HighTurk Prison (Hapishane) Sunucusu / RPG / Türkiyede İLK !

BarBar38

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Abi Ben Başvuruyu Yaptım Bi Bakar Mısın?[DOUBLEPOST=1408559051,1408558926][/DOUBLEPOST]:lol: Mükkemmel Sever!:aşık:^_^
:notch::notch::notch::notch::notch::notch::notch::notch::notch:
:notch::notch::notch::notch::notch::notch::notch::notch::notch::notch::notch::notch::notch::notch::notch:

Swertyy

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
mc.highturk.com oğru ip ammmaaa 4 kat A bölümü 8. hücre benimkide 4. katta hücre yokki ._.
4. kat ne 1. kat dolmadı ki gelsene 1. kat'a. [DOUBLEPOST=1408560845,1408560809][/DOUBLEPOST]White-list olmayanlar nickler facebook sayfalarından yazsın.

highturk

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Hücre sistemini değiştirdik çünkü verdiğimiz hücrelere ilk başvuranların %90ı gelmedi ve gelen kapar hesabı yapıyoruz.Bugün biraz karışık geçti yarından itibaren ısınmaya başlarsınız sunucuya :)

Swertyy

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Evet bence iyi bir başlangıçtı. Rankup sistemi lazım gelecek dediler. Madende çok zor değerli maden bulunuyor. Bakalım nasıl olacak. Yalnız rank olayı önemli.

ununbium

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hıı söz uğraşaa durun heyecanla bekliyorum.

Forumda birşeyi sormadan önce google kullanın. Bu bir imzadır genele söylenmiştir. Tapatalktan giriyorum.

AGLET3

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
çete kuruyoruz biz herkesin çetesi belli olsun diye bi plugin eklermisin admin (guild pluginini öneririm)

Swertyy

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
çete kuruyoruz biz herkesin çetesi belli olsun diye bi plugin eklermisin admin (guild pluginini öneririm)

Aynısını sordum eklenmeyecekmiş..[DOUBLEPOST=1408604809,1408595271][/DOUBLEPOST]Ayrıca oyunda grup gelmek isteyenler oyun içi iletişim kursun. Yarı da olsa rp olduğu için :D Bugün 2'de giricem. O zamana kadar beni geçmeyin :D