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Bizde hemen açılmasını isterdik fakat bazı sıkıntılar var şu an onları halletmeye çalışıyoruz :) Hapishanenin çoook küçük bir bölümünü gördünüz

highturk

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Beklediğimizin çok üstünde başvuru geldi.Düşündüğümüz kapasitenin çok üstüne ihtiyaç var :) Eğer önceden vip almak isteyen yada bağış yapmak isteyen olursa e-mail veya facebook yoluyla mesaj atabilir.Büyük açılışta herkesin yer almasını istiyoruz :)

Swertyy

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Vip almayı düşündüğüm bir server ama görmeden de değil. O yüzden açılması bekliyorum sabırsızlıkla. :D

ogantan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
OFF ya gardiyanlık için illaha paramı ödememiz gerek <_<[DOUBLEPOST=1408446090,1408445981][/DOUBLEPOST]Vallaha benim korktuğum şey bu sunucunun kaderinin diğerleri gibi olması.Şimdi açılcakta inşallah 1 ay sonra kapanmaz :olgun:[DOUBLEPOST=1408446516][/DOUBLEPOST]Benim çok merak ettiğim bir şey var.Bu sunucunun kadrosu kaç kişi ? Yani tek kişi bunları yaptıysa WAOWWW

Swertyy

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
6 kişi iyidir ama yedi daha iyidir :alay: Neyse bugün şöyle ön gösterim olarak 1 saatliğine açın ?