HighTurk Prison (Hapishane) Sunucusu / RPG / Türkiyede İLK !

ununbium

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Whitelist alımı var mı?

Forumda birşeyi sormadan önce google kullanın. Bu bir imzadır genele söylenmiştir. Tapatalktan giriyorum.

onurkantr

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Kabul Edilip Edilmediğimizi Yani Boşuna Bekleyip Beklemediğimizi Nasıl Anlıcaz.
Mesela Ben Kayıt Formuna Az Yazdım?
Nick: OnurKanTR

SpanklyTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Benim anlamadığım şey nasıl hapishane görevlisi olacağız.Server açılınca içeride görevli olmayacak çünkü.Birde bunun silahı var herhalde dia set giyip kılıçla dalmaz görevliler ateş eder :D[DOUBLEPOST=1408268893,1408268082][/DOUBLEPOST]
Mesela Osmanlıda muhafızlar silahlamı ateş ediodu D:D:D

highturk

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Bugün sizin için hapishanemizle tanışma bölümü olacak , hücrelerinize yerleşme koşuşturmaları olacak.Güvenli görevliler alınana kadar ekibimiz görevli olarak duracak çok kısa süreliğine.

YeSIDonT

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
abi cok oldum biliyorum ama bunu özeldende yazdım abi milletin mailine cevap gelmiyor adamlar hucrelerini bilmiyor benimde aynn ole daha kabul olup olmadıgımı bilmiyorum ve hucremi bilmiyorum sw bugun acılıyo biz nerden ogrencez bunları yani suraya bi kabul olanları kopyala yapıstır yapın kabul olanları ve hucrelerini

Swertyy

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Server'ın bugün açılacağı muaamma. Bence yetiştiremedeler ya da sorun çıktı ama bilgilendirme yok..

ogantan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Server saat kaçta açılacak yaa açın şimdi işte rahatça oynayalım kesin gece 10 da falan açılır :sinirli: