Hikaye Devam Ettirmece 4 [Orijinal]

ruzovolta

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Evet muheşem Forum Gamer üyeleri, merhaba! Bu sefer bu farklı forumumuzda ilginç bir oyun daha yapıyoruz. Üstteki kişinin hikayesini devam ettiriyoruz, ve devam ettirilebilir bir şekilde mesajımızı bitiriyoruz, altımızdaki kişi de bizim hikayemizi aynı şekilde devam ettiriyor, gelin önerilere bakalım!

Bitirmemiz istendi ama devam ediliyormuş, orijinal seri budur!

1 - "Her şey bir rüyaydı" ve benzeri şeyleri abartmadan yazın. Black Mirror gibi olun!
2 - Hızlı bir son veya hızlı son yolu yazmayın.
3 - Bir hafta bir şey yazılmazsa ben bir son yazıp hikayeyi bitirecek ve yeni hikayeye geçeceğim.
4 - Lütfen yazmadan önce düşünün. Zekice, trol, absürt veya komik bir şey yazın. Kahkaha atalım!
5 - Amatör, sıcak, rahat bir ruh isteriz! Kural yoktur, öneri vardır!
6 - Son gelince hikayeye bir başlık bulup tüm yorumları birleştirerek yazacağım :)
7 - Bakalım kim ortamı kahkahaya boğacak! En önemlisi komik yazmaktır!

Lütfen zekice, absürt, trol veya komik veya başka bir şekilde devam ettirin, size güveniyorum!

Bitmiş Mi ? Pandorica! [Yorumdan Hikayeler #3]

Bir gün hastanedeyken...

Son düzenleme:

EquiliBrium

Elmas Madencisi
Emekli
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Aklıma ölen Cafer arkadaşım hatırına açtığım lepisli fekşın sunucusu geldi. Ama sunucu 1 haftada kapandı. Galiba oyuncular iyi sunucu nedir, bilmiyorlardı.

ruzovolta

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Sunucuyu tekrar açtım (hardkorlapisfekşın.aternos.me kapanma riskimi asla!!11!!11) lakin plaakin kurmasını bilmiyodum, o yüzden işi büyütmeye karar verdim, plaginleri kuran kişiye kurucu ve gelen herkese VIP verecektim!!111!11!!11!!! Bedava VIP kim reddeder herkese UltraVIP !!11!!111111!! 1 1 !!1 ! ! 11!! 1 1 1 1 ! 11 birbir !!, kimse gelmedi.

ruzovolta

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Uyarı : Sunucuya lapis koymak caiz değildir ! 1 111 1 1birbirbir !!

Bilgisayarın içinden pembe bir adam çıktı. (iyi izleyin nasıl bağlayacağım siz devam edin)

MhaWTHoR

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
1
daha sonra niye bilgisayara vuruyorsun yazık değil mi dedi

ruzovolta

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
"Dur, du.. dur bi dakika" dedi, ne demek istediğini anlayamamıştım! Pembe adam Ben @İnanılmazz , "@İnanılmazz gelecek ama şu anda içinde bulunduğun dünya sadece bir simülasyon, sen bir dakikada bir hayat projesinin kobayısın" dedi, "o zaman neden bilgisayarda olan sensin" dedim, pembe adam delirdi! "Gerçek olan nedir" dedi, "bilmem" dedim, "mantıken simülasyonda olmam gerekiyordu ve kurtulmuştum dedi, bitmişti, gerçeğe döndüm, oysa bir bilgisayarın içindeymişim, gerçeği arıyorum" dedi. Adama üzüldüm. "Bu dünya gerçek" dedim. Pembe adam pencereye ayakta durarak çıktı, ona "Dur, napıyorsun" dedim, "Gerçek değil, gerçek yok" dedi. Ve

ByAlpha

Güzel şeyler büyük acılarla gelir aldanma.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
4
Banada siyah bir kıyafet giydirdi pencereden beraber çıktık. Bir süre onu takip ettim sonra görünürden kayboldu.

ruzovolta

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ardından kıyafetin içinde bir şey buldum, oo, kamera!
Ooo! Kamera, video seç!

Ardından siyah kıyafeti çıkardım, evime geri döncekken bir de ne göreyim

Son düzenleme:

ByAlpha

Güzel şeyler büyük acılarla gelir aldanma.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
4
Gideceğim yolu pembe kıyafetli adam kapatmıştı.

İnanılmaz

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Elinde tuttuğu siyah tabancasını bana doğrultmuştu, her zamanki gibi çok sinirli gözüküyordu, gözlüğümü bir anlığına çektim ve camını sildim ardından tekrar taktığımda orada değildi, ne istediğini anlamış değilim, yakında tekrar karşıma çıkabilir.

CharacterKill

I love you 3000.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Cebimden muzumu çıkardım. Onu sallayarak yedim. Ardından karşıma geri çıktı. Bana bir öpücük verdi ve yok oldu.

ilkeroyun

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Uzman gibi bilgisayarı açıp çakma kelime devam ettirmecede yaptığım gibi konuyu sobaya bağladım ve gidip sobayı manyak gibi yaktım.

HUNTERMAN

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
ve sonra mazoşitliğim tuttu ve vur bana diye bağırmya başladım

ruzovolta

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Sonra ortam bayağı sıcaklaştı, mutfakta damacanadan su doldurmaya başladım, sonra görüntülü aramadan arkadaşıma bana bir kızın neden aşık olduğunu, neden kızlar aşık olur diye sordum. Bana "Tamam, yalnızsın biliyorum ama bu kadarını bilmiyordum, lütfen o damacanayı yavaşça yere bırak" dedi. Ben de sadece su içtiğimi söyledim, rahatladı ve dedi ki, "Bir kızın bir erkeğe aşık olmasına beyin dalgaları sebep olur, ama mutluluk için sadece beyin dalgası değil, beyin parası da olması gerekir" diyerek bana göz kırptı, belki de arkadaşlarımı daha iyi seçmeliydim. Dışarı çıktım.

Son düzenleme: