HighTurk Prison (Hapishane) Sunucusu / RPG / Türkiyede İLK !

Ebo Space

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sw açıldımı Ve Çabuk başvurumu siteden kabul edin :)

Swertyy

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dediğiniz fikir güzel ama neden kaçmak istediğinizi anlamadım. Dışarıda bir şey yok kaçınca bir şey elde etmeyeceksiniz..

Erenakkya

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Dediğiniz fikir güzel ama neden kaçmak istediğinizi anlamadım. Dışarıda bir şey yok kaçınca bir şey elde etmeyeceksiniz..
bence bahceden kacıs olabılır veya herkes oda arkadasıyla whıte lısttekı kendı hucrelerıne wglenır herkes kendı hucresının altını kırabılır ve oyle kolay kazılan deıl obsıdenden delıkler fln ve zor kazılan bıyer olması gerek oyle cok hos olr ve bunu gardıyan gorurse assalayıcı degısık cezalar veya daha kotu hucreler kotu sartlar fln yapılabılır hatta kotu gardıyan rolundede herıfler bızden para alabılr
kaçma sebebimiz = yok :D
kardes bana 2.maıl gelmedı sıze geldımı ıp fln

süperminetr5

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
gelmedi banada hmm admiine sorarız D:[DOUBLEPOST=1408555840,1408555808][/DOUBLEPOST]hücremin yerini söleiimi D:

Swertyy

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Al açılışa gelmedim. Daha erken acaydınız ya.. :(

Kranux

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Server açık değil? mc.highturk.com a bağlanmaya çalıştığımda "Can't resolve hostname" diyor.

Swertyy

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Cant resolve diyorsa boşluk falan vardır yanlış olmuştur. Ama şu an bakıma alındı.

DoguMerev

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
mc.highturk.com oğru ip ammmaaa 4 kat A bölümü 8. hücre benimkide 4. katta hücre yokki ._.

Kranux

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Swertyy doğru bildin adamım! Boşluk varmış.Neden bakımda olduğunu sorabilir miyim?