Hikaye Devam Ettirmece / Lütfen Cıvıtmayın / Mc İle İlgili

• Konuyu başlatan Reloven
  • Başlangıç tarihi

Sizde Oyun Nasıl ?

• Güzel, İdare Eder

Kullanılan: 11 78.6%
  • Ne Gerek Vardiki Berbat :S

Kullanılan: 3 21.4%

• Kullanılan toplam oy
    14
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Reix

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
ha
çevrimiçi olda map yapak
drr
1 sene geçti[DOUBLEPOST=1376249628,1376249595][/DOUBLEPOST](gelince çevrimiçi ol )

Kralimben

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
ha
çevrimiçi olda map yapak
drr
1 sene geçti[DOUBLEPOST=1376249628,1376249595][/DOUBLEPOST](gelince çevrimiçi ol )

Map yapacak hevesim ve halim yok şu an. Ve burası yeri değil mesaj bari atsaydın ama bundan sonra atılmaz artık mesaj falan ben öylesine takılıyom burda şimdi

Sannora

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar lütfen majang bölmünden devam etmeyin bu bir hikaye.

De4D_L4nDeR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
uyandığında kara zombiler yok olmuştur. Ohh Notchum sana şükürler olsun gittiler der. ( :D :D :D ) Ayağa kalkar etrafında bir göl vardır. Gölün yanında bir kız. (sapık supuk şeyler yazmayın hikaye bu)

Sannora

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Steve hayal gördüğünü sanır ve kızla konuşmaya çalışır.Kız Steve in ailesinin nerde olduğunu bildiğini söyler.Steve bir kıza yaklaşmak için bir adım atar ve...

LegendofAnatolia

Kaptan Penguen
En iyi cevaplar
0
Steve kaçamadan creeper patlar o patlama etkisiyle steve başka biomeye ordan nethere ordan end'e ordan başka mapa ordan bir servere ordan da 1.2.5 e uçar ve ormandaki su birikintisine düşer hayla yaşıyordur.

Kralimben

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
1.2.5'ten başlayarak tüm sürümlerdeki Ender Dragon'u öldürür ve 1.6.2'ye geri döner

Sannora

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Todeskeks cıvıtma lütfen!(Creeper bölmünden devam ediyorum.)Creeper patlar ve steve kafasını ağaca çarpar ve bayılır.Uyandığında...

De4D_L4nDeR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Osurur :D :D :D şaka şaka uyandığında Dev gibi bir enderman ona bakıyordur. Hemen kaçar Ender man Dur ailenin yerini biliyorum der Steve hadi lan ordan der geçenki kız da öyle demişti der. enderman önüne ışınlanır endermana çarpıp bayılır...

Nothing3Lose

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Steve Notchu görür Notch Ona Yaptıklarının cezasını cekmesi için nethere gonderir ve.ortalık yokeder artık Geri Dönemez

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...